Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 280
Честит 1-ви юни, на малки и големи!
Нека да има повече радост в очите на децата и повече усмивки на детските личица!







Басов, честит племенник, да е жив и здрав и само радост да носи!   bouquet



Мамо Лорке, честита годишнина, нека много любов и разбирателство съпътстват вашето семейство за в бъдеще!

Виж целия пост
# 2 281
Най- накрая изпече слънцето и всички се разбягахте на някъде...  Grinning
Виж целия пост
# 2 282
Тук съм, работя, няма къде да бягам, ама ме напъплиха да подписвам фактури и не мога да се доредя да отворя нета-не виждат ли тези хора, че съм във форума, кво ме закачат за работа. Е*аси нахалните хора #Cussing out

Руске, как е черешката ти, годна ли е вече за обиране? Whistling
Виж целия пост
# 2 283
ОХ МИЛИ МОИ Hug Hug здравейте!!!! Гиговче,благодаря ти от сърце за пожеланията и че се сети,мен днеска ме започнаха от сутринта с проблеми ,че нещо хич нямам настроение за празнуване, пък е такъв хубав тоя ден 01.06,чуден празник НА ДЕТЕТО Hug.Всички сме били деца и сме деца на някого ,а и имаме деца ,така че честит празник на всички  bouquet
Виж целия пост
# 2 284
Гигович, още малко слънчице й трябва на черешката ми-
да стане по- сладка...  Wink
Като узрее- ще се снимам да ви пусна снимки как бера череши...  bowuu

...не виждат ли тези хора, че съм във форума, кво ме закачат за работа. Е*аси нахалните хора #Cussing out
...
Не ги е срам!!!  ooooh!

И аз работя здраво, ама ще ви наблюдавам чат- пат...  Shocked

О, Лорче!!!  Hug
Виж целия пост
# 2 285
Добър ден на цялата банда.
Как сте днес?
 Confused
Виж целия пост
# 2 286
Здравейте и от мен!
Честит празник!
Виж целия пост
# 2 287
Бонбонке, дай пак, че нещо не успях!!! Whistling
Виж целия пост
# 2 288
? newsm78
Виж целия пост
# 2 289
Кво  newsm78?
Виж целия пост
# 2 290
Здравейте и от мен!
Честит празник!
...аз се възползвам от поздрава , 'щото съм дете на природата!
Виж целия пост
# 2 291
Чета те, търся постинг от Бонбонката, а то няма Rolling Eyes
Нищо, явно е нещо между вас Peace
Виж целия пост
# 2 292
Покани за "Шоуто на Слави", довечера от 20:00 часа! Гост Преслава. Ако има желаещи, може да се разберем на лични съобщения. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 293
Здравейте и от мен!
Честит празник!
...аз се възползвам от поздрава , 'щото съм дете на природата!

...или грешка Wink Laughing
Виж целия пост
# 2 294
Чета те, търся постинг от Бонбонката, а то няма Rolling Eyes
Нищо, явно е нещо между вас Peace
Веднага пояснявам за недоразбралите-
Бонбонката от няколко дена прави отчаяни опити да се свърже с мене по кюто,
ама аз нещо не правя как трябва и я отклонявам....  newsm78
Преди малко- за пореден път....  Cry

Бонбонкееееее, не се отказвай-
все някога ще успея...  Hug

Здравейте и от мен!
Честит празник!
...аз се възползвам от поздрава , 'щото съм дете на природата!
Аха- и аз така...  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия