"Септемврийчето се готви за море, там ще топне сладкото дупе"

  • 11 503
  • 285
# 30
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БОН ЕСПЕРАНС! БЪДИ ЗДРАВА И ОБИЧАНА, ОБИЧАЩА И ВИНАГИ ДА ИМАШ ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ!
ЧЕСТИТО И НА МАЛКИТЕ НИ МЕСЕЧИНКОВЦИ!

Ние с Ян пак се връщаме от док, този път защото от вчера има обрив и малко разстройство. Док вметна нещо за "шестата болест", а аз се поразрових из нет-а и затвърдих мнението, че сме преболедували
РОЗЕОЛА
Розеолата е лека инфекциозна болест, която рядко се нуждае от лечение. Обривът при нея силно наподобява този при рубеола и затова двете болести често се объркват. При рубеолата обривът се появява заедно с високата температура, а при розеолата – когато температурата вече е спаднала.
Протича с висока температура 3-4 дни, след това обрив, който трябва да изчезне до 48 часа, изобщо симптомите са ни като по учебник, вкл. безапетитие (Ян хапваше само  кърма) и сънливост. Среща се при деца от 6 мес до 2 год
Тъй като е вирусно, съм задължена да уведомя мамите, с които се срещахме миналата седмица, точно вечерта преди да се разболее, надявам се да не сте прихванали (особено Стефи на Бебе Дунди Sad).
Иначе прословутия ни втори зъб най-после изби Grinning
Мама Меги, добре се е потрудило твоето мъжле Wink важно е доброто настроение и желанието
Фибичка, много свежо стичхе
Целувки от нас
Виж целия пост
# 31
  bouquetЧестит Рожден Ден, Бон Есперанс.....  bouquet


 От нас, сайта за басейнчето с който предизвиках интереса ви.Ето го:
                http://www.intexcorp.com/wetset_03.html                 
Нашето басейнче е с зелената палма и калинки, и пеперудки по него....Купихме го от супермаркет ХИТ и струва 26 лв.
Виж целия пост
# 32
Честит мини рожден ден на Спаси на Иринии!!! С пожелание много да слушка мама.

Целувки от нас!!!
Виж целия пост
# 33
честит мини рожден ден на Спаси,Габи,Димитър и Деян
Честит рожден ден на бон есперанс![/color]
 Честит празник fibi4ka!


Снощи бяхме на рожден ден,беше супер в една градина,партито беше на ниво с кетеринг, ди джей,но сега едвам гледам легнах в 2 и станах в 6.30. #Crazy
Много сте изписали тези два дни,нямам сили сега да прочета всичко,но после обещавам Simple Smile,наминах да поздравя празнуващите.
  bouquet
Виж целия пост
# 34
Честит рожден ден на Бон есперанс!
Честит празник на fibi4ka!Страхотен поздрав!
Честит празник на всички месечинки днес!

Много здраве и късмет желаем на всички Ви!

vesselka, браво за хубавите подаръци, отдавна съм хвърлила и аз око на този уокър, само дето скоро в къщи няма да остане място къде да ходим от всички тези бебешки аксесоари, играчки, дрешки, та това засега ме спира, пък и мисля че след месец-два бебковците ни ще са по-стабилни за такава играчка newsm78
veenii, честита количка, преди два месеца и ние си я купихме, но миналогодишния модел-он роуд, много съм доволна засега, лека и маневрена, а пък как я товарим...
sesiliq, и ние имаме проблем с приемането на адаптирано мляко, на Аптамил сме като вас, ти като смени с Милумил почна ли да го пие?
kaleia, всички харесахме вашия басейн, освен да ви идваме на гости с бебоците Laughing, и на мен ми се ще да купя такъв, но в апартамента вече само той липсва, може да го ползваме при майка ми-те живеят в къща и има голяма тераса!
mari anka , и мойта дъщеричка е болничка, макар че не ходи на градина, сме пипнали точно вирус от там ,вече трети ден кашля, а от вчера има и хрема, засега е без температура. Аз започнах самолечение, днес реших да я заведа на лекар все пак, но тя само потвърди лекарствата които давам, така че надявам се бързо да се оправим, пък дано да стане чудо и да не се зарази и Алекс от нея. Не се притеснявай,че напоследък ти се случват само лоши неща, знаеш че след облачното време излиза и слънце?Трябва да сме спокойни/доколкото можем/, за да даваме онази увереност и любов на децата си, от която се нуждаят! HugПрегръщам ви силно! И оздравявайте бързо! Simple Smile

Тези дни продължаваме да имаме проблем с храненето на бебока, отказва кърма категорично , но пък и АМ не ще, пие много малко, иначе я караме на каша и пюрета! Затова вече приключваме с кърменено-някак си ми е криво и усещам как започна да ми липсва тази атмосфера и контакта с бебинката!

Лек ден на всички!
 
Виж целия пост
# 35
Мисля, че същия /или много подобен/ басейн има и в Билла!!! Там май е около 16лв.
Майка ми днес ми каза, че е купила за стенли, но още не съм го видяла и не сме го изпробвали!

tzvety roussimova - и при нас е така, вече няма място за нищо!!!
Стенли е хвърлил око на палмите ми и май ще трябва да ги изнасям някъде.......... newsm78!!!

П.С. Днес направих пасиран банан с малко водичка, но на бебо не му хареса особено!  chef
Виж целия пост
# 36
Вклю4вам се съвсем за малко!
Благодаря за поздравите по слу4ай 9-та месе4инка  на Тити-Мити:D
4естита месе4инка на набор4етата Спаси,Габи и Деян!
tzvety roussimova,Тити пие Милумил да,но сутринта пак предложих аптамил (държа си аз на това мляко,въпреки 4е е на една фирма)и изпи с 20-на мл по малко от милумила  Thinking
Об6то взето Тити-Мити е намалил храненето си,от зъбките е се уверих.Да излизат ве4е,стига ми се е мъ4ило детето!
Свикнала бях да приема вси4ко с охота!
По колко мляко приема?Милумил е много ароматизиран,сладък и с пове4е въглехидрати и ни6есте.Ако не продължим с аптамила се 4удя за АМ на Хипп.
Честит рожден ден на Бон есперансbouquet
Честит празник на fibi4ka!
Ето моята по4ерпка! Grinning
Виж целия пост
# 37
ВСИЧКИ МИЛИ СЕПТЕМВРИЙКИ И ТЕХНИТЕ БЕБЧЕТА ДА СЕ ЧУВСТВАТ НАЙ-ЛЮБЕЗНО ПОКАНЕНИ НА СРЕЩА В СРЯДА, 6 ЮНИ, В 12 ЧАСА НА ФОНТАНА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР В СОФИЯ!
Виж целия пост
# 38
Честит Рожден Ден Bonne_esperance
Виж целия пост
# 39
Здравейте момичета:)

Много празници днес, браво:)
Честит Рожден Ден на Бон есперанс!
Честита годишнина на фибичка!
Както и честито на всички празнуващи бебчета:)

Вече сме добре, такава хрема ме бе подгонила тези дни, че за 2 дни два топа тоалетна артия отиде по моя нос  ooooh! днес вече повече дишам! Как не заразих децата само се чудя... нооо да не дърпам Дявола!

Чочи надявам се да нямате повече грижи и болести, както и дано не е тръгнало от нас, въпреки че ние сме далеч от описаните симптоми. И супер за моренцето, хубаво да си изкарате!

Калея супер ви е басейна дано и Каринка му се радва!

Мама Меги... важното е, че сте изчистили бре, сигурна съм, че на мъжа ти му е било по-трудно от колкото на теб... да не мислиш че му е лесно... ето примерно да не мислиш, че на нашия татко сега му е лесно да сТОИ на стадион Локомотив да гледа любимите си метАли Айрън Мейдън и да се чуди ще го вали ли или няма да го вали?!  Mr. Green абе всеки с лудостта си

Сладурче, моя ник се появи спонтанно, провокирано от тема дискутирана често във форума по онова време. Аз тогава бях само воайорка, както и доста след това де  Mr. Green и когато реших да се присъединя към септемврийската темичка се оказа, че системата ми пази ника и така... често си мисля, че е твърде предизвикателно към съдбата и трябва да го сменя, ноооо

Веселка, идваме да си играем на Емилиан с играчките  Mr. Green супер са, много да им се радва детето Simple Smile

tzvety roussimova да се оправя бързо момата, както и на Марианка... а ти вземи се справи подобаващо с таз госпожа щото и аз дето се имам уж за търпелива вече се дразня... ти явно си мноооогооо търпелива, с дъщеря си разбирам, ноооо не и с разни лелки и бабетки.

Сесилия, дано ви избият зъбките скоро и да не се мъчи повече детето. И ние доста ги чакахме пък после за 1 седмица 3 излязоха!

Двв, да не се оплаква, да си мете чинно боклуците, а после снимки да показва от хубава къща:)

уххх хайде, че цяла вечност вече го пиша този пост... лека вечер ви желая!

п.п. а къде се загуби Денис?!   newsm78
Виж целия пост
# 40
Добър вечер, сладурки! Grinning
Уж се каня да си легна рано, че Веси снощи ми взе здравето Crazy, ама пуста краста по форума... А и като слушам как кашли голямата ми девойка, сърцето ми се свива. Пък Веселушка цяла нощ имаше някаква лека Т (днес се изпари, от какво беше това чудо newsm78), но достатъчна, че да ме подлуди.
Момите вече са по леглата, нашият тати се запиля по бизнес (така казва Mr. Green), а аз ви правя компания. Grinning
fibi4ka, какъв прекрасен празник си имате днес! Да сте живи и здрави и щастливи най-малко още 100г. Заповядай и ...горчиво!

А утре да разказваш как сте изкарали вечерта.
Щастливка, нещо на последък много ми се губиш по левият фланг. Crossing Arms А на мен така щастливо ми става от постингите ти. Няма по-подходящ ник за теб, така да знаеш! Радвам се, че оздравяваш. Hug
kaleia, наистина ви е много сладурски басейна. Със здраве да си го ползва малката. И аз ще купя някакъв малък за Веси. Идеално ще се впише в дворчето. Иначе имаме един във формата на делфин, който си е на Мими, но е направо огромен.
mama_megie, голяма веселба е било вашето чистене. hahaha Мъжа ти сега да не го боли кръст от преумора? Че то да не е лесно да подпираш дивана пред телевизора, бе! Joy Сигурно сте били сладка гледка. И моят е същият чистник. Laughing Виж за децата много ми помага.
Казах ви аз, че DVV ще ме бие за цигарите.  Laughing
Sesiliq, страхотна торта! А тъкмо реших, че от днес започвам диетата. Цяла седмица я започвам все от утре. Mr. Green
tzvety, бързо да оздравява момиченцето ти и дано Алекс се опази, че при мен все вървят болни и двете в комплект. ooooh! И благодаря ти за подкрепата. Hug
yoana77, как ми се ходи и на мен на парти... Ама, моят мъж все зает. Затова взех кардинални мерки. На 15-ти пътуваме за Бургас да си топнем дупетата в морските води. Mr. Green Пък семейна почивка, дали ще ни огрее това лято, изобщо не знам.
Chochi, желая бързо оздравяване на малкият сладур Ян. Praynig И честито ви второ зъбче! Grinning А твоят ник е доста интересен, ама ти нищо не разказваш за него. Хайде, че съм любопитка. Grinning
А какво става с irinii? Притеснява ме липсата и, дано всичко е наред. Praynig А dennis също отдавна липсва... И omnipresent. Повече няма да изброявам, че се страхувам, че ще пропусна някой. Напоследък много забравям, сигурно е от ЕГН-то. Laughing
Лека нощ и много целувки от мен! Hug
Виж целия пост
# 41
 Щастливка Ще покажа Hug ,ама не искаш ли в сегашното състояние да го видиш Mr. Green Сладурче каза че след като е видяла снимките сънувала кошмари Joy hahaha

mari_anka Като отидеш в Бургас тя Варна е на две крачки Whistling ще дойда аз и ще видиш ти Joy hahaha
Виж целия пост
# 42
Привет и от нас изчезналите Embarassed Макари за малко да си кажем че ни липсвате Hug
ЧРД НА РОЖДЕННИЧКАТА И НА МЕСЕЧКОВЦИТЕ НИ  bouquet Grinning Heart Eyes
Вече сме с 4 зъба и папкаме много но най-вече супички с целина и круши и череши. ходим и ритаме с каишка още и все сме уморени ooooh! а бабачката май все не ни е достатъчна Sick
дясната ми китка е шът даун Crazy
оциклих се и...май поотслабвам нооо мн. бавноооооооооо #Cussing out
Не знам в настоящето ли сме още сякаш времемвто ми спря - вероятно от любов Flutter" о. миг поспри" илииииии от оглупяване Joy Confused
Е само това за сега да не ви обременявам пък за което моля за извинение bowuu
Ох ах ех-цунки!
уморената но затова пък недоспала
Виж целия пост
# 43
здравейте момичета!
Благодаря ви за поздравите и аз на свой ред да поздравя всички празнуващи днес - наборите, Бон Есперанс, семейния празник на Фибичка и всеки, на когото му е празнично по някаква причина!При мен тежкият период взе своя връх в четвъртък и петък. Не си спопням толкова неприятни емиции да съм изпитвала за толкова крато време...  Вече лека-полека се съвземам. Надявам се да взема необходимите мерки, за да се предпазя от подобни периоди в бъдеще /доколкото мога естествено.../
Спаси вече трета седмица не спи нормално нощем - ние съответно също. Има един зъб отдолу, който "за малко" да избие още преди месец, но...тц. Отделно кучешки и кътници са направо хипер издути от едната страна. Знам, че е рано за тях, но не мога да си представя да не спя още половин година докато им дойде времето  Rolling Eyes Иначе той се държи едновременно като голямо момче - играе по детските салони, в които го водя, общува много адекватно, разбирадуми, знае игри и повякога сам се закача и т.н., но и като бебе- иска да го кърмя по "н" пъти на ден, като вече се е ориентирал къде се намират "шишетата" и дори на публично място зпочва да рови в деколтето ми  - хем е смешно, хем малко в повечко ми идва толкова кърмене вече  Не ми е ясно само как ще се случи отиването при нас - такъв е ц...ман. Иначе пробвах да му дам АМ и макар и мъничко пийна, но ако млякото може, то физическия контакт на кърменето категорично не подлежи на замяна. Отворена съм за съвети както за въпросите със спането, така и за постепенното отбиване...?!

Чочи, дано оплакванията отшумят бързо при вас и благодаря за покана за среща - само дай знак
Щастливке, Мамо меги, и на моят любим "не му е лесно" дори в момента - всеки понеделник играе футбол без значение други обстоятелства. Мамо Меги, направете още нколко съвместни почиствания и някой хубав ден може да му кажеш "че отлично се справя и сам,заради което ще си му благодарна да оправи къщата без теб"
Басейнче, подариха ни на кръщенето доста сериозен по размер басейн, който не е насуваем,а се държи опънат от самата вода.

ДВВ, съчувствам ти за ремонта... При нас по тази тема новото е,че днес срутихме единия комин преди той сам да се срутил. /Дано Господ пази майсторите от среща с мъжа ми.../
Маринанка, Благодаря ти за вниманието  Hug Не буледувате ли много често, мила? Хайде стига вече - бягай към Бургас да дишате йодни изпарения  Wink
С пожелание за бързо възстановяване на всички  и много весели почивки ви оставям
Виж целия пост
# 44
/Дано Господ пази майсторите от среща с мъжа ми.../

При нас не ги опази Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия