Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 180
Казват, че в четвъртък жегата ще си отиде. До тогава се разхладете с аватара ми  Grinning
Да. Ако в Угърчин времето е кофти,
седмица по-късно идва и при вас.
Сега тука е 17 градуса. Духа, вали.
Вали вече четвърти ден. Другата
седмица ще подгизнете, обещавам.
Виж целия пост
# 181
Jam Bol feat. DJ Alex  newsm62


Елемента с четката за зъби, която размахва и от време на време я пъха в устата си е нещо, което със сигурност друг рапър не е правил.

ЯМБОУУУУУУУ е града, ЯМБОУУУУУУУ  е счилъ

не мога да си го избия от главата

My nigga!!!
Виж целия пост
# 182
Въф Ямбол живеят
'сички мои хора.
Ти си от друг град
и мислиш чи си от отбора.
Но ни си!
Разбираш ли ме ти?
Като ни си,
махни се, отивай си!
...
Виждам, че ве е яд
и започвам да се смея.
Защо ве е яд?
Защото издавам албум...


Дражето   superuu
Виж целия пост
# 183
Аз споделям, че съм доволна. Вчера тъкмо се бях настроила, че ще имам разправии за онези нови обувки, дето се прецакаха, но всичко завърши благополучно. Срещнах разбиране и останах изненадана. Сега съм с нов чифт обувки - златни сандалки, много нежни.

Явно европейските маниери бавно, но твърдо настъпват насам.  Laughing
Виж целия пост
# 184
Получих подарък от моите курсисти за края на курса  Flutter
Развълнувах се някак.
Виж целия пост
# 185
Получих подарък от моите курсисти за края на курса  Flutter
Развълнувах се някак.

Кажи какъв де? Ваза? Книга?

И аз си пазя още една картичка от първия курс по английски, който водих преди 17 години. В Ямбол, какво съвпадение, Дражето не е бил роден Laughing
Виж целия пост
# 186
Дафодил, какъв курс водиш?
Виж целия пост
# 187
Бижутерии ми подариха. Водя английски и аз.
Виж целия пост
# 188
Утре имам изпит, всичко което трябва да направя е два пъти да прочета един доклад от 12 страници, а все още не съм. Днес вече трябва. Дано Игнатов да е в добро настроение...

Мда, и нищо не ми се дисплейва, аватари, сигнатури, емотикони - нищо... Защо? Нямам проблеми с нета. Май. Освен че от 200 човека в Скайп имам само трима онлайн, което не е възможно...
Виж целия пост
# 189
Получих подарък от моите курсисти за края на курса  Flutter

Какво ти подариха?

На моя рожден ден най-прекрасната ми приятелка беше направила цветенца от хартия и ги беше "посадила" на бюрото. И понеже ходех рано на работа, тя отишла в 7 и нещо за да ги аранжира. Оставих ги една седмица да седят. Много беше мило.

Виж целия пост
# 190
Ау, Луканке, красота. Ще открадна идеята за бъдещо ползване.
Виж целия пост
# 191
Ха, Lucanka била Луканка  Grinning , все си мислех, че е Луцанка от Луцифер. Немесоядната ми същност се бунтува!
Виж целия пост
# 192
Lucanka всъщност трябваше да е Люсанка.

Преди година решавам да звънна на моя приятел да видя как му звъни телефона. Звънвам и виждам "Люси от ....името на фирмата ни...."

Направо лошо ми стана. 6 години бяхме заедно. И си смених името на Люсанка в неговия телефон без да разбере.  Ама не съм вложила достатъчно мисъл и като му звъннах на следващия ден доста се е изненадал коя е тази Луканка дето го търси.

Оттогава много хора ми викат вече Луканка.
Виж целия пост
# 193
Мффф...Трупоядци!  Close
Виж целия пост
# 194

Пффф, забравих че се разхождат и вегетарианци наоколо Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия