



До тогава завися от жената на моето сърце-когато ми се обади тръгвам без да му мисля много, много! 

).
, но ще запиша няколко ЦДта за хлапетата от Перник. Няма да ги правя музикални, защото много малко неща се събират. Отново ще се помъча да врътна някое и друго ДВД, но ме съмняват, че от сервиза са си оставили ръцете. Роси ще ти дам - ЦД или ДВД, все едно какво, ще ги имаш. Ще се разберем как да ти ги дам.

Разделянето е просто въпрос на систематизация на информацията за тях. 
Разделянето е просто въпрос на систематизация на информацията за тях.
-идеята ми беше само и единствено ангажираща към конкретният човек-да е винаги в час от какво иат нужда там ,ако има болни деца да се реагира и т.н.-защото сега това го прави само Роси и след като присъеденихме още 2 дома в софия-може да й дойде нанагорно малко
-

).
, а ти ги разпитай как гледат приятелите ти на подобни инициативи 
Препоръчани теми