Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 1 635
Виж целия пост
# 1 636
Виж целия пост
# 1 637
 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Има Уи нЕкой тук,а? newsm78
Виж целия пост
# 1 638
аз
Виж целия пост
# 1 639
Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Има Уи нЕкой тук,а? newsm78

аз съм тук... май.... newsm78
 Ту ме има, ту ме нема.... и така  Crazy
Виж целия пост
# 1 640
Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Има Уи нЕкой тук,а? newsm78


Има, ама  отивам да играя карти  Hug Hug Hug
Ще се видим по-късно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 641
Виж целия пост
# 1 642
Руске, кой туй торнадо, дет та е завихрило? Или си ала Тазманийския дявол Laughing
Виж целия пост
# 1 643
Какво се случи от стр 63 до 83  newsm78
Нямаше ли Хапя днес рожден ден?
Виж целия пост
# 1 644
Какво се случи от стр 63 до 83  newsm78
Нямаше ли Хапя днес рожден ден?

Не знам кво се е случило, ама знам, че Хапя имаше вчера РД Wink
Виж целия пост
# 1 645
Охххххххххх....разтопила съм се и под ц..те, отивам по душа. Embarassed
Виж целия пост
# 1 646
Не се вЪрти,като Обран евреин... Mr. Green
Рускееей,да не забравиш децата  Wink Laughing багажа хубаво си го взела...



Здрасти  Hug тогаз...

Знаточке,знаеш,че никой нищо нЕма да ти каже...що питаш  Mr. Green
Като ятаци пред Гешев мълчат. Mr. Green

Фюри,преслуша ли групата?
Виж целия пост
# 1 647
Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

Има Уи нЕкой тук,а? newsm78


Има, ама  отивам да играя карти  Hug Hug Hug
Ще се видим по-късно  Heart Eyes

Леонке,на теб спецЯлни... Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 648
Що бе Сторми??? Не виждам каква е хубавинята да четеш цялата тема, ако няма как да се изфукаш после.
А и аз винаги си казвам когато ме питат.
О Сторми!
Хапя, и днес да си жива и здрава и щастлива колкото вчетра  Laughing
Жозефина, аз пък се изкъпах  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 649
...
Рускееей,да не забравиш децата  Wink Laughing багажа хубаво си го взела...
...
Де- късмет, де!!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия