Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 57 079
  • 456
# 120
sissak много ти благодаря   bouquetрадвам се че приятелката ми ще може да си довърши гоблена защото нкак не е лесен и щеще да е кофти това което е ушила до сега да отде на вятъра ooooh!
 newsm51
Виж целия пост
# 121
сега да се похваля-след 2 годишно премятане най накрая снощи довърших мостар!!!стана много хубав  ама що ми трябваше да го шя 1 към 4 Banghead
сега започвам да комплектовам балерината за дъщеря ми а дотогава ще шия алегория-и тя чака отдавна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 122
 FlutterАбе да ви питам. Доста често чета, че някой шие или е ушил алегория. Та въпроса ми е - тя лесна ли е за шиене  newsm12
Виж целия пост
# 123
Дали ти имам на тебе мейла Джъмперчо,един господ знае.Ако щеш да ми го дадеш,пък ще видим...  smile3533

Айдееее,разтресе ме лиготията
Виж целия пост
# 124
давам ти го jumperche@gmail.com пък да видим  Joy
Виж целия пост
# 125
FlutterАбе да ви питам. Доста често чета, че някой шие или е ушил алегория. Та въпроса ми е - тя лесна ли е за шиене  newsm12
не е много трудна newsm10
Виж целия пост
# 126
Kylie,кажи какво направи с пазаруването ,намерили магазините....
Виж целия пост
# 127
ketri  признавам си че не отидох  Blush много жега и имах превоз до нас и реших да го отложа за друг път. Но понеже имам още малко шиене от този в момента та имам време за обикаляне  Wink
Виж целия пост
# 128
И Джъмперчето вече има кон  Grinning
Виж целия пост
# 129
И Джъмперчето вече има кон  Grinning
ooooh! Не ти стига, че го разходи този кон в цяла България, ами сега и до немско го прати. Абе, имай милост към кончето  Laughing
Виж целия пост
# 130
Няма да отговарям на провокациите на Pepi_r  smile3534
Виж целия пост
# 131
Я да пробвам пак да прикача линка, че нещо не се получи   newsm78,


Котетата са супер.В комплекта ли е прословутата игла?И аз определено съм фен на Dimensions.Момичета нямаше ме 2 сед. и вие сте изписали и натворили толкова много.Аз се трудих и завърших това.
Виж целия пост
# 132
За всички,на които пратих кончето,а не могат да отворят *.zip архивата го качвам тук http://sissak1.mylivepage.com,като *.pdf  Rolling Eyes

Geniko,много хубави неща
Виж целия пост
# 133
Здравка79 това, че си с предишния си аватар означава ли, че си намерила търсената схема  newsm53


Ооо не! Не съм, но смятам да зарежа за малко тая работа! Ще го пусна в Заявките на другия форум!  Peace
Виж целия пост
# 134
Geniko, африканката е страхотна! Поздравления! А може ли да помоля за схемата   bouquet ?
(milena_petrova@abv.bg)

Колкото до иглата, не, тя се продава отделно и трябва да си я поръчаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия