Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 445
Някой забеляза ли,че съм тук? Някаква загриженост към мен?
Виж целия пост
# 2 446
Някой забеляза ли,че съм тук? Някаква загриженост към мен?
ко съ жалваш пък ти? и на мен никой не ми пуска фандък...
Виж целия пост
# 2 447
Някой забеляза ли,че съм тук? Някаква загриженост към мен?
ShockedВече- да... Shocked
Е, как си??? Hug
Виж целия пост
# 2 448
А ти как си???  Hug
Виж целия пост
# 2 449
Още не мога да ти свикна на Опиянена-та Blush Болна си? Вземи мерки навреме, за да си на линия утре!
Виж целия пост
# 2 450
Някой се чудеше по-напред да не си тръгнала насам, че липсваш цял ден?

Аз   bowuu
Виж целия пост
# 2 451
Някой забеляза ли,че съм тук? Някаква загриженост към мен?
ShockedВече- да... Shocked
Е, как си??? Hug

  Благодаря,по-добре съм вече. Ще излизаме да се видим и почерпим с едни приятели за първи юни.
  Насладете се на творението ми

  ЕлиТо, не е грип. Утре,жива или мъртва съм там...  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 2 452
ей ся ше засядам на софра... ама ш те държа в течение Wink
Виж целия пост
# 2 453
Потекоха ми лигите...  Crazy

За племеничето ли?
Глътни едно и от мен за негово здраве!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 454
имам си нов маникУр, нова шунда и нова глава Flutter
Виж целия пост
# 2 455
БАСОВ, честита работа! Полей я! Заслужаваааашшшшшш! И на колежката циците полеееййй Wink Wink
Виж целия пост
# 2 456
имам си нов маникУр, нова шунда и нова глава Flutter
ЧЕСТИТО  bouquet Цомбе ,ще ли ги видим, или...?
Виж целия пост
# 2 457
ЧЕСТИТИ НОВИ ЧАСТИ,ЦОМБИЧ! Wink Heart Eyes
Никс,ай дрънкай за здравето на хлапето и от мое име,ама ....без травми само  Wink Wink
От мен за днес толкоз Confused
Виж целия пост
# 2 458
БАСОВ, честита работа! Полей я! Заслужаваааашшшшшш! И на колежката циците полеееййй Wink Wink
мерсииииии Wink обаче за циците на счетоводителката... Sad ако ги полея , после нищо не е в състояние да ме спре да я изчукам...а това може да ми коства работата...така , че ше изчакам тя да ми се нахвърли и тугаз ше експериментирам Wink
Виж целия пост
# 2 459
имам си нов маникУр, нова шунда и нова глава Flutter
ЧЕСТИТО  bouquet Цомбе ,ще ли ги видим, или...?
Мерси Flutter  bouquet
И шундето ли искаш да видиш Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия