Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 270 379
  • 985
# 330
Записите на камерите при лекари в Англия, се използват за семинари,тренинги и т.н... Peace
Виж целия пост
# 331
Кой от препоръчваните от вас класически хомеопати все още приема нови пациенти - имам предвид децата ми на 5 и 3 г.? Най-сериозният проблем, с който не можем да се справим е алергичен ларингит, а знам, че хомеопатите са най-добри в това.
Виж целия пост
# 332
Класически е само Ферфериева доколкото знам.

Вълков лекува с Боарон, но мисля, че успешно и лрингит, опит в това нямам слава богу,
нека друг някой се включи.

За интервю се чака обаче, колко - не знам.
Виж целия пост
# 333
Няма значение, че лекува с Боарон. Важното е какво изписва и как.
Виж целия пост
# 334
Класически е само Ферфериева доколкото знам.
Вълков лекува с Боарон, но мисля, че успешно и лрингит, опит в това нямам слава богу,
нека друг някой се включи.

Д-р Вълков, също е класически хомеопат! Лекува ларингит и още куп болести! Мисля, че имам дежаву!  Whistling
Виж целия пост
# 335
Включвам се с първи впечатление от д-р Ферфериева.Вчера бяхме на интервю  ни при нея.Наистина е заета и то много. Часът ни беше за 10.30 ,а ни прие в 12. Има много пациенти. Внимание ни обърна и то голямо. Доста си говорихме и обсъждахме навици,развитие и т.н на детето. Много беше внимателна и мила,както и сестрата. Първото интервю е 60 лв. Каза ни да отидем утре,за да ни даде лекарството ,защото трябвало да анализира интервюто и да реше кое е най-подходящо за малката. Това ми хареса- обмисля и преценя, не претупва,въпреки натовареността си. Камера НЕ снима,по време на интервюто.Обясни ни ,че я използва за възрастни пациенти,когато интервюто е тежко и дълго,с цел да не изпусне хомеопатичен белег по спомени след това. Каза,че е със съгласие само снимането.

Надявам се да има ефект при нас,тъй като си е индивидуално. Peace Ще пиша как протича лечението Peace
Виж целия пост
# 336
Детето ми има хроничен ларенгит,2 пъти бяхме в болница,реших да го лекувам с хомеопатия .Записах го при Коронел,освен осцилококцоум не ми изписа нищо,и след една седмица пак се разболяхме.Той е на 1г,вече е изпил 7 антибиотика.Препоръчаите ми добър доктор,не е задалжително да е хомеопат.А от Коронел не сам доволна.
Виж целия пост
# 337
В Бургас май точно заради хронични ларингити има опашки от нови пациенти при хомеопатите, които после докарват още нови пациенти.  Много важно е първите пъти да се съветваш с хомеопата по телефона, защото е нормално да се разболее отново, но трябва да знаеш какво да направиш или дадеш, за да остане това за ПОСЛЕДНО такова разболяване.
Нашата кашлица не беше точно ларингит, но си беше хронична и отдавна забравихме за нея.
Виж целия пост
# 338
Детето ми има хроничен ларенгит,2 пъти бяхме в болница,реших да го лекувам с хомеопатия .Записах го при Коронел,освен осцилококцоум не ми изписа нищо,и след една седмица пак се разболяхме.Той е на 1г,вече е изпил 7 антибиотика.Препоръчаите ми добър доктор,не е задалжително да е хомеопат.А от Коронел не сам доволна.

Маринела Корнел ли имаш предвид? Осцилококцинум  ooooh! Наистина ли това ти изписа?
Виж целия пост
# 339
 Сори за спама, но ларингит НЕ се лекува с антибиотик напротив става по-зле. Това го знам и от лекар НЕхомеопат, който принципно изписва АБ за щяло и нещяло. А това с Осцилококцинума ме разби  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 340
Незнам за добър хомеопат в Бургас.Ходих аз и дъщеря ми при един известен бургаски хомеопат и при един софийски,но полза не видях нито една болест на дъщеря ми не беше излекувана с хомеопатия и винаги се стигаше до лекарства, а при мен започна да ми идва цикъл по 3 пъти в месеца.Ходих на гинеколог всичко беше Ок,но цикъла си ми идваше когато реши.Останах разочарована от хомеопатията сигурно заради лекарите и сега си се лекуваме с бабешки илачи,а ако се наложи давам и химия.
Виж целия пост
# 341
Някой има ли скорошни впечатления от доктор Ивайло Димитров? Става въпрос за бебе на близо 6 месеца. Благодаря, предварително.
Виж целия пост
# 342
Някой има ли скорошни впечатления от доктор Ивайло Димитров? Става въпрос за бебе на близо 6 месеца. Благодаря, предварително.

Не е класически хомеопат. Обадих му се, питах го в прав текст, отговори ми - не, се съм класически хомеопат. Благодарих му и това беше. Звучеше любезно, но това не е достатъчно...
Виж целия пост
# 343
Аз пак да препоръчам д-р Стойчев и д-р Хараламбиева, и двамата са не само класически хомеопати, но и постоянно се усъвършенстват и обучават с най- новите школи, имат контакти с най- известните индийски хомеопати, првеждат книги, постоянно са на обучения, скоро започват да практикуват и сенсейшън метода. Впечатленията ми са лични, те са нашите д- ри и вече дълги години /10/ нямаме дори и един аналгин вкъщи, и сме здрави и щастливи Simple Smile Координати мога да пусна, но може да намерите и на сайта им
Виж целия пост
# 344
MY NAME, в Бургас ли работят тези хомеопати?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия