"Движение на българските майки"

  • 88 359
  • 1 310
# 1 110
Здравейте момичета! Отново ви казвам колко се възхищавам от вас и от това което правите за децата! Аз преди време се бях свързала с Роси / поне така си мисля/ и поех ангажимента да се срещна с директора на дома за деца и юноши в Севлиево.Децата в дома са на възраст от 7 до 18 години. В дома има 73 деца. Имат нужда от всичко : дрехи , обувки , помагала за училище. Говорих и с няколко деца от дома. Те казват че всеки ден тръгват на училище гладни защото за закуска им дават само попара. Значи имат нужда и от хранителни продукти. Направи ми впечатлиние , че са с много скъсани маратонки. Аз мисля че мога да организирам акция , но още я обмислям. Много ви моля дайте идеи . Тези който са се занимавали до сега да помогнат със своя опит в организирането . Довечера ще пиша какво съм решила , авие пишете какво предлагате и въобще дайте ми съвет как да постъпя.

Разбира се, че можеш да организираш акция за дома в Севлиево. Доколкото разбирам, живееш някъде наблизо. Пусни теми във форумите (тук, в клюкарника, нашите деца и пр, както и във форумите на дир-а) с информация за акцията - ден, час място. Трябва да си подсигуриш хора с транспорт, за да можеш да побереш всичко, или да говориш с директора на дома дали ще може да ти изпрати бус (ако разполагат с такъв) да натоварят директно на него нещата. Ако смяташ, че ще е от полза, пусни съобщения за събитието в местната преса и кабелна телевизия. Изобщо, има ли желание, всичко се получава Laughing
  bouquet
Виж целия пост
# 1 111
Здравей, Мерелин. Много съжалявам, но не мога да събера завивките до 01.03. Ние живеем в София, а спалните принадлежности са в моето село, там баба ми ги съхранява като "чеиз". Сега говорих с родителите ми, те ще ги вземат от село и после ще ми ги пратят в София, но това ще отнеме време. Сега вкъщи имам само една моя пижама  и един комплект долни чаршафи. Незнам как да постъпя. Мога да изпратя само тези неща и да събера другите за друга акция, моля Ви кажете ми как би било по-добре и как по-полезно. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1 112
споко Stop-не сме се разбрали-казах че на 1 ще имаме списък с нужните неща-а акцията ще кажем кога ще бъде допълнително Hug
Виж целия пост
# 1 113
Благодаря много. Тогава ще направя всичко възможно,за да събера нещата до следващата акция, а за това какво е нужно ще се информирам от форума.
Виж целия пост
# 1 114
Здравейте и от мен.До сега само наблюдавах и следях всичко,което правите.Искам да ви кажа,че ви се възхищавам за всичко,което правите за децата,това е нещо невероятно,със сигурност е нещо неописуемо за децата.
Досега нямах много свободно време,но сега съм по свободна и ми се иска да помогна с каквото мога.Ще следя с интерес,и пак да кажа,НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 115
Iskam da se vklucha kum vas.Az sam ot Stara Zagora.Ima li njakoj,kojto organizira akcii ot tuk?
Виж целия пост
# 1 116
ДМСГД-Дом за медико социални грижи на децата-Хасково.
Ще пиша допълнително за домът в гр. Златица.
имаме ли телефони? newsm78

Предполагам, че трябва да е този:
ДМСГД Хасково 6300   ул. "Видин" 14   038/   038/66-83-20
ДМСГД Златица2080   "Стара планина" 60   0728/   6-00-16

Виж целия пост
# 1 117
Здравейте, и аз съм доста новичка, дъщеря ми е на 3 месеца, но всичко което не и става вече и е новичко, е приготвено и прибрано... с радост ще го дам на някой, който има нужда от него. Ще следя за списък, имам няколко кашона с играчки от сестра ми... подкрепям ви с две ръце и мисля, че това което правите е безценно... безценна е радоста в очите на децата.
Виж целия пост
# 1 118
Тъй като нямам възможност да дойда на 1.03 в дома във Фондови жилища, а съм приготвила дрехи, играчки, шишета, дали е възможно когато имам време да мина и да ги оставя направо там?
Виж целия пост
# 1 119
Само да кажа, че днес пуснах мартениците за домовете, където няма да стигнем!
И да споделя още нещо...
Както бях разхвърляла големите пликове по цялото гише Embarassed, едно момиче, което скоро ще стане мама Heart Eyes ми каза:
"Видях, че на пликовете пише Движение на бълг. майки, ти случайно влизаш ли във форумите"? #Crazy
Та, разбрахме се...много й се зарадвах, но не знам дали ми пролича, защото бях страшно уморена от бюрокрацията в българските пощи #Cussing out, общо взето половин ден ми мина там. Особено мъчително за мен беше накрая като трябваше да прехвърля 200 мартеници в друг плик! Crazy
Ако друг път пак на мен се падне честта да пращам нещо...ще е по куриер - все пак е очевидно по-цивилизования начин! Peace


Сутринта, едно момиче...ника още не съм го запомнила - Цветелина се казва, ми донесе 2 торби с бебешки дрешки! Сега ги поразгледах и много ми харесаха, страхотни са! Цвети, благодарим ти! Hug
Роси да ги нося ли тези 2 торби в сряда към Перник...на Дунчев сутринта му обещах да занеса якета и още туй онуй! Party Също така имам играчки за Перник! Какво да ги правя? newsm78


И пак към Роси...горе долу кога да очаквам колетите, за които ми се обади днес? Да кажа на нашите, защото дядо ми обикновено играе шах в гаража с един комшия! Embarassed

И пак към Роси...упълномощаваш ли ме докато те няма да нося зимното натам, насам!? Blush Защото нали знаеш, че винаги се допитвам до теб, но като те няма...пък вече имам доооста багаж! Или да звъня на Мери? Как да постъпвам докато те няма? Thinking


И към Мариета.........нали разбра, че е почти сигурно, че ще имаме в сряда и мъжко присъствие! Дани цял ден ми се заканва, че ще ти се оплаква от мен в сряда...верно съм виновна! Sick
Виж целия пост
# 1 120
Здравейте, и аз съм доста новичка, дъщеря ми е на 3 месеца, но всичко което не и става вече и е новичко, е приготвено и прибрано... с радост ще го дам на някой, който има нужда от него. Ще следя за списък, имам няколко кашона с играчки от сестра ми... подкрепям ви с две ръце и мисля, че това което правите е безценно... безценна е радоста в очите на децата.


Здрасти, от кой квартал си? Ако искаш ми го пиши на лични! Peace
Както съм набрала инерция - няма спиране! bowuu
Виж целия пост
# 1 121
Здравейте!
Аз също съм от скоро мама/4 м./ и от тогава знам за форумите.Сега нямам много време за компютъра, но след предаването по БТВ бих искала да помогна.Аз също имам бебешки дрешки/е, още не са много/ и имам приятелки, които бих организирала така, че да съберем още нещо.Бих искала да ги изпратя на Вас или на ваш представител в Бургас.Имате ли подобна практика и как би могло да се организира това?
Тук също има домове в нужда, но нямам никаква информация за тях.Как да постъпя?
Виж целия пост
# 1 122
момичета-кокичета  bouquet,не знам на кой по напред да отговарям Embarassed
да си призная,не съм очаквала такъв отзив Simple SmileЧака ни страшно много работа и ми и трудно да преценя от къде да почна Sad

Весе,в Перник имат много дрешки и не знам.Във Ветрен искат,но е далечко.Някоя мамада пътува към Пазарджик newsm78
Зимното го носете докато има за кога и ще е от полза.Било на децата,било на Ивет за Роман и момчетата покрай нея.
Мери е тук бе,съгласувайте всичко Wink
За колетите не знам,човека ще ти се обади  newsm78

сега пак ще чета и ще пиша до всички Simple Smile
Виж целия пост
# 1 123
момичета-кокичета  bouquet,не знам на кой по напред да отговарям Embarassed
да си призная,не съм очаквала такъв отзив Simple SmileЧака ни страшно много работа и ми и трудно да преценя от къде да почна Sad


Смятам, че това само може да ни радва Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 1 124
Здравейте и добре дошли на вси4ки нови мами и от мен-аз съм Мария Милева. Hug

Радвам се,4е сме провокирали толкова положителни емоции у Вас с това което правим,и съм сигурна ,4е във Ваше лице ве4е имаме много нови приятели и доброволци.
Благодаря ви,4е оценяте усилията ни да направим тези деца малко по-щастливи и сигурни,в това,4е на някой им пука за тях,а сега и с Ваша помощ,доброто наистина ще триумфира Hug

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ДОБРЕ ДОШЛИ  ПРИ НАС!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия