Изпитите наближават, майки пак ще истерясват! - 2

  • 25 206
  • 405
# 270
Е, има още едно класиране... или мина и то вече?  newsm78
А днеска аз съм истерясала  Laughing - синът ми е на кандидат-студентски изпит по математика...
Виж целия пост
# 271
Някой знае ли какви свободни места са останали след второ класиране миналата година в София?
Виж целия пост
# 272
Някой знае ли какви свободни места са останали след второ класиране миналата година в София?
[/quote
да, има го в РИО-то от 2006, влезте там и ИМА НАДЕЖДА-3-4 места за френска, още толкова за испанска, но нещата тази год май са по-различни
Виж целия пост
# 273
Някой знае ли какви свободни места са останали след второ класиране миналата година в София?
За миналата не знам, но по-миналата имаше 2 във Френската, едно във Втора Английска и още едно май в Испанската. На моя колежка детето, което беше прието и в Класическата (с други изпити), кандидатства и влезе на трето във Френската.
Виж целия пост
# 274
а в "по-простичките у-ща"дали е имало места newsm78
Виж целия пост
# 275
da, ima mn mesta v dr u4ilista
i az sam na sastiya hal-moyat sin e priet v Bastiliyata i v NPMG, no toi iska v ezikova-taka 4e koshmarat prodalgava.
Виж целия пост
# 276
абе и ние сме приети в Бастилията,но мои познати не казват добри отзиви за там.Малко кофти си подредихме желанията и нещата отиват към трето класиране.Ужасно се притеснявам обаче дали ще има избор ( на това ниво) #Crazy
Виж целия пост
# 277
Нали знаете, че на трето класиране мястото не се пази и има голям риск, но тогава който извади късмет си е наистина голям късмет, така, че голям късмет ви желая.
Виж целия пост
# 278
ох,знам,обаче това у-ще въобще не ми е симпатично,а и ни е ужасно далече...не знам с колко ще паднат баловете на второ класиране...едва ли ще е с повече от 50 стотни..
Виж целия пост
# 279
Зависи от у-щето - в някои падат и с цяла единица. За момче ли питаш или за момиче?
Виж целия пост
# 280
за момиче. Ако беше момче отдавна да съм забравила....
Виж целия пост
# 281
Кое училище е по- предното ви желание?
Виж целия пост
# 282
искаме в 18-то езикова паралелка, но ни дели цяля единица Cry
Виж целия пост
# 283
Ние днес се записахме в математическата и окончателно се отказахме от търговската-всички така ни посъветваха!Така,че и за нас истериите приключиха засега(само,дето на щерката не и хареса униформата,но това е поправимо-ще свикне  Mr. Green)!
Благодаря и аз на всички за подкрепата и ценните съвети! Heart Eyes
Виж целия пост
# 284
До следващата пролет!
Честито на всички, приети!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия