Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 475
Елито--след малко ще пробвам,щото нали е 1 юни ден на детето и сина ме гони Sad от компа,,,запаметих си линка и после ще дерзая  bouquet
Виж целия пост
# 2 476
Иска й се нанея... ма смее ли заради Руска newsm78
...че тя Руска няма против.... , даже  (понеже си приличат) ме пуска само на нея... Wink
Виж целия пост
# 2 477
Отивам да къпя детето и после сядам да релаксирам малко ,че днес станах разногледа Crazy
Виж целия пост
# 2 478
Мойте, големите са на кино - Карибски пирати 3. След малко се прибират и ще ви напусна пък аз.
Виж целия пост
# 2 479
Отивам да къпя детето и после сядам да релаксирам малко ,че днес станах разногледа Crazy
ти кой точно релакс имаш предвид? ' щото медицинското му значение е разслабвам, действам разслабително - демек разстройство...  Laughing та ако искаш да се наакаш...  Wink
Виж целия пост
# 2 480
Аууууу,кви горещи страсти се вихрят тук!Нещо много
обидени намирам от последното си влизане...Що тъй?
Хора,осъзнайте се!
Това все пак е тема,в която всеки си пише нещо,
независимо дали го четат или не.Ако нямате чувство
за хумор просто не влизайте.Както правят разумните. Wink
Честит племенник Колона!Да ти е жив и здрав!
Моят на 26.05. беше абитуриент.Най-хубавият!
Виж целия пост
# 2 481
Хелоууууууууу на всичкиииииииииии Hug


Тути салона ти е супер, ще го посетя.  bouquet

Тонколона, честит племенник, да ти е жив и здрав и само радост да ви носи.

Руске, кака си за утре да не забравиш да ми носиш армаган. Mr. Green


И да попитам от колко е срещата, че нещо заспорихме със снахата.


П.П. е не мога да чета N на брой страницииииииииии #Crazy
Виж целия пост
# 2 482
Отивам да къпя детето и после сядам да релаксирам малко ,че днес станах разногледа Crazy
ти кой точно релакс имаш предвид? ' щото медицинското му значение е разслабвам, действам разслабително - демек разстройство...  Laughing та ако искаш да се наакаш...  Wink


Тц,нямам предвид това значение...другото релакс.



Наздраве!
Виж целия пост
# 2 483
Пухче това за мен ли е?
Виж целия пост
# 2 484
Пухче това за мен ли е?

Веднага пристигаааааа

Виж целия пост
# 2 485


Сладурка си ми ти , Ше знаеш. Heart Eyes Hug
А не ме питай как наистина ми се пие, а аз се задоволявам за сега с мента и пр. мляко. Whistling
Виж целия пост
# 2 486
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

успях---намален прекрасен маймун!!!!!!!!
много съм готина,нали Wink
 newsm51 newsm51 newsm51---на Елито и Лейдито beer beer3 beer2 lalalala
Виж целия пост
# 2 487
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

успях---намален прекрасен маймун!!!!!!!!
много съм готина,нали Wink
 

 newsm10 newsm10 newsm10


Сладурка си ми ти , Ше знаеш. Heart Eyes Hug
А не ме питай как наистина ми се пие, а аз се задоволявам за сега с мента и пр. мляко. Whistling

Оххх, аз и тва нямам.Опразнила съм почти изцяло и хладилника и фризера-утре се местим. ooooh! Има неква изветряла бира май в хладилника, и разни концентрати дето аз не ги пия.
Виж целия пост
# 2 488
Пухче, а ще идваш ли утре или тц?
Искам да се запознаемммммм. Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 2 489
Хелоу Банда!
Синеоч много ми е домъчняло, радвам се , че ще се видим томороВ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия