АПРИЛското дете се стяга за море!

  • 9 278
  • 298
# 240
Първо да четитим на празнуващите!

Енви, бъди здрава като абаносово дърво, бъди красива като цвят на магнолия, бъди уханна като жасмин и вечно свежа и зелена като елха!

Момичета, днес може да запишете децата си за безплатен преглед при специалист, без направление за утрешния ден, 1 юни. Тел. е 952 38 42, ул. Найден Геров 2.
Аз записах Тони утре /9.15ч/ за кардиолог, профилактичен, но принципно има УНГ, невролог, ревматолог, офталмолог и други специалисти. Т.е. който има нужда може да се обади и да си запише детето за преглед без направление. Peace

Утре дали ще вали последно? Малко се страхувам Тони да не настине, че сега ще го водя при доки за профилактичен...Още пие Аб, уж нищо му няма, но от вчера киха и малко съм на нокто да не го подхване нещо. Ама какво пък - яке, шапка и одеяло - та на демонстрация, празник, протест - каквото дойде! Hug

Има ли хомеопатично за сън?
Моля ви се, тези на които децата спят през нощта, пишете ми през деня какво правите и по колко спят, защото вече 3 седмици някъде се пека на бавен огън всяка нощ - тъпче ни, мрънка, вика, реве, тръшка се, не спи и между нас, огладнява от безсънието и ...полудявам, тази нощ бях толкова бясна, че го грабнах, тръшнах го в столчето за хранене и му дадох едно плодово в 4,15  и после го метнах в кошарата, завих го и такак съсссссках, че сигурно кошмари е сънувал от мен  Embarassed
Виж целия пост
# 241
Честит рожден ден, Енви! Чувствай се безкрайно обичана и щастлива!
Виж целия пост
# 242
Честит Рожден Дена на Енви!
Да си жива, здрава и мнооого щастлива!


Хайде да почерпя окъснелите кафеджии от мойто кафенце
 
Направих си кафето преди 2 часа, обаче малкия нещо се разбесня и цяла сутрин му тичам след гъза, чак сега задрема и мога да си го пийна на спокойствие. Е за тва хич не ща да си маха сутрешния сън, това ми е най-спокойното време от деня.

Хайде малко да ви развеселя в този мрачен ден.
Ето малко снимки от концерта ми в понеделник, да ме видите каква съм мома юбава и да ми се посмеете  Laughing
http://images17.snimka.bg/003020532-big.jpg
http://images17.snimka.bg/003020531-big.jpg
Виж целия пост
# 243
Ренка, супер си!
Аз не знаех, че танцуваш...или пееш? Flutter
Виж целия пост
# 244
Аги, танцувам, ама само любителски, не съм особено добра все още.

На нас за спокоен сън доки ни беше дала хомеопатично Хиосциамус май се казваше. То има няколко вида за сън, в зависимост от причините за неспане. Само че нещо не съм много очарована от резултатите - за около седмица му се засилиха симптомите, то май така действат всички хомеопатични, после една седмица спеше добре и след това се върна старото положение.
Къпем го малкия в корито в банята с подвижния душ.
Мляко му давам всеки ден по 2 пъти, Нестле Джуниър. Опитах да му правя десертчета с кисело мляко, но той не ги яде, предпочита го чисто.
Телевизията в къщи работи постоянно за фон и Вальо много се кефеше преди време на надписите след филмите, но вече не й обръща абсолютно никакво внимание.
Не го забавляваме по време на хранене, само ако почне да си бърка много в устата, му давам да си държи нещо.

И ние ще трябва вече да правим прощапулник, че Вальо ходи доста стабилно, но не ми се събира цялата рода вкъщи. Искам да си поканя само приятели, но свекитата много ще ми се обидят. Та се чудех, дали ще е много дебилно да направим 3 прощапулника, или пък да ги отсвиря Дартаняните, а те да си се сърдят колкото искат  newsm78  ooooh!
Виж целия пост
# 245
Мила Енви,

4естит рожден ден   bouquet  Желая ти много zдраве, любов и Щастие, и пари с които да си осигуриШ вси4ко останало  Laughing  Бъди много уважавана и глеzена  Hug

Скарлет, много хубави снимки, а стаята на Тони е 4удесна  Peace

Аги, Милена денем спи 4ас, 4ас и полувина. Иzведнъж zапо4на да спи непробудно, от както я отбих. В тоzи ред на мисли, Бубке, ами ако му давате млякото в 4аШа, по време на ве4еря? Просто да не е ве4е 4аст от ритуала преди лягане  Thinking

Милена спа добре таzи ноЩ, сутринта имаШе 38.0°. При педито било фраШ, каzаха да се обадя пак в 12 zа 4ас, така 4е сега стоим и 4акаме...

Къпим я в коритото, което е във ваната. Стои седнала в него.
Виж целия пост
# 246
Милена спа добре таzи ноЩ, сутринта имаШе 38.0°. При педито било фраШ, каzаха да се обадя пак в 12 zа 4ас, така 4е сега стоим и 4акаме...

E, не мога да го разбера това.....Не се ли водите спешен случай.... Дано все пак да ви прегледа някой. Татяна  сама ли си сега или с мъжа ти?

Енви, честит рожден ден, с пожелание за здраве, любов и упоритост.   bouquet
Виж целия пост
# 247
Милена спа добре таzи ноЩ, сутринта имаШе 38.0°. При педито било фраШ, каzаха да се обадя пак в 12 zа 4ас, така 4е сега стоим и 4акаме...

E, не мога да го разбера това.....Не се ли водите спешен случай.... Дано все пак да ви прегледа някой. Татяна  сама ли си сега или с мъжа ти?

Ще я прегледат, но след обяд. Не се и притеснявам много, 4естно каzано, няма вид на болна пък и 38.0° не е много високо. Тук не се паникьосват много, парацетамол или ибупрофен се дават при Т° над 39°, никога не са иzследвали урина или кръв ей така профилакти4но, нямаме месе4ни прегледи и т.н. Тук са по лежерни  Wink
Мъжът ми го няма, както винаги  Wink  утре ве4ерта си идва, но оЩе в неделя сутринта zаминава пак, zа 2 седмици в САЩ  Sad
Виж целия пост
# 248
Абе то не е въпрос на паника, ама все пак щом има температура, значи нещо не е наред вътре в тялото. За мен над 38 градуса си е висока температура. Все пак дано да са зъби.
Виж целия пост
# 249
Не zнам Гале, не ми се вярва от zъби да държи 4 дена температура  Thinking  Ще видим, след 30 минути сме на преглед, сега тръгваме, Ще пиШа после какво е каzало компетентното лице  Wink
Виж целия пост
# 250
За стотен път от сутринта сядам да пиша, дано сега успея и да публикувам Tired

Танче, надявам се Т на Миленка да е вече минало, да е в добро здраве и нищо притеснително да няма. Hug

Всички други болни мъници - дано вече са добре и повече да не тревожат майките си Praynig

За къпането - Маги я къпя или в коритото й или направо със слушалката под душа - купих от тия неплъзгащите се килимчета, тя стои права на него и супер много се кефи като я къпя със слушалката. Така ми е и по-лесно да я изкарам от банята без рев.

Ренкааааааааа, не каза ти къде ще е концерта Crossing Arms Ако и другия път си затраеш - ще ти съ УбидЪ за цЕл живот Naughty Ама пък каква си мома убава - бела и цървена, тенка, та висока Mr. Green За прощъпулника - мен ако питаш направи го в тесен кръг или покани, който на теб ти е на душа. Аз реших сега в неделя като идем на Велинград да го направя там - само с майка ми и баща ми и с мъжа ми, хич не мисля да правя поредното безсмислено събиране на рода Naughty

Телевизора вкъщи работи за фон през голяма част от деня, ама Маги изобщо не му обръща внимание.

Оф, много ме скапва това време, а и Маги е кисела - от сутринта се опитвам да сготвя, да изпера, а тя спа само 15 минути, дано следобяд поспи повече, че трябва да стегна днес багажа.

Оставям ви засега - Маги пак се развилня сериозно и изисква сериозно наглеждане Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Renka
ние правихме 3 пъти рожден ден! Луднах, ама нали знаеш всички роднини чакат, а ние искаме с приятели. Баби, прабаби, манииии. Догодина живот и здраве, ще процедираме по друг начин, ние сме си отделно семейство и имаме все пак някакви права Wink
Прощапулника включваше само баби, дядовци и брат със семейството му, а и кръстника на Ники. Пак отиде 10 човека, както и да е това са хубави неща:)
Виж целия пост
# 252
Енви, честит рожден ден и от мет! Много целувки и най-добри пожелания!

Ето, Мати не е излизал сутринта и чак сега заспа! Иначе още в 1 е готов и заспива бързо- бързо! А днес отне поне 25 минути!
Дано утре е както го обущават - слънчево и топла, че ще провали инициативата! За Мола темата не се зарежда - да не е изтирта?
Виж целия пост
# 253
Привет мами,
Много работа имам тази седмица и не мога да се включа по темите...

Само искам специално да поздравя сладураната енвия, с пожелание да бъде все така прекрасен човек, съпруга и майка...


Поздрави и за всички празнували през последните дни - Ема и Емо, майчето на Данчето...  bouquet

Ренка, голям си сладур! Laughing

На болничките, голямо гуш... Hug
Виж целия пост
# 254
Енвичка, Честит Рожден Ден! Както е дъждовен днешния ден така да не спира да вали дъжд от щастие и здраве в твоето семейство!

лекарката ми каза да дам течен аналгин, толкова капки на колкото месеца е детето.
Нашата лекарка пък каза, че се дава на половината на кг на детето. Нещо много голямо разминаване?! Според вашата около 13 капки, а според нашата (ако е 10 кг) - 5 капки!

Ехааа много се радвам  Hug  bouquet Няма страшно, мъжките майки ще подсказваме  Wink [/color]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия