Бебе в корема на мама расте, ДЕКЕМВРИ ще покаже момиче ли е то или момче!

  • 20 523
  • 291
# 165
здравейте и от мен. ние в петък успяхме да скокнем до морето по покана на бившата ми фирма (тиймбилдинг), не можахме да се включим в сафарито и игрите им, щото мъжа ми още накуцва, а аз избягвам друсане, камо ли с джипове, но иначе беше много хубаво. да се видя със стари физиономии и да се поплицикам в морето. в петък заминаваме за един ден в софия и после седмица на гръцкото море
иначе тоя петък ходих да повтарям БХС-то и пак видях бебо. момче е и върви с една седмица назад, втори път го казват и се чешеше зад ушите. много се надявам марков в петък да го огледа добре за аномалии и да ме поуспокои малко. то че ще правя амнио, ше правя и то в петък, 13ти, но поне дотогава да имам мира. та galchoo,  аз на първия скрийнинг имах много добър резултат, но не и от БХС-то. така че ако само това те спира, направи си го
момичета, едва ще избутам тия 4 дни до петък, а имам страшно много работа, но на всички ви пожелавам една лека седмица и по - нормални температури. радвайте се на втория триместър
Виж целия пост
# 166
добро утро, днес съм станала с петлите Simple Smile
венчо Марков е много добър и внимателен човек, убедена съм че няма да допусне грешка при прегледа.
сега се настройвам да излизам с щерката след малко, че в тези жеги мисля в 10.30 да се приберем в къщи. забраха ми да вися по топлото и просто незнам как ще я замъкна до в къщи, а площадката ни е на 20 метра от входа.
желая на всички ви хубав ден и приятни емоции   bouquet
Клер Савова е в отпуска сега нали?
Виж целия пост
# 167
Добро утро.момичета!Анайс.не си единствената.която е станала рано!Ходих на лекар в петък .всичко е нормално.бебето върви с една седмица напред!
Иве.добре дошла от морето!
Бяхме през уикенда на къмпинг смокиня.но аз не ходих на плаж.при нас бяха измерени най-високи температури в събота 42 градуса много беше горещо!
Чао!До по късно
Виж целия пост
# 168
Добро утро на всички готини бремелинки GrinningПропадна ни срещичката за уикенда, но виждам, че се заформя нова за сряда.Много ми се иска да се включа, но съм заета тогава така че тези, които няма да дойдем ще се надяваме на снимчици после Grinning
Anaise, декември е още далече, но можем да помислим по въпроса с рождените дни и бебетата Winkсамо да сме здрави Grinning
Добре дошли на всички завърнали се от моренце Grinning
Виж целия пост
# 169
добро утро и от мен Hug
станала съм в ранни зори, изпратих мъжа ми на София...там ще е цяла седмица на курс, аз уж се повторих след него и в 7 и 30 станах...захванах се за изгладя прането от вчера дорде не е напекло...ужас, тук е много топло...на морето си е друго Wink
имам излизане по-късно, но как ще е в жегите - знам ли?...освен да го отложа за утре заран Thinking
хайди мами, лек и прохладен ден ви жилая до...по някое време пак Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета. Да заявя и аз присъствие. Добре дошли на всички отпускарки, радвам се, че сте отново на линия. Как сте днес - аз съм на климатик в офиса и вкъщи и само по пътя за работа и обратно усещам жегите, но това ми е повече от достатъчно - направо ме изцеждат. закопняла съм за плажа, но мъжа ми не ми дава да се излагам на слънце, защото съм с много ниско кръвно и често ми причернява. Дано някоя вечер през седмицата ми се усмихне късмета. аз днес ще съм по-лаконична, защото имам месечно прилкючване и само ще ви попрочитам от време на време. Весел и успешен ден, мамчета!  bouquet
Виж целия пост
# 171
Добро утро и от мен  Grinning
Днес ме чака доста работа да свърша ,а от сега ме е хванал мързела (не че ме е пускал някога де  Laughing ) . Обадиха ми се ,че обувките са ми готови и утре вече ще мога да си поръчам роклята. Но днес е ред на домакинската работа и трябва да се стегна ,а е трудно в тия жеги.
Виж целия пост
# 172
Добро утро, момичета! Надявам се да издържим на жегите! Отивам да се подстригвам, стискайте ми палци. Следобед съм на фетална морфология в кардиологичната болница ба видят сърцето на бебето- в 18г.с. Много ме е страх, особено след като му намериха кисти в мозъка. Преди това ще си взема БХС-то, дано там да е добър резултата. Много прохладен ден ви желая, но не вярвам да се случи. Simple Smile
Виж целия пост
# 173
Здравейте и от мен момичета! След един чудесен уикенд съм отново на работа и на линия тук.

Такаааа. Сега да видя какво става със срещата в сряда. Записали са се със сигурност: аз, iva_moni , GOLDEN ROSE,  dix6 . Пропускам ли някого? Две момичета са казали, че точно сряда им е неудобна. Да преместим ли за четвъртък или си остава сряда, пък който може, може?


Anaise, Савова е в отпуск до 2 юли.


Виж целия пост
# 174
Дари, с тези обувки ме върна година назад, когато роних крокодилски сълзи над моите  Joy. Сега ми е смешно, ама тогава какъв рев му ударих... Правехме ремонт и нямаше къде да държа рокля и подобни и ги взехме от Русе в деня на сватбата, въпреки че бяха готови по- рано. Обувките бяха един номер по- малки  #Crazy. Дори преди малко си намерих писанията в един сватбен форум и искрено се позабавлявах с тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Привет момичета   bouquet
Много ми се иска да присъствам на срещата, но... трябва да долетя със самолет  Mr. Green
Трябва и варненки да организираме срещичка - да не останем по-назад от софиянки Laughing
Дивчо, стискаме палци за феталната морфология днес. Пиши как е минало.

Много ми е тежко - въздуха не ми стига. Снощи се въртях като пумпал в леглото - вече не зная как да спя - по корем - не става /обиколката на бюста ми е около 110см вече и не знам как ще балансирам  Mr. Green/ , по гръб - просто не мога да дишам, на ляво си притискам сърцето и по принцип не мога да спя - остана ми една дясна - но изтръпвам. Ставах и 20 пъти да пишкам - познайте днес как станах за работа. Спирам вечерите и течностите след 7ч. /ама си вярвам - днес съм на бебе, утре на рожден ден  #Crazy/.
Дари - аз пък си спомням емоциите около моята сватба /преди около 8 години/ - беше най-щастливия ден в живота ми - след раждането на детето. Наслаждавай се и на подготовката.
Прохладен ден ви желая!
Виж целия пост
# 176
Клер и аз ще дойда за сряда вечер,нали? разбралили сте се къде?
Виж целия пост
# 177
Здравейте и от мен момичета! След един чудесен уикенд съм отново на работа и на линия тук.

Такаааа. Сега да видя какво става със срещата в сряда. Записали са се със сигурност: аз, iva_moni , GOLDEN ROSE,  dix6 . Пропускам ли някого? Две момичета са казали, че точно сряда им е неудобна. Да преместим ли за четвъртък или си остава сряда, пък който може, може?


Anaise, Савова е в отпуск до 2 юли.

Клер, преместете срещата само ако на вече потвърдилите срещата им е удобно  в противен случай недейте в крайна сметка надявам се, че тепърва ше има много срещи с коремчетам, а после и с бебчета живот и здраве Grinning



Виж целия пост
# 178
chiges ,надявам се да нямам проблем с размера ,уж ми измериха крака както трябва.  Confused
div4o , стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 179
Здравейте момичета.
Аз днес си изкарах акъла...нещо ми процапа сутринта и направо сърцето ми падна в петите...добре че мойта лекарка е на работа, та отидох при нея веднага....
Бебето слава богу е наред и си рита6е и плуваше.Аз обаче имам контракции от събота..познайте от какво се появиха...СЕКС!!! SickТова вече става табу...и преднат абременност иамх такъв проблем и сега пак...
Докторката каза че от контракциите някой кръвоносно съдче се е спукало и затожа съм процапала....даде ми Утрогестан и папаверин да си попия малко и каза да си почивам...е до колкото мога....
НЕ започна мн.добре седмицата но....дано всичко да е наред от тук насетне Hug
Хубав ден ви желая!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия