Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 57 079
  • 456
# 255
Абе не бих ушила такова нещо за тоалетната, като знам как небрежно се отнасят мъжете към капака и ми дожалява от сега за труда ми. Да не говорим за опръскването и т.н.
hahaha hahaha и аз не бих ушила ,защото имам двама мъже в къщи.и те пръскат яко... Mr. Green
Виж целия пост
# 256
моя си пишка седнал  Mr. Green
Виж целия пост
# 257
Здравейте,
имам питане, ако може някой да ми помогне - знаете ли в София дали има и къде магазин да се продават гоблени /за шиене, не готови/. Благодаря ви преварително  Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
Здравейте,
имам питане, ако може някой да ми помогне - знаете ли в София дали има и къде магазин да се продават гоблени /за шиене, не готови/. Благодаря ви преварително  Heart Eyes

Кой район горе-долу? Аз си ги купувам от Окръжна болица, защото ми е най близо!  Peace
Виж целия пост
# 259
Здравка79 къде на Окръжна болница ?
Виж целия пост
# 260
Здравка79 къде на Окръжна болница ?

На самата спирка посока Плиска!  Hug
Виж целия пост
# 261
Ние сме на Орлов Мост. Но и окръжна става, с рейса сме лесно там. Би ли ми обяснила  Hug И какви са - български, ДМЦ, Вилер  Thinking

А, сега видях, че си написала къде е  Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Здравка79 къде на Окръжна болница ?

На самата спирка посока Плиска!  Hug

Още днес ще се разходя до там  Wink как досега не съм го видяла толкова пъти минавам от там. А има ли конци и други подобни?
Виж целия пост
# 263
На "Милена стил" са!  Wink Ето сайта!

[
Още днес ще се разходя до там  Wink как досега не съм го видяла толкова пъти минавам от там. А има ли конци и други подобни?

Има много джунджурийки! А конци май само Ариадна!  Thinking
Виж целия пост
# 264
Здравка79  благодарско за инфото  Hug
Виж целия пост
# 265
Блонди, аз пък си поръчвам по интернет, до сега съм поръчвала на Солария продуктите и съм много доволна, имам и един на Гобкон, но не ми харесва начина на комплектоване. Ето сайтове. http://www.solaria.online.bg/gobleni/gobelins.htm, http://gobcon.hit.bg/
Виж целия пост
# 266
Мерси, момичета. Да, тези два сайта ги имам тук, на Милена нещата изглеждат доста добре, основният магазин е в Пловдив, майка ми е ходила там, в другия сайт не дават да има магазин в София, дано да има гоблените които се предлагат он лайн. Харесах си тези двата -

Пише, че има конци и на Анхор, няма ли/ Ариадна добри ли са  Thinking
Виж целия пост
# 267
А Анхор някой знае ли какви са по народност и дали са хубави/ С Ариадна не ми се ще  Confused
Виж целия пост
# 268
А Анхор някой знае ли какви са по народност и дали са хубави/ С Ариадна не ми се ще  Confused

Не знам какви са по народност, но знам че са много качествени. На сходни цени като DMC са в България. Коутс ги внасят:
http://www.coatsbulgaria.bg/Products/Бродерия.htm
Виж целия пост
# 269
Мерси много   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия