Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 415
Нищо, освен музикалното изпълнение на Вейдърица  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM
Виж целия пост
# 2 416
Добър ден на всички спамърчета--как сте как е настроението-в този хубав и слънчев ден Hug
Виж целия пост
# 2 417

Аз пък дочух,че имала  технически проблем  Thinking
....,а и малко работа из двора,че с тия дъждове ше се прецака огрева за зимата Confused
Виж целия пост
# 2 418
Добър ден на всички спамърчета--как сте как е настроението-в този хубав и слънчев ден Hug

Хай,Мунке Laughing
Виж целия пост
# 2 419
еййййййййййй,ама много съм готина!!!!!! Joy
Виж целия пост
# 2 420
Намали го и го мятай за аватар smile3521
Виж целия пост
# 2 421
OOOOOO аз вече ще взимам по някой лев за аватари бе newsm68 newsm53
Виж целия пост
# 2 422
тука лий мойта Руска...?
Виж целия пост
# 2 423
Що правите бе оуууууууууу Flutter
Виж целия пост
# 2 424
елито---толкова съм скарана с техниката----снимка се опитвах да кача 5 дена---много съм зле Cry Embarassed newsm45
Виж целия пост
# 2 425
Що правите бе оуууууууууу Flutter
цомбееееее , ква главна счетоводителка имаме...с кви цомбииииии - неземна е...само малко мъй срам да я питам дъл са силиконови , а бе не , че мъй срам , ама нъл съм нов още..та ше поотложа във времето! Даже ше я питам дъл може да ги стисна...
Виж целия пост
# 2 426
  Хай и от мен.

  Незнам как се чувствате днес (дано сте добре.  :peace),но аз определено съм зле. Цял ден ми е лошо,вие ми се свят, не мога да свърша нищо. Общо взето съм прекарала деня в хоризонтално положение в работата...  Embarassed
  Басов,честит ти племенник. Само радост и щастие да ви носи,да е гордост на цялата фамилия.
Виж целия пост
# 2 427
Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 428
Що правите бе оуууууууууу Flutter
цомбееееее , ква главна счетоводителка имаме...с кви цомбииииии - неземна е...само малко мъй срам да я питам дъл са силиконови , а бе не , че мъй срам , ама нъл съм нов още..та ше поотложа във времето! Даже ше я питам дъл може да ги стисна...
Mr. Green
изчакай малко де...не мой от вратата за краката Wink
Виж целия пост
# 2 429
елито---толкова съм скарана с техниката----снимка се опитвах да кача 5 дена---много съм зле Cry Embarassed newsm45
Мунке, пробвай тоз линк http://vicove.com/jokepics/thumb_malka_19150.gif да сложиш в профила за своя картинка (за аватар). Кажи кво не става, ще помагаме Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия