Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 57 060
  • 456
# 330
 FlutterМомичетаааа Sissak е тук и се спотайва. Но аз й видях вече "разликите"  smile3533 Хихик, издадох те  newsm48
Виж целия пост
# 331


Тази картинка е направена на гоблен http://www.faszination-tolkien.de/galerie/nasmith/abschied.jpg.Имам схемата,ако някой я иска ще я пратя.Незнам обаче колко е читава


Хич не се спотайвам.Тука съм си,изкарах си страхотно и искам пааааааааааааак
Виж целия пост
# 332
gesh44 изчервих се сутрешно  Blush Blush Blush
А тортите не са колажчета, с много песни и лигавщини детето гледа в обектива, а не в камерата, а и за да направим една качествена снимка, щрекане поне по 15 пъти  Wink

А ето и мейлчето ми и предварително благодаря maruli4@abv.bg
Виж целия пост
# 333
Мале мацки, ако знаете колко работи си харесах от лятната промоция на "Галерия бродерия"...........  ooooh! Направо незнам откъде да започна!  #Crazy Май пак ще отпочивам!!!  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 334
И аз,и аз.Вече имам ушит "залез" - а,сега искам оня син замък в морето,ама не мога да намеря схемата  Sad
Виж целия пост
# 335
Marulke, колкото я гледам тази японка, толкова повече ми харесва. Чакаме да я завършиш.

Здравче, къде да гледам за тези промоции?
Виж целия пост
# 336
Здравче, къде да гледам за тези промоции?
В самото списание  Wink
Виж целия пост
# 337

Аз си помислих, че има някакъв сайт. Embarassed
Виж целия пост
# 338

Аз си помислих, че има някакъв сайт. Embarassed

Laughing Не! Пуснали са по два гоблена с около 5лв намаление!  Hug Ако искаш да ти покажа?  Flutter
Виж целия пост
# 339
Здравче, покажи, и аз искам да видя  Laughing Кога е излязло списанието? Дали го има още по РЕП-овете  newsm78
Виж целия пост
# 340
Това 1:1 и това 1:1 за 19,50!  Peace

това1:1 и това 1:1 за 36лв!  Peace

това 1:4 и това 1:1 за 25лв!  Peace

това това и това за14лв!  Peace

това 1:4 и това 1:4 за18лв!  Peace

После ще ги добавя и другите!  Hug
Виж целия пост
# 341
Вече съм качила 2 от схемите,публикувани в списанието.Ще кача и другите,но скенера е на работа,и трябва да внимаааааааааваме.Щото шефа ако научи  #2gunfire Така че ако не успееш да си го купиш.........ще има откъде да си дръпнеш схемите Grinning
Виж целия пост
# 342
 и  и  1:4 за 12лв!  Peace

 и  и още един 1:4 за 12лв! Peace

 1:4 и  за 22лв!  Peace

 1:1 и  за 23лв!  Peace

И последното: Две серенади в розово, които не мернах в сайта!  Peace
Виж целия пост
# 343
Аз разгледах списанието и съм навита на първите две, но не разбрах как и от къде могат да се купят.
Виж целия пост
# 344
sissak,
прати ми гоблена с лебеда да го разгледам Praynig
lilivan@abv.bg
а аз видях някъде на японските сайтове първата картинка с високите дървета на гоблено, но да ме убиеш не мога да го намеря сега, дори да съм го изтеглила Laughing

Здравка79,
да разбирам ли например, че първите 2 гобнена ЗАЕДНО струват общо 19.50?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия