мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 093
  • 943
# 360
Моля ви помогнете ми днес с моя приятел май направихме гаф.По време на акта след като аз свърших презервативът се беше измушил и не го осетихме.добре че той не свърши в мен.Много сам изплашена защото незнам какво да правя възможно ли е да забременея  Cry а би трябвало утре да ми дойде  Cry Cry Cry моля ви отговорете ми спешно Cry

Ееееееее,ама защо се притесняваш излишно, нали сама пишеш че не е свършил в теб Wink
,няма как да се оплоди яйцеклетката без сперматозоидче. thumbsup
Спокойно всичко е наред..... Hug
Виж целия пост
# 361
Благодаря за отговора.Все още съм уплашена,защото за първи път става така презервативът да изпадне в мен и да незнаем дали не е станало нещо от това че може членът му да се е овлажнил,но все пак презервативът го извадихме внимателно Confused и се моля сичко да е наред Cry.Мисля,че е добра идея за всеки случай да посетя гинеколог Confused
Виж целия пост
# 362
susence , препоръчва мти за всеки случай да отидеш на гинеколог. Просто за собствено успокоение Hug
Виж целия пост
# 363
Благодаря Ви Hug Сега се чувствам по спокойна.
Виж целия пост
# 364
Здравейте! Преди няколко дни писах по темата, че пих ескапеле. Сега да ви кажа резултата.......ДА ДЕЙСТВА.......днес ми дойде и то съвсем на време и не се различава от друг път т.е. всичко е ОК, а аз толкова много се притеснявах. Wink
Виж целия пост
# 365
nqma stra6no i az pih predi nqkolko dni,i sega se 4uvstvam i az kato teb-4akam da mi doide.pila sam vednyj i nqma6e problem.ne se pritesnqvai.i pi6i kakvo e stanalo Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Два пъти съм го пила-единия път веднага,другия-на 62-ят час.И двата пъти подейства.Нямах промени в цикъла след това.
Виж целия пост
# 367
Оххх ужас преди една седмица прахме секс с приятеля ми и презервативът се беше изхлузил, беше на леглото...въпреки че той не свърши в мен, аз пих Ескапеле и сега чакам да ми дойде...но няма и помен от цикъла ми...ужасно се притеснявам....направо ще откача
Виж целия пост
# 368
След като прочетох всичко все още съм леко стресната,защото всички говорят за гаф...а с моя приятел направихме 2 гафа-тоест първия път презерватива се скъса и той си е свършил в мен,а втория път даже не си направихме труда да сложим презерватив и пак е свършил в мен,по неговите думи "обилно" Embarassed . Изпих Ескапел около 14 часа след първия гаф...По принцип трябва да ми дойде след 3-4 дена,а гафовете направихме вчера,цикъла ми е редовен-28 дена => не съм била в овулация...Според вас има ли причина да съм много притеснена?
Виж целия пост
# 369
И аз съм много притеснена!Седмица след като изпих Ескапеле започнах да кървя - не много,но не и малко.На листовката си пишеше,че има такъв страничен ефект,но не пишеше колко дена ще продължи това.Моето е вече втори ден и ми изглежда доста упорито.Някой имал ли е подобен проблем?Колко време продължава това досадно кървене?
Виж целия пост
# 370
Пих хапчето на 1 ноември .Днес вече  ми дойде и всичко е нормално.Миналата година пак пих,и тогава беше ок.Явно на всеки организъм е различно.Консултираи се с гинеколог ако се притесняваш.Нали знаеш,че като пиеш нещо трябва да вярваш,че ще ти помогне.Вярата лекува 50 %.Спокойно,всичко ще си дойде на мястото. Simple Smile
Виж целия пост
# 371
здравейте преди 2 часа с моя приятел започнахме да правим секс без презерватив и точно преди да свърши брат ми ни прекъсна,и се отказахме.той имаше малко семенна течност по върха на члена си,но твърдо беше сигурен, че гафа не е станал. Wink все пак изпих един ескапеле профилактично въпреки че не е свършвал в мен. Shocked цикъла ми свърши преди 5 дни.какво да очаквам след приема?  Cry ще ми дойде ли по рано?  Shocked Confused
Виж целия пост
# 372
Не, няма. Бременна си!
Виж целия пост
# 373
но той дори не  е свършил. как ще съм бременна?  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 374
в смисъл че точно след като го извади свърши но съвсем малко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия