Мечтата ми се сбъдна вече, АВГУСТ носи моето човече!

  • 15 321
  • 291
# 30
Беличка мерси мила!  Hug Сега ще питам и доки дали да пия това или нещо друго!  Peace
То не се издържа  Sick а си мисля,че като хапна нещо сладко стават още по ужасни,но пък като ми се яде не мога да не си хапна дори мъничко!
За киселините аз взимам Диген А, смучат се и имат приятен вкус, абсолютно безвредни, на билкова основа са. Препоръчвам ти ги минава веднага, щом си сложиш в устата хапчето. А на мен от безалкохолното ми излизат точно киселини.
Виж целия пост
# 31
  Здравейте в новата тема!  bouquet
Beli4ka много си бърза, кога се прибра от училище, кога започна да пишеш  Peace. Съдейки по веселбата, която беше на училището днес, предлагам всички да започнете да идвате  Hug
 Може ли да пак да кажете за срещата в събота, че нещо не успях да разбера   newsm78. В колко часа и къде точно?
 
Виж целия пост
# 32
Благодаря за съветитите и препоръките Simple Smile ще се пробвам,няма как  Peace
Ставам да се обличам,че стана време след 30 минути да тръгвам! До после!  Hug
Виж целия пост
# 33
 Хайде Димианки стискаме палци  Praynig и чакаме отчет
Виж целия пост
# 34
Вася, честита бебка на твоята приятелка.   bouquet
Херелинка, много се радвам, че всичко с теб е наред.
Мегита, имала съм този проблем и дори в момента го имам, тъй като доста съм се ошишкала откъм крака. Аз лично се оправям с бебешка пудра, с която обилно напудрям рисковите места. Много помага. От крем се отказах, тъй като мазното увеличава протриването.
Димианки, стискам палци всичко с бебчето да е наред.  Praynig Ще докладваш като се върнеш.
А моят доплер се отложи за утре, че доктора ми днес е от секцио в секцио. Така че аз утре ще докладвам.
Виж целия пост
# 35
 Здравейте в новата тема!  bouquet
Beli4ka много си бърза, кога се прибра от училище, кога започна да пишеш  Peace. Съдейки по веселбата, която беше на училището днес, предлагам всички да започнете да идвате  Hug
 Може ли да пак да кажете за срещата в събота, че нещо не успях да разбера   newsm78. В колко часа и къде точно?
 

Бърза съм даа, а и ми беше изключително приятно да се видим, прекрасни сте всички на живо както и във форума  Hug И определено ще идвам на лекцииките които са в четвъртаците, нали ми е близичко  Grinning  Много съжалявам, че май в Събота няма да мога да дойда, да видя и останалите бременни сладурки от София..Но се надявам, че това няма да е единствената среща, особено сега като излезнете всички в болнични, а аз завърша ДАЙ БОЖЕ  Praynig
Виж целия пост
# 36
 Пак съм аз. Днес съм много активна, но то е разбираемо. Току що говорих с щастливата мама. Не е била с пълна упойка и всичко е видяла. Отначало бебка не е изплакала, а само е "измяцала" - тя така ми каза. Нашето момиче се казва РАДИНА - 2,600 кг.  и 45 см. дълго. Ще постоят около седмица в кувьоз и после Шапката, чилата и ....................вкъщи.
Еееееееееееееееех и нас това ни чака (не секцио де)  baby_neutral
Виж целия пост
# 37
Вася, честито на приятелката ти. Здрава и усмихната да расте малката бебка и много да радва мама и тати   bouquet Като гледам и покрай теб има бейби-бум. При мен също - първо една приятелка Март месец (трябваше Май ама то малката госпожица се оказа бързачка като батко си  Grinning ), аз съм за Август, кумицата за Ноември, чакаме едни приятели да се включат съвсем скоро, а и кумовете планират да започват да действат за второ от Септември. Та супер бейби-бум се очертава и мноооого се радвам  Party
За киселините аз прилагах кисело мляко - винаги ми действа без проблем, пък си го и обичам.
Херка, много се радвам, че всичко е наред при теб и бебо няма намерение да излиза скоро - да си чака август  Hug
Мегита, вече сте поръчали количката  Shocked Май ще трябва и ние да се задействаме малко, че само се помотавам и отлагам  Thinking
Ментина, браво на бебока, че се е обърнал. Радвам се, че всичко върви добре.
Виж целия пост
# 38
Привет и от мен !
 Нямам време да чета Sad , но се надявам всички да сте добре.
 Имам следния въпрос : В обменната карта пише ли се по какъв начин трябва да раждаш  
Виж целия пост
# 39
Хелоу, пак!

Вася, знаеш ли как ми изкара акъла с това "Имаме си бебе" с тези големи букви. Помислих, че някоя от нас е избързала. ooooh! Поне ми олекна, де. Да е жива и здрава и колкото е възможно да слуша Радина.

За киселините-никаква сода. Имам приятел-гастро-доктор. От него знам, че изтънява червата содата. Най-разпространено е да се смуче Талцид, но сигурно има и друго.

Мегита, горещо ти препоръчвам крем Здраве. Преди години бях с втора степен изгаряне от слънцето, цялата в рани, не можех да си свивам краката и ходех като Робокоп. Със Здравето се оправих за нула време, а облекчава веднага. И за подсечено при бебчетата го препоръчвам много.

Едва ли не , ви завиждам, че сте на консултации. Аз трябваше вчера да бъда, но като се обадих да си запиша час, се оказа, че няма свободен. Не ми се беше случвало до сега. И сега чак в понеделник ще ходя, а нещо ме гони параноята, че нещо не е както трябва.
Виж целия пост
# 40
 Гита - споко бе жена. Още много раничко за нас. Ама за теб незнам  newsm78 ти ще си една от първите героини. А това за содата хм  newsm78 да взема да я спра тогава.
Персиа - мисля, че трябва да ти пише в обменната карта. Особено ако е за секцио.И май трябваше бележка от очен (ако е заради очите) или от друг доктор ако е заради нещо друго (тесен таз, едър плод). Не съм сигурно аз не мисля да прибягвам до екстрата наречена секцио (ако не ми се наложи). Първият път се чекнах и сега пак ще е така. Ама 2 часа след като ми махнаха пясъка от тумбата си станах на крака.-Друг е въпроса, че вървях като ранен пъдпъдък.
Виж целия пост
# 41
Нищо не пишем, вижте Юли темата я пуснаха след нас, а пък августовите една тема я изписват за няма два дни.
 ТОВА Е ЦИТАТ НА ЕДНА ЮНСКА МАМА

ПЪРВИ СМЕ ПО ПИСАНИЯ БРАВОС НА НАС  newsm47
newsm10
 smile3533

Виж целия пост
# 42
Гита, я се вземи в ръце. Какви са тия мрачни мисли, дето ти се въртят из главата. То не че и мен параноята не ме беше треснала преди да заминем на почивка, та хукнах по доктори без да има смисъл.  Confused
Виж целия пост
# 43
vasq78    - мерси много за инф., че мойта лекарка пази държавна тайна и не иска въобще да говори. Поне като ниска да говори да го напише.
 Да ти кажа, аз май вече съм за секцио. Има много голям шанс да ме пуснат нормално и най -накрая да ме срежат, или да  родя с форцепс. Та като ще ме режат да ме почват от началото а не да ме мъчат маса време, че и душата да ми се свива какво става с бебка. А  покарателя е тесен таз и голяма глава на сладураната.
Виж целия пост
# 44
Да ви питам, пък дано да сте на ясно. В началото на бременността от микробиологичните изследвания, се оказа, че съм с Трихомони. Пих около 4дена Флажил, но на външен вид всичко е като преди, т.е. течението си е все същото. Знам, че риска е преждевременно раждане, но то вече надявам се, че не е страшно. Страх ме е да не заразя беб с нещо непоправимо. Какъв е риска? Изследванията ми ги правиха на друго място, не при сегашната ми лекарка. На нея все й изглежда течението нормално, но си знам, че не е. Някой знае ли нещо по въпроса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия