Разширени вени- кой, как се бори с проблема?

  • 574 594
  • 1 111
# 1 035
Не се перат в пералня,нито се слагат омекотители,не се извиват и сушат на слънце Naughty
Аз направих всичко това на старите и вече амортизирани...и станаха меки и еластични,трябват ми нови,но все отлагам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 036
Чорапите се свличат,когато крачето не е много финно Rolling Eyes,затова аз си взех с колани  Wink

Ха, харесва ми, че си деликатна, моето си е тлъсто в горната част на бедрата. Яд ме е, че лекаря каза да е с колан чорапа, а аз се оставих да ме убеди консултантката, че ще ми е удобно и така.
Сега нямам време да ходя пак да меря, а и не знам дали искам на същото място, едната особа там е леко дразнеща...
Виж целия пост
# 1 037
Взимаш си мерките сутрин още в леглото докато си/вдигнат нагоре крак/мери се дължина на стъпало,обиколка на прасец,коляно и горе на бедрото,май тези бяха Thinking/,с тези мерки се търси горе-долу твоят номер
Виж целия пост
# 1 038
Здравейте!Преди две седмици, аз също си направих склерозиране на вена, на единия крак.От години имах проблем с него и също съм пробвала различни мазила.Те само облекчават, но не лекуват.Не мога да споделя още, дали процедурата е успешна.В края на месеца съм на преглед.При мен бяха две убождания.Самата процедура не е болезнена, като вземане на кръв.По-скоро сега имам лека болка по входа на вената и тази област е покафеняла.Дали е така и при вас момичетата, които си правихте процедурата?
Виж целия пост
# 1 039
ако болката е лека е ок - и мен от време на време ме заболява, но съвсем леко. дано при теб има резултат, че аз малко се отчаях. но пък чувам от хора, правили терапия, че минават месеци докато склерозира съвсем вената
Виж целия пост
# 1 040
Здравейте!Преди две седмици, аз също си направих склерозиране на вена, на единия крак.От години имах проблем с него и също съм пробвала различни мазила.Те само облекчават, но не лекуват.Не мога да споделя още, дали процедурата е успешна.В края на месеца съм на преглед.При мен бяха две убождания.Самата процедура не е болезнена, като вземане на кръв.По-скоро сега имам лека болка по входа на вената и тази област е покафеняла.Дали е така и при вас момичетата, които си правихте процедурата?

Къде я правихте и каква е цената? Предполагам не е по ЗК? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1 041
Няма скрлеротерапия по здравна каса. Peace
Повече от два месеца след втората процедура - потъмняванията и упътненията си стоят.
Уплътненията станаха по-малки.
Виж целия пост
# 1 042
 и тук май е като при пластичните операции - резултатът е видим след 6 мес. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 043
Е той така или иначе е до 2 години  Rolling Eyes Какъв е смисълът изобщо тогава?
Виж целия пост
# 1 044
Е той така или иначе е до 2 години  Rolling Eyes Какъв е смисълът изобщо тогава?

Имате предвид, че след 2 години изчезва ефекта от тази склеротерапия?
Виж целия пост
# 1 045
Да, съдов хирург ми обясни, че ефекта е козметичен и изчезва за две години
Виж целия пост
# 1 046
Да, съдов хирург ми обясни, че ефекта е козметичен и изчезва за две години

Това не го знаех  Sad Явно без скалпел не става...
Виж целия пост
# 1 047
Здравейте, предстои ми операция на двата крака при доктор Николай Величков в трета градска болница София. Ще се радвам, ако някой сподели мнение за него.
Виж целия пост
# 1 048
Моето мнение за него е само положително Peace
И аз два пъти се "оставих в ръцете му".
Доволна съм от резултата.
Успех bouquet
Виж целия пост
# 1 049
Дами, моля някой да пусне нова тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия