Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 630
Е и ние за Странджа де! Форма на протест е!

Последно, Егмонт - арменец ли е?
Виж целия пост
# 631
Е и ние за Странджа де! Форма на протест е!

Последно, Егмонт - арменец ли е?


Може и да е арменец. Не съм го питала Laughing Laughing Laughing

А това със Странджа е само поредното безумие на 3-членка на ВАС, почти съм сигурна, че 5-членка ще го отмени.

Аз пък съм болна, или настинах от климатика в спалнята, или пък някакъв вирус ме тръшна и кашлям лошо, болят ме гърдите. Личната ми докторка беше отишла на адрес, а дежурната отказа да ме прегледа - да съм чакала личната! А аз с две деца отишла в поликлиниката. Просто си тръгнах и се самолекувам - както винаги всъщност.
Виж целия пост
# 632
  Гроги съм, сега си сипвам биричка да разпусна, ама това не кой знае какво пиене, а просто бира.
  Утре голямо търчане ни чака, но мисълта, че други ден ще видя Средиземно море, ме окрилява  Laughing
  Напуснах работа, шефа отказва да го приеме, води ме в отпуска с надеждата, че ще може да ме тормози по телефона, шантава работа.
Виж целия пост
# 633
  Гроги съм, сега си сипвам биричка да разпусна, ама това не кой знае какво пиене, а просто бира.
  Утре голямо търчане ни чака, но мисълта, че други ден ще видя Средиземно море, ме окрилява  Laughing
  Напуснах работа, шефа отказва да го приеме, води ме в отпуска с надеждата, че ще може да ме тормози по телефона, шантава работа.

Кифло, много си бойна! Така ме радваш Hug Наздраве!
Виж целия пост
# 634
Пък аз бях сред в първите редици на протеста. За Странджа.
А вие пиете  smile3516 пак!
Не съм била само аз! И ние бяхме. Малко по-встрани. Аз, за съжаление, не успях да се откъсна от срещата по-рано и дойдох около 8 без 15, но все пак бях.
Виж целия пост
# 635
  Гроги съм, сега си сипвам биричка да разпусна, ама това не кой знае какво пиене, а просто бира.
  Утре голямо търчане ни чака, но мисълта, че други ден ще видя Средиземно море, ме окрилява  Laughing
  Напуснах работа, шефа отказва да го приеме, води ме в отпуска с надеждата, че ще може да ме тормози по телефона, шантава работа.
И аз наздраве с вермут!!!! Heart Eyes Heart Eyes
Мисля, че успях да взема едно важно решение.
Виж целия пост
# 636
И аз наздраве с вермут!!!! Heart Eyes Heart Eyes
Мисля, че успях да взема едно важно решение.

Аз жинтониче. Кълва маслини и гълтам костилките. Било полезно. Преди всяка костилка се чудя дали няма да се задуша до смърт, мобилизирам се и гълтам. Всичките са ми успешни засега. Адреналин.
Виж целия пост
# 637
   Наздраве на всички, боже каква пиянска компания сме в това споделете  Mr. Green
    Какви майки сте вие, не вие срам  Crossing Arms

   Калин@, аз пък само за маслинови дръвчета си мисля, две вечери правим сухи тренировки в Гугъл Земя (тъпо изглежда транскрибирано на български от инглиш) и вече имам чувството, че пътя от България до Керамоти го знам наизуст и мога да водя туристически групи.
 
  Днес съм пусната малко на свобода, иначе по план трябваше да пишем списък за пътуването, понякога се чудя как се навивам да тръгна на някъде с този човек...
Виж целия пост
# 638
Курортното селище Керамоти е разположено в префектура Кавала, на брега на Егейско море...

Гугле е голяма работа. Много се радвам, разкош. Яж, пий, снимай и се пази от слънцето.
Виж целия пост
# 639
Ние към Тасос сме се запътили, от Керамоти ще вземем ферибота, ако те интересува мога да ти напиша разписанието за юни-юли, това домашно вече си го знам  Laughing
Виж целия пост
# 640
Ние към Тасос сме се запътили, от Керамоти ще вземем ферибота, ако те интересува мога да ти напиша разписанието за юни-юли, това домашно вече си го знам  Laughing

 Laughing Мерси, помни го, може да ми потрябва. За юли имам обещано ходене в Англия, не си падам много по слънцата, мъглите по ми прилягат на душата.
Виж целия пост
# 641
 Уф Дуци, как ме върза с това готвене на охлюви  Close. Регистрирах се да видя как е, купих някаква глупава кухня и никой готвач не я щеше, направих си втори акоунт да видя как става като вложиш поне малко мисъл, после ги позабравих охлювите и те мили те за два дена, не мръднали, щото няма кой да ги гледа  Rolling Eyes Трети ден ги следя ежедневно и преди малко се хванах да мисля, дали да не пусна паролите на акоунтите на майка ми, да ги гледа докато ни няма  Rolling Eyes После се сетих, че мога да си замразя акаунта, сега ми е мъчно, че може да им липсвам на охлювчетата ми, как си ги гледкам да си ги сготвя...
Виж целия пост
# 642
Пих бира, пуших и съм се отдала на спомени, размисли и страсти. И на 1кг сладолед. Децата спят, а мъжа ми излезе.
Виж целия пост
# 643
Днес замалко да напусна работа..Толкова много ми се насъбра последната седмица, днес чашата почти преля.
Не ми тежи самата работа, не ми тежи това, че трябва да се разправям с най-различни хора (кой на кеф, кой станал с гъза напред), от парите не се оплаквам (не е кой знае какво, но аз нямам големи разходи, така че ми стигат). Но такава липса на организация, такова лекомислено отношение към текущите задължения и плащания на различните ни фирми партньори просто не мога да търпя. Все неща, които аз няма как да свърша, само шефовете се занимават с това, а те решиха точно сега да заминат някъде си, където дори нямало интернет и т.н. Вследствие на което, цяла седмица телефоните не спират, разгневени хора ми вдигат скандали, искат пари ( и са си прави), а аз няма нито какво да им кажа, нито как да реша проблема. И за тези плащания се знаеше още преди управителите да заминат. Само дето никой нищо не направи..И аз отнасям всичко...Дразня се, че аз излизам некомпетентната, тъпата, неориентираната...А аз просто няма как да реша проблема - нямам ресурсите, не съм упълномощена...Ох....Пък и не само аз се оплаквам от същите неща, другите колеги споделят същите неща..
Виж целия пост
# 644
Във връзка с охлювите, аз миналата година купих живи раци от Метро. Една торба. Много ми се ядяха.

Докато стигнах опашката много им се радвах. След нас се наредиха едни колеги, които почнаха да скандират: "Свобода за раците, Сега как ще ги заколиш, Ако бях на теб бях да ги пусна да щъкат по паркинга, Защо не отидеш да ги пуснеш в Панчарево, Виж как ти махат със щипчици, Обичат те, как ще ги убиеш.

Аз обаче бях твърда. Понеже трябва да им се махне средната перчица на опашката преди да се сварят, заставам до тях, а те наистина ми махат със щипчици.

Питах моя любим по телефона дали ще ги убие, той каза, че ще се върне вкъщи едва след като са мъртви.

Качих се до хазяйката да я помоля нея, отказа ми жената.

Понеже на другия ден щях да си ходя до Русе ги оставих в един леген в банята. Викам си мама е вряла и кипяла в такива неща, тя ще ги екзекутира. След час те се окопитили, излезли от легенчето и купон си спретнали в банята.

Събрах ги и ги метнах в тенджерата със затворени очи.
Нито един не хапнах. Не можах.

Приседнаха ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия