Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 855
добро утро,
ей, заболяха ме очите докато ви изчета.
иначе си пийнах от кафето на Леопардчето. Hug
разгледах и снимките на Вейдърчето-много готина, елегантна и  стилна мацка си! а момиченцата ти са като принцеси!  bouquet
Мечо Пух, стискам ти палци за изпита! Peace
Руске, вчера те нямаше през повечето време и ми липсваше. Heart Eyes
Алекс, и мен нещо ме мори пролетната умора, ама и това дъждовно и мрачно време ми действа депресиращо. Tired
Бомбе, няма ли да се простудиш с тая задигната рокличка в това хладно време? Grinning
Виж целия пост
# 856
Да де, аме вместо дет си писала ден, и тва ме обърка.Пращай го, ше се разберем.
Айде ! Пращам ти го по следващият КУРиер Peace
Виж целия пост
# 857
...Руске, вчера те нямаше през повечето време и ми липсваше. Heart Eyes
...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 858
добро утро,
иначе си пийнах от кафето на Леопардчето. Hug


Гъдкаха ли те косъмчетата на мунката,че Руска каза,че много космата била Rolling Eyes Wink Laughing
Виж целия пост
# 859
Русииич, скив ми подписа - за теб се отнася Whistling Whistling Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 860
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?
Виж целия пост
# 861
Русииич, скив ми подписа - за теб се отнася Whistling Whistling Whistling Mr. Green
Я не ме занимавай, щот много се стряскам,
като видя твойта каска....  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 862
Малка Русалчице, я да се стягаме, че до десетина дни няма да се оттървем от лошото време Close. Край с мързела  Naughty!Леопардче ,отивам да се лекувам, ще бачкам ... макар че ми идва да легна, да си пусна едно филмче за лЙбоФ... и така  Mr. Green.
Виж целия пост
# 863
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?
Нарочно, нарочно. За заблуда на противника Twisted Evil
Виж целия пост
# 864
Вейдър, откакто те видях на снимките, не можеш да ме стреснеш  smile3503.
Виж целия пост
# 865
Вейдър, откакто те видях на снимките, не можеш да ме стреснеш  smile3503.
newsm09
Какво да си измисля да съм злааа... Thinkingкакво, каквоооо Thinking....
Отивам да мисля Crossing Arms
 Mr. Green
Виж целия пост
# 866
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?
Нарочно, нарочно. За заблуда на противника Twisted Evil
Нарочно-ненарочно, мръдни го малко по-нагоре Praynig Много ще си по-хубава Sunglasses

Хайде хора: Орландо Бл … 79;да - половината от списъка хич не ги знам, ама тоз момчурляк ми харесва Crazy
Виж целия пост
# 867
Уххх, на кака Орландчетоооо Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 868
Не го харесвам него- давам ви го....  Whistling
Виж целия пост
# 869
Добро утро на обяд!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия