Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 150
Вампирия много го закъса със здравето оттатък. Ей, умирам, хора. Уж дадохте това-онова, ама не е било от сърце. Едвам дишам, изпиха ми кръвчицата.
Ах!

Сопрано, поздравявам те с песен: !
Виж целия пост
# 151
И аз опитах коктейла на Калина. Направих си го с тоник. Хареса ми, но малко ми завъртя главата.

Сафо, и аз жулнах само един и залюлях кълки.

Маро, що не си ми казала досега за тоя евротрип, заредих го.

Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.
Виж целия пост
# 152

Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.

Ахахаха, стига ма, човекът сигурно си е легнал!   hahaha
Виж целия пост
# 153


Маро, що не си ми казала досега за тоя евротрип, заредих го.



малко тийн комедийката, но е доста забавна  Simple Smile

Дафи, 22.15 е, Татти едва ли е кокошка  Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.
И аз усещам парфюма му Party.
Виж целия пост
# 155
моят е в лондон до края на седмицата. разправя че било 12 градуса там и си пуснали парното. хората извадили зимните якета. мисля че лъже, да не би да пожелая и аз да отида.
Найн Naughty!Не те лъже.Аз да споделя-умирам от студ cold(сутринта носа ми беше посинял),парното е на шест,сгепи ме хрема,подсмърчам като цигане и ми едно мизерно мизерноооо... smile3516
Виж целия пост
# 156
споделих, не беше в тона на темата, утре ще го споделя отново Peace
Виж целия пост
# 157
Да споделя...


  добре... много смърт ми се насъбра напоследък....... много.
Виж целия пост
# 158
Да споделя...


  добре... много смърт ми се насъбра напоследък....... много.
Какво значи това?

Виж целия пост
# 159
Отивам на изпит...с детето. Болен е, няма кой да го гледа.  Една колежка обеща да съдейства за половин час.
Това е изпита, дето ме скъсаха миналата седмица, стискайте ми палци.
Виж целия пост
# 160
Стискам. Успех!
Виж целия пост
# 161
Споделям, от жегата ли от какво, но направо се събудих скапана. Все е дно изобщо не съм спала. А си легнах рано.
Как ще изкарам раб. ден, не знам, а е и едва сряда. ooooh! Tired
Виж целия пост
# 162
жегата е популярна тема напоследък. споделям, че вчера в 17.10 измерих температура 48 !!!! градуса на площада пред Съдебна Палата в Русе...
Виж целия пост
# 163
Казват, че в четвъртък жегата ще си отиде. До тогава се разхладете с аватара ми  Grinning
Виж целия пост
# 164
Споделям, че в 8,26ч. термометърът на паркинга на фирмата показваше 31 градуса. Пловдив, градът - мечта. Пфу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия