Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 650
  • 413
# 255
И моята каза, че са били трудни.
Виж целия пост
# 256
Сестричката ми се прибра разплакана  Cry Не е имала време да си провери задачите...
Виж целия пост
# 257
Моята каза,че не са й били  лесни задачите,но е пресметнала(не знам как),че ще е над 4.
Виж целия пост
# 258
Някой има ли представа дали и кога ще се публикува тестът?  newsm78
Виж целия пост
# 259
Кога ли от МОН ще качат теста?  
Виж целия пост
# 260
Изобщо не мога да отворя сайта на МОН.
Пък и защо ли ми е да го отварям, като тя нищо не иска да си спомня и въобще не желае да говори за изпити повече?
Виж целия пост
# 261
Отваря се ,но задачите и отговорите не са качени още!
Виж целия пост
# 262
Имам да превеждам 20 страници за салмонелата при бройлерите в ЕС за утре. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Може ли някой да ми прати теста на daniela_w@abv.bg, като го отвори, че нямам време да се боря със сайта на МОН, моля.
Виж целия пост
# 263
Тези от МОН мислят ли изобщо да качват теста?  #Cussing out
Виж целия пост
# 264
Направо се подиграват с нас,майките и децата!Толкова ли е трудно качването на един тест и отговорите ,не мога да разбера!
Виж целия пост
# 265
Качени са вече.
Виж целия пост
# 266
Къде?
Би трябвало да са на първа страница, над теста по БЕЛ?
  Но не ги виждам. newsm78
Виж целия пост
# 267
"Изтеглен е вариант 3" -
тест
отговори
Виж целия пост
# 268
Обаче всичко зацикли - не мога да ги отпечатам.
Виж целия пост
# 269
Брех, що аз не ги виждам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия