МАДАЛ БАЛ

  • 18 719
  • 59
# 30
следя как се развива заслабването с това ваше чудо и съм много любопитна Simple Smile

та какво стана?

успех! Heart Eyes
Аз също съм много любопитна,след като миналата пролет пих "Вита голд" и вече им нямам вяра на такива чудодейни напитки! newsm78
Това с испанската версия звучи по-добре-поне има две хранения!
Виж целия пост
# 31
Такаааа, за МАДАЛ БАЛ - за 7 дни пиене на тая отврат свалих 3 кг. Даже се изхвърлих и си купих 3 бутилки - сега искам да ги дам (не продам) на някой, но май ще ги излея в мивката  Joy толкова е голям ентусиазма!!! Един колега за 10 дни свали 8 кг, и спазвайки указаното захранване, след това бързо възстанови 3 от тях.... Много хора около мен го изпробваха и при повечето резултата не си струваше мъките да пиеш тая гнус.
Виж целия пост
# 32
А да, за изхвърлянето на токсините - първият ден имах такова главоболие, каквото аз (която съм с мигрена) не бях имала през живота си  Crazy
Виж целия пост
# 33

Продават го в ХИТа - 42 лв, 500мл, за 10 дни ти трябват 2 шишета
Виж целия пост
# 34
Ееее, тъкмо се бях зарибила да си го купувам и вие ми убихте ентусиазма.
Виж целия пост
# 35
Да знаеш, че от както спрях тая гнус, и почнах захранване, ама не както там ми пише 3-4 дни, ами както си трябва - 2 пъти колкото етапа на гладуван, е си го и продължих така, за 2 седмици свалих 2 кг, а с тоя Мадал Бал за 7 дни мъчителен глад свалих 3кг.  Смятай  Wink
Виж целия пост
# 36
Предадох се  Tired
Но майка ми продължава с теб МАрче днес и е 4-ти ден - 3кг

Мила, и без чай човек като не яде ще сваля по кило на ден (първата седмица само)!
Виж целия пост
# 37
То това не е чай а сироп, който можеш да си сложиш към билков чай. идеята е да не чувстваш глад като го пиеш. Мен ако питаш с него и без него на 3тия ден ти е все тая - ни глад, ни нищо усещам...
Виж целия пост
# 38
Ланфеар, мале лошо ми стана като го прочетах това. Аз съм се навила да го пия заради това че изчиства кожата. Писна ми да обикалям по дерматолози и да не се махат гадните малки пъпки
Виж целия пост
# 39
Предадох се  Tired
Но майка ми продължава с теб МАрче днес и е 4-ти ден - 3кг

Мила, и без чай човек като не яде ще сваля по кило на ден (първата седмица само)!
Не, мила. Аз го спрях сиропа, но майка ми сваля по 300 грама вече. 5-ти ден и е
Виж целия пост
# 40
Предадох се  Tired
Но майка ми продължава с теб МАрче днес и е 4-ти ден - 3кг

Мила, и без чай човек като не яде ще сваля по кило на ден (първата седмица само)!
Не, мила. Аз го спрях сиропа, но майка ми сваля по 300 грама вече. 5-ти ден и е
Това си е чист кленов сироп. ужас! И толкова скъпо.
Аз само на салати и по едно малко парченце бяло месо ( риба/пиле) и смъквам пак по 300 гр. на ден.
Я сИ ЯЖТЕ!
Виж целия пост
# 41
Ланфеар, мале лошо ми стана като го прочетах това. Аз съм се навила да го пия заради това че изчиства кожата. Писна ми да обикалям по дерматолози и да не се махат гадните малки пъпки

С 10-дневен глад ще си пречистиш кожата, но не само с една серия глад, а системно  Peace
Виж целия пост
# 42
Ланфеар, кажи ми какво означава системно . В книжката пише 10-дневния глад да се прави 2 пъти в годината. Системно за мен е всеки месец
Виж целия пост
# 43
Предадох се  Tired
Но майка ми продължава с теб МАрче днес и е 4-ти ден - 3кг

Мила, и без чай човек като не яде ще сваля по кило на ден (първата седмица само)!
Не, мила. Аз го спрях сиропа, но майка ми сваля по 300 грама вече. 5-ти ден и е
Това си е чист кленов сироп. ужас! И толкова скъпо.
Аз само на салати и по едно малко парченце бяло месо ( риба/пиле) и смъквам пак по 300 гр. на ден.
Я сИ ЯЖТЕ!

Подкрепям това , което каза. По принцип диетите, при които се гладува по 10 дена са вредни, защото водят до стрес на организма и много бързо връщане на килограми. Тъй като организам е гладувал 10 дни и едвам си е набавял 1200-та задължителни калории в началото след диетата всичко, което се изяде се превръща направо мазнини и много малка част се изгаря. По този начин теглото се се връща бързичко.
Ето защо сега на мода са диетите , при които се яде веднъж на всеки 3 часа(5 пъти на ден) на малки порции.
Наистина ли е кленов сироп? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 44
Ами 3-4 пъти годишно по една седмица глад
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия