Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 665
Котане, я се разбери с жена ти дали ще идвате на 2ри,да не седите на един стол кат миналия път  Laughing

Аааа,екста си ми беше на един стол с нея - колкото ми е по-близо,толкова по добре  Sunglasses
Ще идваме бройте ни Sunglasses
Виж целия пост
# 1 666
Мечото ще идва ли, че ми липсваше миналия път  Grinning
Виж целия пост
# 1 667
Котане, я се разбери с жена ти дали ще идвате на 2ри,да не седите на един стол кат миналия път  Laughing

Аааа,екста си ми беше на един стол с нея - колкото ми е по-близо,толкова по добре  Sunglasses
Ще идваме бройте ни Sunglasses
Kотане, ей за това страшно сте ми симпатични двамката  Hug.
Виж целия пост
# 1 668
Котане, я се разбери с жена ти дали ще идвате на 2ри,да не седите на един стол кат миналия път  Laughing

Aз съм вече в играта  newsm68

Цъкнах на опцията "брой те ни двама" smile3521
Добър ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 1 669
яяяяя нещо за всички моля,ние от далечната провинция кво да прайми,само снимки гледаме #Cussing out
Виж целия пост
# 1 670
яяяяя нещо за всички моля,ние от далечната провинция кво да прайми,само снимки гледаме #Cussing out
Аре, идвайте, де- място има за всички...  Hug
Виж целия пост
# 1 671
яяяяя нещо за всички моля,ние от далечната провинция кво да прайми,само снимки гледаме #Cussing out
Хващате я влак ,я фтобус, или се мятате на колата и айде у Софето на купонче, зaниш ли кво е хубаво smile3521
Виж целия пост
# 1 672
Котане, тва войниче, ти ли си?
Виж целия пост
# 1 673
яяяяя нещо за всички моля,ние от далечната провинция кво да прайми,само снимки гледаме #Cussing out
Хващате я влак ,я фтобус, или се мятате на колата и айде у Софето на купонче, зaниш ли кво е хубаво smile3521
Така, де- взимайте пример от Алекс! Whistling
Виж целия пост
# 1 674
РУСКЕЕЕЕЕЕ ти нъл отиде да вършиш нещо newsm78или и там си  имаш комп
Виж целия пост
# 1 675

Aз съм вече в играта  newsm68

Цъкнах на опцията "брой те ни двама" smile3521


Супер, ще се радваме многооооооооо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 676
РУСКЕЕЕЕЕЕ ти нъл отиде да вършиш нещо newsm78или и там си  имаш комп
Аз съм бърза...  Whistling
Виж целия пост
# 1 677
Мечото ще идва ли, че ми липсваше миналия път Grinning

Самоцитир  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 678
аз имам предложение Thinking,ТАКА:следващия купон да го организираме АЗ и НИКИ/мисля че той няма да има нищо против/ тук на морето ,по-точно във ВАРНА!!!!!!така че едно моренце няма да ви се отрази зле нали Laughing стягайте куфарите от сега Hug
Виж целия пост
# 1 679
аз имам предложение Thinking,ТАКА:следващия купон да го организираме АЗ и НИКИ/мисля че той няма да има нищо против/ тук на морето ,по-точно във ВАРНА!!!!!!така че едно моренце няма да ви се отрази зле нали Laughing стягайте куфарите от сега Hug

Недей да даваш такива предложения, че ще ти се наложи да търсиш 30 квартири  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия