Фолиева киселина и витамини - кога?

  • 3 593
  • 64
# 60
аз пих фолиева до 3 месец, след това минах на  Центрум матерна
Peace
Виж целия пост
# 61
Не съм пила нито фолиева киселина нито изкуствени витамини и не бих препоръчала
Виж целия пост
# 62
Фолиевата киселина се пие до 3-тия месец. Аз пиех витаминки на Hipp (Hipp natal-Сокче) и съм доволна
Виж целия пост
# 63
аз съм в 8 гс и моя гинеколог ми каза да си пия фолиева киселина а също да започна да си пия и матерна -това ми е втора бременност-първия път пиех само фолиевата киселина- до 3-4м и после спрях а матерна пък изобщо не съм пила
Виж целия пост
# 64
По препоръка на доктора ми, пиех фолиева киселина и витамини през цялата бременност, като витамините продължих и след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия