Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде се съхраняват стари теми във форум и как мога да ги намеря?
-
Какъв е минималният срок, за който никой не може да изгони наемател и какви са причините за изгонване?
-
Какви са причините за опит за изгонване на наематели?
-
Какви са правата на наемателите според закона?
-
Какви са предимствата и недостатъците на живота в чужбина в сравнение с родината?
, не сме се засичали в темата май, и затова питам,
а и по предишни списъчета липсва.
.А какво учи че аз нещо не съм в час 


.Само дето скорпон4етта са малко инатести ина4е е много упорит,и вси4ко му лепни.И аз искам този филм да гледам
Незнам може да сте го гледали по канал 2.Ина4е даваха за красотата на БГ планини,море,Рилски манастир и вси4ки мои познати испанци много я харесаха,особедно жените в БГ
.Ами това да свар6а не6то докато спи малкия ми маж ,4е е не6то ужасно
. А как стои въпроса при вас с детските градини и езика? Настояват ли да е само и единствено каталан? Защото се носят слухове някакви из нета, че в Барселона има дори специален телефон, на който да се обадиш и да се оплачеш, ако си в магазин и те обслужат на кастеяно, а не на каталан
, и съответно собственика отнася глоба. Има ли нещо такова?
стига де гери наистина ли
ама нали е за син4ето му търпи и само се съгласява мир да има инъ4е 4ервена коли4ка
.