
много ми харесва твоето тълкуване. само не знам третото къде ще го денем в тая ситуация, че тринки бабите няма да ги искат заедно, накуп и по едно време


Дано не се повтаря 
. Дано скоро да го израсте този проблем и да го забравите просто.
. Много се надявам да не се случи.
. Супер ми се оправи настроението от тази новина, още повече, че точно другата седмица Кало пак ще е в София, та спечелих един цял ден със сина си - подарък!
А за "буда" - за мен излъчването му е като на малък Буда..
а може и в миналия си живот да е бил именно такъв.
Иначе може да означава просто - "бута", забележи кога го казва. Скоро ще започнеш да го разбираш! 


, да да знаете само как се чува до нас. Ама той разглезено дете ли е?" и ми се усмихва мазно мазно, при което и отвърнах, че детето е на 19 месеца и е в трудна възраст, и е трудно да се каже, че е разглезено или друго....
Ама, че идиотка - от моите съседи никой нищо не ми е казал, тя живее в най-отдалечената част на съседното блокче, никога не сме си говорили с нея, но днес не пропусна да каже, че сме ги смутили. Изкукала бабка. 




Само май от напъване съм им развалила ципа 
Препоръчани теми