ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 13 521
  • 299
# 105
Благодаря ти  Ivalinai-а бе ти да не си от отряда за бързо реагиране? Laughing
Виж целия пост
# 106
Здравейте, мамчета,
Искам да ви питам вие вече мислите ли да си купувате специални дрехи за бременни и от къде? Оказа, че имам точно 2 панталона по-широчки, в които ми е удобно да се нося, а всички други почнаха яко да ме притискат! Коремът ми явно почна да си расте не на шега.  Shocked Но не знам от къде да си търся някакви по-бремелински панталони, гледам има разни електронни магазини, но така не мога да си пазарувам без да съм видяла, мерила и т.н. Моля миналите по този път да ми отговорят!  bouquet
Виж целия пост
# 107
Благодаря ти  Ivalinai-а бе ти да не си от отряда за бързо реагиране? Laughing

 Hug

и да ви се похваля...току що ми дойде потвърждение на резервацията за Златни newsm44 и от 17.06 заминухтен за 7 дни да попечем дупета дорде не съм напъпила съвсем smile3521

G-Baby, може и да се повтарям, но отдавна съм си купила едни памучни панталони - 7/8 -и с ластик в бяло и небесно синьо и си ги менкам с разни блузки и ризки....другото отдааааааавна не ми става #Crazy
Виж целия пост
# 108
Оо, завиждам на всички, които вече се отправяте към морето! Весело прекарване ви желая!
А за мен август е още далече... Мъкааа, мъка  Sad
Виж целия пост
# 109
Привет декемврииски мами  Hug

аз съм от януарската групичка, но тъй като сте по - напреднали  Simple Smile чета и вас.

Може ли да ми кажете какви изследвания сте правили вече и кога?

Аз днес бях при личниа лекар и помолих да ми пусне пълни изследвания на кръв и урина при установена бременност...но не знам какво ми е пуснал и колко ще са показателни. Исках да ми пуснат и за антитела на рубеола и токсиплазмоза, но не можело....

Моля ви споделете, какво сте направили до сега.

Благодаря и лек ден.
Виж целия пост
# 110
anaise, знам, опитвам със захарта, но не винаги се получава. е, аз си бия инжекции поне 5 пъти на ден, а понякога като видя, че ми се е вдигнала, си удрям и корегиращи. но много ми е трудно, по - време на бременност е още по - неконтролируема. та гледам да се застраховам отвсякъде - очи, бъбреци. е, аз си знаех какво ще ми донесе решението за дете, но си заслужава. дано да е с успешен край
на мен ми се ходи за уикенда до морето (нашето разбира се), но се чудя дали ще е хубаво времето, не държа да е много горещо, но да не се и некви виелици.
отивам на ехограф, стискайте палци
Виж целия пост
# 111
G-Baby   в магазините за бременни в Сф трябва доста да има Laughing
Аз още преди месец си купих първия панталон от там. Много съм доволна, понеже вече почети нищо не ми става hahaha
Виж целия пост
# 112
привет nivear,

на мен досега са ми пускали пълна кръвна картина, урина (2 пъти), кръвна група и Васерман. За токсоплазмозата ми бяха казали, че по-нататък ще я правим.

G-Baby, аз досега не съм влизала в магазините за бременни но съм загледала един в Младост, зад Пътеката на 43ти блок; в магазините в Мола на Стамболийски също са пуснали много летни панталони с широки ластици, точно като за бременни Wink

приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 113
Мацки, къде тук има 3 или 4D ехограф. Каква му е цената и по кое време от самата бременост е по-удачно да отида?  newsm78
За себе си реших, че ще пропусна всякакви морфологии и разни други изследвания. Просто си знам, че всичко е наред, но от  любопитство искам да си го видя отвсякъде
Виж целия пост
# 114
Здравейте и от мен, в тоз дъждовен ден!   umbrella
   Понеже говорите за изследвания моя док ме накара следвашия път като отида да съм с резултати от 1. Обикновена урина   2. Кръвна група   3. Пълна кръвна картина   4. Да си знам точните килограми заради БХС . Това е. Питах го няма ли да правим Спин, васерман, токсоплазмози и т.н. , а той каза, че засега това е достатъчно. Така или иначе  ще ме бодат та се чудя дали да не си ги назнача сама тези изследвания, нищо не ми пречи,нали? Питах го и за ЖК дали да се записвам ...ма не си спомням какво ми отговори. Явно е било "НЕ!", след като не съм се юрнала да се запиша.
Виж целия пост
# 115
GOLDEN ROSE, нищо не ти пречи, разбира се. Даже ще ти е добре да ги направиш, и ако доФтора ти ги поиска ще му дадеш готовите резултати. Така няма да се налага да те бодат отново. Ако знаете само как ви се радвам. При това имам слабост към Декември месец и стрелящата зодия. Така че ще ви следя темичката. А и имам няколко любимки, които се подвизават тук , така че ... , ще ви се карам ако се преуморявате и товарите бебковците.
Гуш на всички  Hug
Виж целия пост
# 116
Здравейте, момичета! Как сте днес?

При мен нищо ново. Просто ви се обаждам, не че има нещо за писане.

За магазините за бременни - ми сигурно има неща в тях, все пак за това са направени. Лично на мен в единствения път, в който съм влизала там миналия месец, нищо не ми хареса. Нещата са доста грозни и повечето са за прекалено бременни жени. Аз по принцип ходя само с рокли и поли, нямам панталони в гардероба си. За бременността си имам една стара рокля с висока талия, един стар комплект от пола на ластик и по-широко горнище, две нови рокли с високи талии, които мама ми донесе от Гърция пролетта и онази прекрасна рокля, за която ви се похвалиш, че си купих. Всички тези неща не са специално за бременни, но са с високи талии. Защо не помислите и вие за някакъв такъв вариант?
Виж целия пост
# 117
Здравейте декемврийки,

Гледам, че обсъждате изследвания. По този въпрос малко информация - ако имате направления за Васерман, СПИН, австралийски антиген и токсоплазмоза, имайте предвид, че в големите лаборатории като Кандиларов и Цибалаб не ги правят по здравна каса и трябва да си ги платите. След доста търсене разбрах, че ги правят по здравна каса в лаборатория "Лора" на Позитано - точно срещу един от задните входове на Съдебната палата. Все пак всяко изследване струва около 20 лв. едното...
Виж целия пост
# 118
Клер не всички са за много бременни, аз съм доста слаба /вече не толкова hahaha/ но си намерих Laughing
Виж целия пост
# 119
Xixi, в коя част на Лондон живееш?Аз съм в Лейтънстоун.И аз като тебе нямам търпение другия петък да се прибера в България и да си пчина един месец.
Момичета и аз да си кажа за секса-и мен ме споходиха розовите сънища и поне веднъж седмично го правим,но не точно по мое желание ама няма как,не може да тормозим мъжленцата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия