мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 112
  • 943
# 270
Здравейте и аз съм една от пострадалите с това ужасно хапче ЕСКАПЕЛЕ. След приемането му нищо ми нямаше до 3тия ден след това за 3 дена цикъл, а сега вече ми закъснява с 5 дена и не знам.На тестовете за бременност не вярвам, на гинеколог ходих той ме гледа гледа и ми каза че нищо не виждал.А аз ще откача...... newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 271
Забременях точно в последнит ден от цикъла си!  baby_neutral

A цикълът ти редовен ли е? На 28-30 дни?
Аз знам, че само при нередовен цикъл може да забременееш по време на менструация, защото овулацията не се знае кога ще е, но ако ти е редовен, не виждам каква ще е тая овулация последен ден на цикъла?! Shocked
Виж целия пост
# 272
Забременях точно в последнит ден от цикъла си!  baby_neutral

A цикълът ти редовен ли е? На 28-30 дни?
Аз знам, че само при нередовен цикъл може да забременееш по време на менструация, защото овулацията не се знае кога ще е, но ако ти е редовен, не виждам каква ще е тая овулация последен ден на цикъла?! Shocked
ми не е от най- редовните. Има го, няма го! Чак в трети месец разбрах, че съм бременна  Embarassed, защото все чаках да ми дойде. Бяха ми подути гърдите и имах тежест в корема- както ми е преди да ми дойде и хич не се усещах, пък и ми беше и 1ва бременност, а и друг път ми се е случвало да не ми идва с месеци!
Виж целия пост
# 273
В понеделник ми дойде и съм супер щастлива.
Даже не ме боли както обикновено.
Но ми се струва по-силно от обикновено.
Виж целия пост
# 274
ми не е от най- редовните. Има го, няма го! Чак в трети месец разбрах, че съм бременна  Embarassed, защото все чаках да ми дойде. Бяха ми подути гърдите и имах тежест в корема- както ми е преди да ми дойде и хич не се усещах, пък и ми беше и 1ва бременност, а и друг път ми се е случвало да не ми идва с месеци!

Е, значи това обяснява изместването на овулацията.  bouquet
Виж целия пост
# 275
Хора,пих Ескапеле преди 4 дни след гаф.Ще има ли изобщо някакьв ефект?Изпих го на 30 та  минута.Успокоите ме малко.
Виж целия пост
# 276
Доста скоро си го изпила,мисля,4е ще има,но все пак ''божа работа''.Аз го пих на 22-ия 4ас и подейства!Остава ти само да 4акаш!Стискам палци!!!
Виж целия пост
# 277
В понеделник ми дойде и съм супер щастлива.
Даже не ме боли както обикновено.
Но ми се струва по-силно от обикновено.

Блазе ти.....  newsm10,сега пожелавам успех и стискам палци на себе си и на другите девоики............ newsm17

P.S. днес правих тест,отрицателен е!,дано да е верен.... Crossing Arms
Виж целия пост
# 278
Хора,доиде ми....Супер щастлива сам.Ескапеле ми помогна.Изприщих се от притеснение,заради коментарите на някои.Може да са верни,но за всеки организьм е различно.Така,че дами спокоино.Аз го изпих на 30та минута след гафа и при мен подеиства.Няколко дена ми бяха напрегнати гьрдите и ме боляха слабо яичниците,но това е като преди мензис.Доиде ми на 11 ден след приема,днес-точно на сина ми на рождения му ден.Егати подарька...Стискам палци на всички момичета от сьрце. Party
Виж целия пост
# 279
Направо съм изумена как това изключително вредно и унищожително хапче за организма някои от вас вземат като бонбонки!Никога не бих си причинила това нещо,просто не мога да повярвам че в този век има хора,които не знаят как да се предпазват от забременяване и прибягват до подобни хапчета,ако могат така да се нарекат.Донякъде разбирам тийнейджърките,но жени на възраст ,че даже и раждали...Наистина невежеството е повсеместно ooooh!
Виж целия пост
# 280
Направо съм изумена как това изключително вредно и унищожително хапче за организма някои от вас вземат като бонбонки!Никога не бих си причинила това нещо,просто не мога да повярвам че в този век има хора,които не знаят как да се предпазват от забременяване и прибягват до подобни хапчета,ако могат така да се нарекат.Донякъде разбирам тийнейджърките,но жени на възраст ,че даже и раждали...Наистина невежеството е повсеместно ooooh!

Не си права да говориш така..... newsm11..........аз съм от тези "раждали жени", и не сме никак невежи,а напротив казва се просветени,както ти ни наричаш,защото има жени и момичета,които не са чували за този хап.....и  хаиде стана белята.......и какво се случва в наи-добрия случеи раждат и си го гледат като самотни маики или  с нещастен брак,следващия е аборта,но наи лошото е да го родиш и оставиш в някои дом за сирачета(недаи боже никому)..........и пак се връщаме на по-доброто решение Ескапеле,и никаде непрочетох някои  тук да го е пил като   бонбонки,все пак всеки чете листовката преди да вземе хапа.На всеки се случва на кои се спука балона и т.н.....И според мен да пиеш едно такова хапче веднъж или два пъти е много по-безопасно отколкото да правиш аборт.или  прочие,последиците от ескапапеле(дискомфорт,кървене,подути гърди,притеснение и т.н е цвете пред некадърен аборт.Всъщност ти въобще,защо  взимаш някакво отошение в тая тема.......... smile3513 smile3513
Виж целия пост
# 281
Здравейте иска ми се да ви питам нещо за ескапеле.  Няколко дни след като ми свърши стана гафа и го пих.След седмица ми доиде и беше сякаш нормално ама сега чакам да ми доиде доло горе около датата на която ми доиде след приема на хапчето ама ми закъснява с седмица и нещо. Нормално ли е да ми обърка така целия цикъл ? Защото преди имах редовен цикъл на 30 дни и сега незнам закъснява ми и малко ме е страх дали не съм бременна. Ама все пак ми доиде след като го пих това хапче. Ама сега бая закъснява аз много се притеснявам за първи път ми се случва такова нещо! Презервативите не са добра контрацепция при мене се скъса и така стана гафа! Моля ви се кажете ми нещо повече да знам да се притеснявам ли или не? Мерси предварително  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 282
Здравейте иска ми се да ви питам нещо за ескапеле.  Няколко дни след като ми свърши стана гафа и го пих.След седмица ми доиде и беше сякаш нормално ама сега чакам да ми доиде доло горе около датата на която ми доиде след приема на хапчето ама ми закъснява с седмица и нещо. Нормално ли е да ми обърка така целия цикъл ? Защото преди имах редовен цикъл на 30 дни и сега незнам закъснява ми и малко ме е страх дали не съм бременна. Ама все пак ми доиде след като го пих това хапче. Ама сега бая закъснява аз много се притеснявам за първи път ми се случва такова нещо! Презервативите не са добра контрацепция при мене се скъса и така стана гафа! Моля ви се кажете ми нещо повече да знам да се притеснявам ли или не? Мерси предварително  Rolling Eyes

направи тест непременно,и при мен се получи така,доиде ми  1сед след като го бях изпила а тамън ми беше приключило,направих тест след 2сед(след гафа),засега е отрицателен.Моя съвет е тест,ако е положителен отиди на лекар за преглед.Погледни 2-3 страници назад
Пожелавам ти успех мила........ Peace
Виж целия пост
# 283
UtopiQ бях аз. Мерси след ден два ще си направя тест дано до тогава да ми доиде!! Много се притеснявам въпреки ,че вече ми дойде една седмица след като го пих! Дано някои друг и тои да каже дали е имал подобен проблем. Надявам се всичко да е наред ,че сам на 20 и ми е малко рано за деца  Confused
Виж целия пост
# 284
Mоже да ти се обърка цикъла,но по-добре Ескапеле,отколкото стряскащ аборт,последици от него и т.н. NaughtyАз пиь ьап4ето и съм доволна.При мен подейства.Успех на всички. newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия