Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 120
И аз опитах коктейла на Калина. Направих си го с тоник. Хареса ми, но малко ми завъртя главата. Хич не нося на алкохол.
За утре си купих извара. Четох във форума някаква диета със салати от извара и реших да се пробвам. От утре. Всеки път е така - от утре.
Виж целия пост
# 121
Кой ви лъже, че се пълнее от алкохол?!
Дебел алкохолик да сте виждали?
Виж целия пост
# 122
Отвратителни сте. Цензурирайте думата сладолед.

Аз съм на пъпеш.  Confused
Виж целия пост
# 123
аз на нектарини
Виж целия пост
# 124

И от тях ми се драйфа. Не остана плод, който да не предизвиква пoзиви.

Сега дилемата ми е дали да се впия в един домат, или не.  Laughing
Виж целия пост
# 125
със сирене? Ммм
Виж целия пост
# 126
Аз съм и на пъпеш, и на диня, и на нектарини, и на мазни пържоли с картофи по обяд(да ме прощават вегетарианците в темата) и на какво ли не. Наздраве!
Виж целия пост
# 127
ужасни сте, сега ми хрумна, че искам и бира, и шоколадов сладолед, а вкъщи има само боб и не ми се ходи да търся.
Виж целия пост
# 128
ай стига за манджи,да говорим за мъже. Кво правят вашите?
Виж целия пост
# 129
ай стига за манджи,да говорим за мъже. Кво правят вашите?

къпе се, благодаря за вниманието

Калиноо, мразим те...каза "мазна пържола"  Heart Eyes
Виж целия пост
# 130
моят чака да сипя боба, за да го изяде без бира.
Виж целия пост
# 131
моят чака да сипя боба, за да го изяде без бира.

е, боб и бира би било...убийствена комбинация  Joy
Виж целия пост
# 132
ба, не е. Пробвала съм.
Виж целия пост
# 133
моят е в лондон до края на седмицата. разправя че било 12 градуса там и си пуснали парното. хората извадили зимните якета. мисля че лъже, да не би да пожелая и аз да отида.
Виж целия пост
# 134
Аз чакам една журналистка да ми покаже дипломата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия