Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 270 360
  • 985
# 225
По-добре от Ане, не мога да го кажа. И си признавам, че не ме интересува класическа или некласическа, ро-ко-ко или романтична му е хомеопатията - важното за мен, е че детето боледува рядко, преминава през болестите бързо и не се трови с антибиотици.  Peace
Мими 000, най-добре се обади и попитай.
Виж целия пост
# 226
НЕ, Вълков НЕ Е класически хомеопат. Изписва монопрепарати, но ги изписва в комбинация. 3 дена лекарство Х, и два дена лекарство У.

И не съм информирана, а съм потърпевша, споделям личен опит, с моите деца.(

Проста Мария, надявам се децата ти да са излекувани от онова, от което са боледували, а не заболяванията да са били просто потиснати. Това, че детето е спряло да кашля може да означава, че е излекувано, но може и да означава, че проблема е потиснат, и ще избие другаде, след време.

Хомеопатичните медикаменти също могат да потискат заболяванията, когато са неправилно подбрани и давани в комбинации.

Виж целия пост
# 227
temida, ок вярвам и на теб.

Ферфериева е класически хомеопат.
Никога не съм я виждала тази жена,
но съм сигурна само от прочетеното ми във форума,
че е помогнала на хиляди хора.
Пак казвам гафове винаги стават.
Може би при теб е било така, в лечението на Вълков.
Ето давам пример. Моя приятелка, чийто син е на 3 години почти,
до втората си година се лекува при Ферфериева,
кажи речи от бебе. Та това са цели две години.
Около Димитровден миналата година, само 2 дни след неговия РД,
в кабинета си др. Ферфериева му мери Т, термометърът показва 40С -
предгърчово състояние.
Преди това предхожда лечение от самото начало и
уверението на докторката, че лечението е добро и всичко ще бъде наред.
Следва болница и диагноза двустранна пневмония.
Друга моя приятелка лекува двамата си сина.
Доволна е, сигурно и сега ако я попитам ще каже, че е доволна,
въпреки, че единият й син не спря да кашля цяло лято, ходи н-пъти и подобрение не настъпи.
Тя ако иска ще пише повече, подвизава се във форумското пространство също.

Може за НАСЛАГВАНЕ на проблем, а не за ИЗКОРЕНЯВАНЕ,
 да се говори само при хроничните заболявания.
При настинки и вируси, не знам какво може да се затлачва.
Или се лекуват или не.
пак да кажа, че съм профан и акъл не давам.
Виж целия пост
# 228
Маги също имаше един период, когато си влачеше кашлицата / 2-3 месеца /. Никога не ме е притеснявало.
И понеже съм привърженик на Добрата храна / за някои крайност и вманиаченост /, ще кажа, че е много важно какво се яде.
Виж целия пост
# 229
Права си, Вери.
Понякога като се закучат нещата, търся причината в себе си,
в начина ни хранене, макар че се старая да избягвам храни с консерванти, подобрители, оцветители, генна модификация...Simple Smile
Освен това не винаги успявам да спазя с баткото онези 20 мин. преди и след вземане на хаповете.
Прпуснах да кажа, че подолуописаната история се касае за кърмено дете, което всъщност
е още кърмаче на 3г. почти.
Приятелката ми се отказа от хомеопатията и ползва услугите на Др. Димитрова,
без да правя реклама.
Виж целия пост
# 230
И аз винаги първо в себе си търся грешката. И аз се старая да избягвам това и онова откакто е захранена. Но, докато беше на градина, малко трудно се получаваше. Сега, вече месец, смени средата, води се, че е на училище. Изцяло на моя храна е. До момента, да чукам на дърво, не мога да се оплача относно здравето и. Но и е рано да се правят заключения.
А на теб, Ане, браво за кърменето и за махнатия памперс! Simple Smile За красотите в подписа няма нужда да казвам, че са страхотни! Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Д-р Ферфериева приема ли деца? Има ли някакво възрастово ограничение?
Виж целия пост
# 232
Приема. Няма възрастово ограничение.
Виж целия пост
# 233
Последно не приемаше нови деца , защото има твърде много пациенти.
Иначе и Мая около месец след започването на хомеопатичното лечение получи една неприятна кашлица, която продължи 2-3 месеца. Беше малко страшничко, защото започваше по някое време посред нощ и продължаваше от 30 минути до час и склед това нищо. По някое време през деня пак, сякаш се опитва да отхрачи нещо. По едно време реших да накарам личната да я преслуша -  е нищо й нямаше. Всичко това съвпадна и със заминаването на татко й за чужбина и продължи почти до прибирането му , та може би и това се отрази. Дори бях питала в темата за ГНМ
Вери, а ти как лекуваш децата сега с д-р Ферфериева . Консултации по тел. ти дава, а ти си купуваш лекарства ли ? Питам , защото и ние вече не сме в Б-с. Е , много по-близо сме де, ама Simple Smile сигурно чак лятото ще ходим натам
Виж целия пост
# 234
Рени, да, телефон и интернет са ни връзката. Simple Smile Лекарствата ги поръчвам и купувам на място.
Виж целия пост
# 235
Здравейте!
Имам доста проблемна кожа,акне и личната  лекарка ми препоръча да опитам с хомеопатия.Препоръча ми Вълков,защото познавала едно момче, което много се изчистило.Предупреди ме ,да звъня да настоявам, защото трудно се записвало час при него.
Сега ще прочета мненията ви и ще следя темата.Може да се насоча и към друг хомеопат.
Виж целия пост
# 236
rissse, за вълков, доколкото зарабрах вчера от сестрата, час за първоначално интервю можеш да запишеш за края на януари, началото на февруари,  0888 302 023.
Виж целия пост
# 237
За др Вълков мога да кажа само хубави неща...ходим при него вече почти 3 години....цялото ми семейство се лекуваме и сме много доволни....малкия дето се казва още от корема ми Laughing
Ясно е че винаги ще има доволни и недоволни Peace
Виж целия пост
# 238
Да ,ще пробвам при д-р Вълков..но чак до февруари да се чака за час Shocked..
Също така ми препоръчаха д-р Пламена Томова в София.Обаче аз мислех първо да пробвам в Бургас и ако не ми помогне ,да отида до София.Обаче ако трябва до февр.да чакам може и първо в София да отида.. Thinking
Виж целия пост
# 239
междувременно за акнето можеш да приложиш диета и да се насочиш към билките - смрадлика, бял равнец, живовлек. Живовлекът се използва като противовъзпалително ср-во, при рани, пъпки, циреи. Може спокойно да си мажеш лицето

Знам, че темата е за хомеопати, съжалявам, но все пак се опитвам да помогна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия