ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 13 521
  • 299
# 75
РАЗПИС и от мен.  Joy
   Днес съм с някоко хубави новини и не мога да се стърпя да не споделя с вас.
   Мъжлето ми имаше преди 2 години едни здравословни проблеми, които до ден -днешен го мъчат от време на време. Та днес му се пускаха изследвания и резултатите са прекрасни. Много съм щастлива.
   Другите добри новини идват от док - обадих му се и каза, че микробиологията ми е чиста. Нямало бактерии /а аз си имах съмнение, че нещата не са съвсем наред, сега се чудя да вярвам ли на лаботорията в Шейново/. Абе след като е казал, значи няма проблем, а?
   Дригите добри новини са че мога да карам кола newsm01 /уф, най-после/ и НАЙ-ХУБАВАТА - секса вече не е забранена дисциплина. Непрекъснато едни розови сънища ме мъчат, само му скачам на моя /естествено, с ясното съзнание, че нищо няма да правим де/, гоня го като подивяла из къщи...и като го го хвана - все му прощавам.  Mr. Green Сега вече - прошка нямааа.  luvbed
Виж целия пост
# 76
GOLDEN ROSE,поздравления за хубавите новини! Hug  И съчувствия за мъжа ти! Joy

Виж целия пост
# 77
Какво да ви каже относно секса, и аз съм на розова вълна все повече и повече, но утре след прегледа ще се разбере, ще може ли или не. Ако ми правят серклаж - чао секс още 5 месеца.  #Cussing out
Виж целия пост
# 78
Gоld-и, поздрави за хубавите новини...само дето се беше стегнала за нищо...видя ли, че не трябва да мислиш толко много Hug
аз утре съм за кръв, урина и там квото си требе...дано всичко е наред...
мила elly_y, каквото й да ти кажат утре след прегледа дано е най-доброто за теб Wink
Виж целия пост
# 79
Здравейте, момичета !
Да си призная сама си разреших секса.  Embarassed. В началото имах малко зацапване и док. ми беше забранил. Но от около 3-4 седмици нямам никакви оплаквания. Така че вече го правим  newsm44  newsm44  newsm44.
Преди никога не съм била особено сексуално активна. Пък сега - срам ме е да си кажа
 Embarassed  Embarassed  Embarassed. Така ми се иска, че чак себе си учудвам. Ама то след около 2 месеца въздържание , мисля че е нормално. Мъжът ми ще е доволен - той е винаги готов.
А за нервите - аз по принцип съм си нервозна. Бая ги навикам и се карам из къщи, ама добре че ме търпят. Сега сигурно съм още по-досадна, но какво да направя.
В Пловдив пак заваля - годно !
Виж целия пост
# 80
GOLDEN ROSE,поздравления за хубавите новини! Hug  И съчувствия за мъжа ти! Joy


   Скицо, поздравления приемам, но съчувствия не.  Naughty Mr. Green Ма не оставай с грешно впечатление, той също иска, но е някак си по-отговорен от мен явно, шото А ми беше пуснАл фандък, а го бях награбила.  Blush
Виж целия пост
# 81
Момичета, в четвъртък заминаваме на море за една седмица!! На възможно най-далечното разстояние от София, но имам огромно желание да сменя обстановката. Дано не вали така постоянно  Rolling Eyes .
Днес се видях и с доктора, всичко е наред, пола не можахме да го видим, че си седи на дупето бебето. Но другите маркери са ок.
Като се върна на 14 ще си правя БХС-то.
Хайде, като се прибирем ще разказвам, целувки.
Виж целия пост
# 82
оооооооооо..........калинка-малинка се появи...да си починеш екстра на морето и му кажи да не плаче за мене...ша ида да го вида на 17.06. та до 24.06 се ша са гледаме Joy
приятно изкарване и много слънце Hug
Виж целия пост
# 83
kalinuccia, безсрамницо такава, никаква те няма сума време и ми изкара акъла!  Blush Весело изкарване на морето и да си изпечеш дупетооо.
Виж целия пост
# 84
О, да ви кажа колко съм глупава. От толкова време пиша в темите, а въобще не бях видяла албумчето. Сега ви разгледах и си добавих и аз снимката в албумчето за запознанства. Много сте сладки! Коремът няма да си го снимам! Ще лежа на стари лаври колко бях хубава предиииии! Cry

kalinuccia, приятелко по съдба, весело прекарване на морето! Ако въобще море без алкохолни купони до зори си струва! Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 85
, много се радвам за хубавите новини. и аз утре съм на ехо граф преди Пусто, все си мисля, че ако корема ми расте, не ще да е само от ядене, ами от Бебова ще е, но друго си е да го видиш. пратила си ми Иво на личния и благодаря, но виж какво съм ти отговорила
и на мен така ми се ходи на море, малко да се разсея, да си по кисна краката във водата, да се понамокрим с кучето и да послушам вълните. от слънцето изглежда ще се пазя, купих си 50ти защитен фактор, може и ние да скокнем за легенда, ако намеря къде да спим с нашия вълк  Grinning
Виж целия пост
# 86
Клер, добре дошла в албумчето Joy скица
абе Gold-и нещо ми убягва там...ти да не би да я срещна някъде по пътя Wink...към албумчето Hug
Виж целия пост
# 87
някак си автоматично ми се е коригирал предишния постинг и много смешно е излезнало, та сега верното - golden, много се радвам за хубавите новини. и аз утре съм на ехограф преди БХС-то, все си мисля, че ако корема ми расте, не ще да е само от ядене, ами от бебока ще е, но друго си е да го видиш. пратила си ми инфо на личния и благодаря, но виж какво съм ти отговорила
и на мен така ми се ходи на море, малко да се разсея, да си по кисна краката във водата, да се понамокрим с кучето и да послушам вълните. от слънцето изглежда ще се пазя, купих си 50ти защитен фактор, може и ние да скокнем за уикенда, ако намеря къде да спим с нашия вълк  
Виж целия пост
# 88
Току що бях на преглед. Няма да ви кажа как се бях спекла, направо ми бяха омекнали краката. Дори нямах и една сълза от облекчение- всички течности ми се бяха смръзнали. Човечето е съвсем наред- дори върви с 2-3 дни напред. Докторката ми каза, че съм се разхубавила, ама не знам с кои очи гледа  Grinning.
Знаех, че уж два пъти не може да се случи едно и също нещо, ама така или иначе го чаках този преглед с притеснение.
Целувам ви, целувам ви много....
Виж целия пост
# 89
chiges Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия