Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са рисковете от аборта?
Какви са симптомите на извънматочна и нормална бременност?
Как се различава извънматочната бременност от нормалната?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са рисковете от аборта?
-
Какви са симптомите на извънматочна и нормална бременност?
Симптомите на извънматочна бременност включват оскъден цикъл, увеличени гърди, болки в кръста, дупенцето и краката и мускулна треска. Тези симптоми могат да бъдат объркани с други състояния, така че е важно да се консултират с лекар. Симптомите на нормална бременност включват закъснение на менструацията, положителни тестове за бременност, подуване и други характерни признаци като умора, гадене и повишена чувствителност към звук.
-
Как се различава извънматочната бременност от нормалната?
-
Какви са процедурите при извънматочна бременност?
-
Какво трябва да направи жена, която е приела спешна контрацепция, но цикълът й не се нормализира след това?

,сега пожелавам успех и стискам палци на себе си и на другите девоики............ 
..........аз съм от тези "раждали жени", и не сме никак невежи,а напротив казва се просветени,както ти ни наричаш,защото има жени и момичета,които не са чували за този хап.....и хаиде стана белята.......и какво се случва в наи-добрия случеи раждат и си го гледат като самотни маики или с нещастен брак,следващия е аборта,но наи лошото е да го родиш и оставиш в някои дом за сирачета(недаи боже никому)..........и пак се връщаме на по-доброто решение Ескапеле,и никаде непрочетох някои тук да го е пил като бонбонки,все пак всеки чете листовката преди да вземе хапа.На всеки се случва на кои се спука балона и т.н.....И според мен да пиеш едно такова хапче веднъж или два пъти е много по-безопасно отколкото да правиш аборт.или прочие,последиците от ескапапеле(дискомфорт,кървене,подути гърди,притеснение и т.н е цвете пред некадърен аборт.Всъщност ти въобще,защо взимаш някакво отошение в тая тема..........
Аз пиь ьап4ето и съм доволна.При мен подейства.Успех на всички.