Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 651
  • 413
# 225
Да, списъка е за софийските училища. Нищо обаче, не пречи да се започне такъв и за други градове.... Нали всичко е на доброволни начала, ако имате желание....
Виж целия пост
# 226
Здравейте мами,
Никой не споделя как са минали изпитите инциденти като по-специално отношение и подсказване имало лие.Питам защото аз съм разочорована от това ,което ми разказа моят.Искаще ми се да не вярвам.Успех на всички деца и в понеделник.Още малко деца и после ваканция ура.


Аз имах подозрения, че при нас преди две години една от квесторките подсказваше на един ученик. Гледаше в листите на другите и после отиваше при него и му говореше. Така на няколко пъти. Аз не и давах да гледа в моя.  Laughing
Виж целия пост
# 227
Здравейте мами,
Никой не споделя как са минали изпитите инциденти като по-специално отношение и подсказване имало лие.Питам защото аз съм разочорована от това ,което ми разказа моят.Искаще ми се да не вярвам.Успех на всички деца и в понеделник.Още малко деца и после ваканция ура.
При моят син всичко е било нормално. Ти какво имаш предвид?
Виж целия пост
# 228
.... И при нас имаше изцепки......
Бях потресена, не че вече ми е съвсем минало, но как да постъпя и какво да направя?
 
първо - Записването започна понеделник 10 дни преди самия изпит, тогава раздавали и свитъци с примерни теми задачи. Във вторник вече са се продавали същите от касиерката, събираща таксите за участие и същите теми са стрували 2лв. От сряда нататък - никой нищо нито споменавал, нито е давал, нито е продавал. Аз разбрах в деня на изпита и ме хвана яд.

второ - Докато чакахме на кафето, а после и пред гимназията момченце от класа на сина ми три пъти говори с майка си по телефона  Shocked  Нищо съществено - в началото почти плачейки й обясняваше колко са трудни задачите и той нищо не може да измисли, а не го пускали преди 9 да излезе; после звъня към 9.20 да й каже да не се притеснява, щял да закъснее, че дошло му нещо на акъла по едната задача ... и накрая да пита дали е долу, че привършвал и след малко излизал...
Ние се чудихме там няколкото майки по колко пъти им дават да ходят до тоалетната, че толкова много да се обажда. В последствие детето като излезе го разпитахме, а то каза - ама аз не съм ходил в тоалетната, от стаята се обаждах и трите пъти Щяхме да припаднем #Crazy
Питам сега - това на какво прилича? Що за квестори и що за правила? Със същия успех може да се издиктуват задачите - около 10ч. вече се появиха отвън! Ами което и дете да е каквото и да говори нали пречи на останалите да мислят!!! Ами ако всеки в стаята проведе толкова разговора  #Crazy
Луда работа
Но явно на всякъде има разни такива простотии
Виж целия пост
# 229
Моят син нищо такова не ми е споменавал.  newsm78
Току-що го попитах специално,  каза, че при тях всичко е било нормално.
Виж целия пост
# 230
Хайде, стискаме ви палци за утре!
Вашето мина, да му мислят вече майките на тези, дето завършиха 6 клас. Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Хайде, стискаме ви палци за утре!
Вашето мина, да му мислят вече майките на тези, дето завършиха 6 клас. Mr. Green

Да, бе, да! Минало... Де да беше тъй!
Точно сега следва най-големият зор. Първо - резултатите, после и класацията...
Боже, що не мога да прескоча един месец напред?  Praynig
Виж целия пост
# 232
Успех на всички! Praynig Praynig Praynig Praynig

Здрави нерви и много сили на децата и още по-здрави нерви и сили на родителите им!И, родителите, да не забравите после да почерпите....
Виж целия пост
# 233
Благодаря!   bouquet

Черпенето е най-лесното нещо, стига да има за какво обаче.  Mr. Green

ПП Току-що разговарях с учителката, при която ходи на уроци. Тази сутрин му беше последното препитване при нея, та звъннах да я попитам трябва ли нещо да наваксва за последния момент.
Та тя ме посъветва повече нищо да не прави днес, да почива, да му създадем положителни емоции, да се измори хубаво и да може довечера да заспи рано.
За съжаление, не мога да му организирам нещо приятно в последния момент, нито в тези жеги е подходящо за разходки, но поне ще си начеше крастата на компютъра.  Mr. Green
А вашите деца? Ще разпускат или ще натискат педалите до последно?  Laughing
Виж целия пост
# 234
Дано има повод за голяма почерпка!  Praynig

Нашата разпуска вече. И тя ще си е в къщи под климатика. Дано утре да не е много горещо.

Успех на всички утре!  bouquet
Виж целия пост
# 235
Вече и ние почиваме. По-късно ще е на разходка в парка, да се измори хубаво. И сладолед съм предвидила  Simple Smile
Виж целия пост
# 236
И по двата въпроса,по които сте писали имам какво да споделя:
1.За инциденти-едно от момичетата в стаята е ходило на уроци при госпожата по български език,която им е чела текста за преразказа.След като е свършила с четенето е посочила на квесторката детето(квесторката е била учителка по руски език) и тя няколко пъти е посочвала отговорите на въпросното момиче.Също така квесторката им е предложила,ако нямат часовници,да си вземат телефоните. Rolling Eyes
2.И ние днес сме в пълна почивка-пред компютъра,сега се къпе,а после сестра и щяла да и прави "спа-процедури",т.е. ще се клепят и масажират двете. Joy
А,забравих още нещо-нашата учителка по математика ще е проверяваща и каза,че ще ни даде точките.Лошото е ,че след изпита може да заминем нанякъде и незнам дали ще успея да ви ги напиша! SadАко сме тук обаче-разчитайте на мен!
Успех на всички дечица!  bouquet
Виж целия пост
# 237
Да стискаме палци на децата!Каквото са научили да съумеят да го приложат и най- важното да бъдат с положителна нагласа.Успех на всички кандидатстващи!А ние  - дай ,Боже,да се гордеем с техните резултати!
  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 238
Здравейте!
Имам един експресен въпрос за теста по математика. На въпросите със свободен отговор само число ли се записва или се пише и мерните единици примерно - см, мм %?

Надявам се, че някой ще може да ми отговори в последния момент.
Виж целия пост
# 239
Добре е да се запишат и мерните единици. Но мисля, че не  е голям проблем, ако ги няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия