Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 649
  • 413
# 285
Не мога да се сдържа.
Мойто слънце, наистина е козирувало на госпожата по математика и си спомнило отговорите, според гадната формула ще има петица. Ще се пръсна от щастие.
Само дано си е попълнила картата на отговорите внимателно.
Виж целия пост
# 286
Благодаря на всички ,които ми отговориха!А аз да Ви бъда полезна с точкуването.Та така:всички въпроси от 1-20 носят 1 точка,от 20-40 въпрос-2 точки останалите по 3т.Дано съм Ви била полезна.

А сигурни ли са данните ти ?
Виж целия пост
# 287
според мен сборът не прави 100
Виж целия пост
# 288
според мен сборът не прави 100

Права си-Не е вярно,получават се 90точки-Значи информацията е невярна-Кофти! #Crazy
Виж целия пост
# 289
Моля Ви-Някой да даде достоверна информация!!!!!Дъщеря ми и приятелките й се побъркват и аз покрай тях!Моля ВИии!!!
Виж целия пост
# 290
Ти ли беше с двамата близнаци, от които единият е много по-добър в учението?

Феичка няма близнаци, но вярвам не би се отказала от тях.......Феичке  bouquet
Виж целия пост
# 291
и ние сме откачили,просто ни трябват точките ,време е да разберем и да си отдъхнем
Виж целия пост
# 292
Де го сега Даниел Вълчев....А да видим дали ще оцелее сред мамите от форума??????

Дано притесненията ви са напразни!
Виж целия пост
# 293
Де го сега Даниел Вълчев....А да видим дали ще оцелее сред мамите от форума??????

Дано притесненията ви са напразни!

Дано,дано...И все пак моля ви се..някой да побликува отговорите с точките...,че децата откачиха...Нека някой ако успее да побликува всеки въпрос колко точки носи...Както ги беше публикувала Как` Сиика за изпита по БЕЛ,за което съм й мн благодарна...
Виж целия пост
# 294
На мен не ми се стори лесен, но на пръв поглед може би. Довечера ще седна да ги реша. 42 е подобна на тази от състезанието по математика за 1 клас.  Laughing  Ще дам на брата да я пробва.
Виж целия пост
# 295
За да се получат 100т, трябва да има 10 за 1т, 30 за 2т. и 10 за 3т. Май така беше на регионалното състезание. Пък и това е единствената възможна комбинация, струва ми се.
Виж целия пост
# 296
За да се получат 100т, трябва да има 10 за 1т, 30 за 2т. и 10 за 3т. Май така беше на регионалното състезание. Пък и това е единствената възможна комбинация, струва ми се.


Да сигурно си права..но въпросът е ..кой въпрос..колко точки носи... Confused
Виж целия пост
# 297
Информация за точките на този етап може да даде само някой от МОН.  Mr. Green Самите проверяващи още не ги знаят, поне в наше село е така. Утре вечер най-рано ще може да се разбере нещо, когато се приберат вкъщи. Когато, обаче!  Laughing

ПП В последните тестове на МОН, разпределението на точките беше едно и също. Ако схемата е същата...  newsm78
Виж целия пост
# 298
разбрах,че15 зад.са с по 1 точка,20 -с 2 и 15 с 3 точки
Виж целия пост
# 299
Да, и това е възможно.
Сега можем да смятаме минимумите.
Примерно, хлапето има 23 верни отговора. В най-лошия случай е отговорило на всички 15 за по една и още на 8 за по две = 31.
Това по 0.04 е 1.24. Това плюс 2 = 3.24
И така можем да сметнем минимумите.
Има 35 верни отговора - в най-лошия случай е отговорило на 15 за по 1 и 20 за по 2 = 55 по 0.04 е 2.2 плюс 2= 4.2
Ама сега като се замислям, и това е относително, но все пак е нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия