Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 310
да благодаря и на Алексче ,Руска и Леопардката за поздравленията  Hug/дано да не съм пропуснала някого,моля да ме извини ако е така/,аааа и ЧЕСТЕТ ПЛЕМЕНИК На НИКИ Heart Eyes да  взема да ви почерпя с нещо обедно ....... newsm78
Простено ти е  Laughing
Виж целия пост
# 2 311
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДЕЧИЦА!
НЕКА УСМИВКАТА ДА НЕ
СЛИЗА ОТ ВАШИТЕ ЛИЧИЦА

....И аз работя здраво, ...
Kakво работиш Руске?

Ели, мерси,че свали задника.  bouquet  bouquet  bouquet
Много ли обичаш бира?

За каква среща говорите, бе? Кога,къде, кой, с кого, колко, как, защо? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 2 312
 Radost__ , каква е тая история с поканите за Слави? Кога? Къде? Колко? ....Важи ли още предложението. Че аз се каня да отида още от първото му предаване... иииии още се каня  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 313
 
....

За каква среща говорите, бе? Кога,къде, кой, с кого, колко, как, защо? newsm78 newsm78 newsm78

Кой? Къде? Защо? Кога?... и аз тва питам...  newsm78
Виж целия пост
# 2 314
Борко, ти на ударен ли се правиш за срещата утре вечер newsm78
Обичам бира, пия я целогодишно, което не значи че не мога без нея Sunglasses

Радост, ти там ли работиш?
Виж целия пост
# 2 315
...

....И аз работя здраво, ...
Kakво работиш Руске?
...
Ох, не съм в час нещо....  smile3537 smile3537

Боре, работя секлецаретарка във фирма за алкохол!  bowuu
Тук, до Катето съм съвсем близо- на Света гора...  Whistling
 ooooh! Малииииииии, откога се разбираме да се видим...  ooooh!
Ей ся ще й звънна... Sunglasses
Виж целия пост
# 2 316
Коя е на Борко жена му, дето пишела в тази тема, аз защо не я знам newsm78 Знам, че се казва Катя, но тук как се зове?
Виж целия пост
# 2 317
сега е Фантичка май Simple Smile
Виж целия пост
# 2 318
Пише във форума, а не точно тук.
Фанатичка се зове инак. Преди беше da_bo

Не знам за каква среща хортувате, ама ща дода.

Миле, какво секретираш,чедо?
Виж целия пост
# 2 319
За поканите. Важи. Довечера от 20:00ч.  
Безплатни са, да уточня. Просто трябва да знам, колко места да запазя.  
Виж целия пост
# 2 320
...!!!! НА 2. ЮНИ- р- т "ГРАДИНА"- 20. 30ч.- Студ. град!
До 29- ти трябва да се уточни точната бройка !!!!

Първият пост в тази тема Peace
Виж целия пост
# 2 321
А, да сетих се коя е, благодаря Peace



Руске, кво се натискаш да отидеш при диджея в ресторант Градина, а? Връзкарка, искаш да пускат само парчета, дето ти харесваш, нали? Whistling
Виж целия пост
# 2 322
....

Миле, какво секретираш,чедо?
Секретарим, квото има за секретарене...  Laughing

Ели, остави го, не виждаш ли, че се гъбарка...  Whistling
Виж целия пост
# 2 323
Днес тук се развива, яка културно-масова дейност.
Че и некултурно-масова.
Simple Smile
Виж целия пост
# 2 324
Взех да се притеснявам за него Crazy

Радост, кажи де. Там ли работиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия