Споделете 11.8

  • 16 488
  • 584
# 450
аз теб не съм те виждала дай снимка

Е?
Виж целия пост
# 451
Мърморанке, аз ги послушах когато ми казаха да се стегна!
Стегни се и ти!
Прави бяха и прави са ! Peace

ССФ не лъжат!
Алилуя
Виж целия пост
# 452
Сопрано, Сопрано...късно е, чадо... Квото и да ти каже Горгоната, пак си пети брате, няма да ти стане и туй то  Mr. Green
Виж целия пост
# 453
Петият елемент съм, поне на другите четирима мъже у форума им става, спокоен съм!
Виж целия пост
# 454
Всяка снимка ни казва своята история. Тази според мен е правена на маса, което ще рече, че обичш купоните  = бохем, обичаш живота, забавите алкохола и цигарите.  Да продължавам ли ако греша кажи
Виж целия пост
# 455
100% вярно, продължавай!
Виж целия пост
# 456
Не искам да пръскам енергията си за теб. Чакам МГМ. Тя има нужда от моята помощ
Виж целия пост
# 457
Протестирам!!!  Mr. Green Не се брои, това и баба го знае, той го пише на всяка дума във всеки пост  Crossing Arms
Виж целия пост
# 458
Протестирам!!!  Mr. Green Не се брои, това и баба го знае, той го пише на всяка дума във всеки пост  Crossing Arms

кое го пише Естер?
Виж целия пост
# 459
Протестирам!!!  Mr. Green Не се брои, това и баба го знае, той го пише на всяка дума във всеки пост  Crossing Arms



Кое?
Виж целия пост
# 460
Петият елемент съм, поне на другите четирима мъже у форума им става, спокоен съм!

И аз съм спокойна, на останалите не нам си колко иляди жени у форума, също им става. Mr. Green
Виж целия пост
# 461
Това, което му каза Деяна на Сопраното е ясно...Всеки, който му прочете 3 поста може да го разбере...джинтоник все пак  Laughing
Виж целия пост
# 462
Петият елемент съм, поне на другите четирима мъже у форума им става, спокоен съм!
Кажи кои са да знам Praynig...ако закъсам все пак Mr. Green
Виж целия пост
# 463
Какъв джинтоник? Ти не си добре, честно я дай да ти гледам и на теб, че нещо объркана ми се струваш
Виж целия пост
# 464
  Нищо не си разбрала, ирландско уиски!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия