Бебе в корема на мама расте, ДЕКЕМВРИ ще покаже момиче ли е то или момче!

  • 20 530
  • 291
# 135
chiges, беше много трудно да си эапиша час. Дадоха ми эа септември,а аэ съм в България до 16 юли. Та се наложи малко връэки да иэполэвам.Наистина сериоэно си гледа работата човека и всички при него тичат.
Виж целия пост
# 136
Чак за септември ooooh! ще се опитам и аз да се вредя чрез познати или да се пробвам при Давидков във Варна и него много го хвалят.

Анна  Hug

П.С. В албума при инфото за БХС ,ви сложих една картинка за месеците на бременноста - през коя седмица в кой месец се влиза.
Виж целия пост
# 137
Леле, голямо е мъртвило днес в темичката и изобщо в целия форум и аз няма с кой да си пиша:(
Тук днес е облачно и не можах и на плаж да отида и направо пуснах корени на стола.
Сега ще си пусна едно филмче на ужасите по Ствън Кинг да стресирам малко бебчо Mr. Green
anna_nik, радвам се, че си добре Hug
dari76, сега ще погледна тази таблица, че и аз не знам как точно се броят тия месеци Rolling Eyes
Ми казах си монолога и вече ставам Grinning
Виж целия пост
# 138
Стой бе Валка , ще си заформим диалог  Wink. Аз умирам днес от скука ,всички са забегнали на някъде. Гледам че се позавъртат някой девойки във форума ама нищо не казват.
Много си падам по Стивън Кинг и ужасите ,кой филм си взела?
Виж целия пост
# 139
Намерих един златен торент в Замундата с колекция на филми на С. Кинг и всяка вечер гледам по 1-2 филма и после се чудя що сънувам говорящи прасета и котка облечена като бебе(тва без майтап) Joy
Ми Дари прати ми на лЛС скайп или icq и ще си пишем там, аз съм си всеки ден на компа и без туй.
Виж целия пост
# 140
Ей сега ме хвърлихте в размисъл (Дари и топчица)- нещо определено ли ще ви изследва Бойчев и другите не могат ли? Или заради 4Д?  newsm78 Той ми следеше първата бременност и като че бях доволна, но сега реших, че предпочитам да не е толкова ангажиран гинеколога ми и да не се притеснявам да го безпокоя.
Виж целия пост
# 141
Мацки здравейте и от мен,някоя знае ли кои са точно клиниките в които има 3Д ?
Виж целия пост
# 142
Ей сега ме хвърлихте в размисъл (Дари и топчица)- нещо определено ли ще ви изследва Бойчев и другите не могат ли? Или заради 4Д?  newsm78 Той ми следеше първата бременност и като че бях доволна, но сега реших, че предпочитам да не е толкова ангажиран гинеколога ми и да не се притеснявам да го безпокоя.
Аз лично ще искам само ФМ. Първата ще ми я правят в София, но искам да се презастраховам и с второ мнение.

Мацки здравейте и от мен,някоя знае ли кои са точно клиниките в които има 3Д ?

В София не ги знам, но съм чувала от девойките ,че във Фемина май има при Димитрова.
Виж целия пост
# 143
Мацки здравейте и от мен,някоя знае ли кои са точно клиниките в които има 3Д ?
Знам че има и в Света София и доколкото някои беше писал в предните ни теми ...там след 5 месец от бременността се полагал един безплатен 3Д видеозон но незнам дали е истина. Има и в много частни кабинети и в клиниката на Щерев. Мазнейкова има също!
Но доколкото съм чувала...на 2Д се вижда прекрасно всичо....но и аз бих искала на 3Д да видя бебето:-)
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 144
Аэ особено държа на това иэследване-БХС, эащото дъщеря ми е с генетична аномалия,при това доста рядко срещана. На нас със татито хромоэомите ни са нормални,но аэ все пак малко се страхувам.В Силистра просто няма гинеколог ,на който да се доверя и эатова държа да е Бойчев, той ще ме прегледа както трябва.Да не говорим,че още не съм ходила на ехограф и не съм виждала бебчо.
Виж целия пост
# 145
Никаква активност тия дни, дано като се завърнете след уикенда да имате за разказване. За малкото останали пред компа съфорумки по едно кафенце от мен  Laughing


Кифлички не съм изпекла ама някой път и това ще стане  Wink
Виж целия пост
# 146
привет мамита и от мен
аз съм с контракции, стягания в корема и си седя в къщи. предната бременност пак имах и в 9 месец изведнъж спряха  Shocked сега обаче почвам да се чудя дали ще ми разрешат да пътувам до моренцето в края на другия месец, толкоз ми се ходиииииииииии....... от какво стават тези контракции пусти неразбрах...сега пия магнезии и дано положението се закрепи. в тази връзка всякакви филми на ужасите, стресове и кво ли не са ми забранени. само като видя такова нещо и контракциите почват  newsm78
точица едно време имах изпит по генетика Simple Smile обаче да ти кажа след като вие с мъжа ти сте ОК сигурно е станало случайно някаква грешка при деленето. как установихте че на детето му има нещо?
Виж целия пост
# 147
забравих да питам нещо специално - какво значи 4D видеозон ? кое е това 4 измерение, изобщо какво значи? 2D и 3D са ясни, ама това 4 ..........
Виж целия пост
# 148
забравих да питам нещо специално - какво значи 4D видеозон ? кое е това 4 измерение, изобщо какво значи? 2D и 3D са ясни, ама това 4 ..........
Единствената разлика е ,че 4D дава изображение в реално време, а при всички останали има закъснение в секунди (незнам точно колко) .Т.е. като видиш на монитора ,че бебчо си смуче пръста в действителност то прави вече нещо друго.
Виж целия пост
# 149
А горе-долу как са цените на 3Д да знам,че мисля и дали да не намина към Свети Лазар да огледам отрано,че живи и здрави-там ще е-та да сравня цените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия