Изтормозих си и детето и себе си и вече направо незнам какво да правя! Пробвах всичко предложено и чуто някога- опитах да приспиваме котето с което спи (то не е любима играчка, но аз упорито от много време го тикам в леглото й та дано вземе да стане такава, естествено без успех)-това се провали, след това опитах да разказвам приказка- ефект 0, опитах да пусна прожектора с музиката и кертинките по тавана- отново резултат няма! След това реших, че ще си седя до нея и тя ще си поплаче малко, пък ще заспи, макар че винаги съм мразела този метод- резултат рев до откат и 2 повръщания от напъване да се дере и това повече от час Днес съм на лекар за номер 2- да ведем там как са нещата, че така съм забравила изобщо за бременеенето. Само дето все още ми е гадно по цял ден и нищо не ми се яде
Хем глад, хем ти се повдига....поне ще сваля още и някое кило 
Майче, стискам палци скоро да се оправите цялата дружина
Как стоически приемаш нещата- възхищавам ти се!Бързо оздравяване и на всички болнички дечица
Тити, толкова топло ли е било при вас, че чак на плаж сте го ударили? Направо ви завидях

Юка, аз смея да твърдя, че съм ужасно придирчива на тема килограми и тлъстичко, но по теб нямам спомен да видях нещо отгоре
Къде ги видя тие по- слаби от теб момичета? А за диети- по- добре пробвай с японския чай Инхуа, понеже хем пречиства, хем ти утрепва апетита и така лакомията ще седи под контрол
Аз сега го спрях, че за бременни и кърмачки не се дава, но ти ако не кърмиш вече си е ОК. А за къщата- макар селището наистина да е примамлива опция аз бих те посъветвала да си построите къщата вие и то не за друго, а защото при нас идват мнооого строители и знам как претупват нещата и заменят качественото с евтино. Аз също много исках къща в селище, но се отказахме заради тези причини и сега ще купуваме място малко извън София и ще строим ние, пък то пак можеш да си сложиш охрана на КПП-то на двора, ако искаш.Отивам да работя, макар пак да ме мързи страхотно

/сега като го написах, очаквам следобед да ме изненада с друго
това с врабчето ще го запомня
въпросът е, че ти сега трябва да мислиш и за другия малчо. не знам какво да те посъветвам.

... нямам думи да опиша какви места имаме в нашата родина
. Тази седмица пак няма ясла, нито работа.... а тамън бях влязва в крачка.... сега пак ще има едни телефонни разговори, едно пращане на файлове по пощата....
човека не беше забелязал, че химикалът не рисува по други повърхности, а и това което се вижда на дъската не е графит и не цапа
за лятото. Там ще го гледат бабите, не искат лятото да стоят в СФ, а и донякъде и аз се съгласявам, че за него там ще е по-добре - повече място за игра, басейн на голямата тераса, тичане в двора, ноооооо без мама. Ние естествено ще пътуваме всеки уикенд, но все още ми е адски трудно да го приема. Направо съм разбита - вчера като се прибрахме - гледам играчките му, някои останали дрешки, а него го няма и сърцето ми се къса. Все пак решението си е наше - предпочетох този вариант, тъй като ми се иска да укрепне още преди да го пусна на ясла. И сега се чудя дали решението ми е правилно. Истината, е че той е свикнал много с бабите си и ще се чувства прекрасно, на мен ще ми е адски трудно обаче. За мое най-голямо щастие следващата седмица пак ще го вземем, за да го водя на ортопед - нямаше по-рано час, но ще е само за една седмица.
.
Ако решиш, че не иzдържаш, питай ме пак zа нашия метод, дотогава ще си трая. Само споменавам набърzо, че при (ужасния в това отношение дотогава) малик и при юлиана на сиси, както и при още едно "поzнато" бебе подейства zа седмица, а малик сега не бива приспиван, а само слаган в леглото с лека нощ и спи по 14, 15 и повече часа...Ама трябва наистина да ти писне много и може би не при всяко бебе или по-скоро родител е приложимо