мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 093
  • 943
# 300
Благодаря ти много Греta^^
днес ми дойде и съм вече по спокойна, надявам се наистина всичко да е наред и го желая от все сърце на всички които изпаднат в това положение - всичко да мине без последици  Wink Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Здравейте! Искам да попитам дали е възможно да съм бременна ако съм пила ескапел и 5 дни след това сам в цикъл?Възможно ли е?  Hug
Виж целия пост
# 302
livia87  мисля , че не е възможно  Grinning 

при мен това хапче НЕ помогна  Naughty
Виж целия пост
# 303
страшно много ти благодаря мила... Hug и това наистина е първия и последен пат в който го пия!
Виж целия пост
# 304
Нямало е смисъл да го пиеш.Ако ти е редовен цикала,овулацията е около 14-ия ден,така че си се тровила излишно.Аз лично не сам имала проблеми с това хапче,но доста от форума се оплакват.Пожелавам и при теб всичко да мине добре!!!
Виж целия пост
# 305
Аз го пих преди 3 -4 месеца,нямах никакви странични действия,освен по-обилното течение.
Виж целия пост
# 306
Ето какви са моите преживявания с Escapelle.Първия път когато го пих не ми помогна или просто се е случило по-рано от колкото ние предполагахме.Не мисля,че е навредило по някакъв начин на бремеността -преди 3 месеца родих здраво бебе.Миналия месец след гаф/презерватив с дупчица/трябваше да вземем спешни мерки и взех хапчето още до 12тия час.Дойде ми почти навреме,съвсем нормален цикъл без каквито и да е отклонения,освен това кърмя,но това не ме спря изобщо/прочетох листовката най-обстойно/.Интересното при мен е,че 2 седмици след последния цикъл пак ми дойде.Първо се притесних да не е някаква болест,но сега си мисля,че може и да е последица от Ескапелето.Знам ли,и кърменето може би обърква цикъла ми,а и той никога не е бил особено 'точен'.Така че момичета не се притеснявайте да пиете хапчето ако е необходимо- все пак е единствения метод за спешна контрацепция,макар и не 100%
Виж целия пост
# 307
Моето преживяване с ескапеле е следното ; Наложи ми се да го пия след като се скъса презерватива точно по време на овулация. Пих го, дойде ми след 4 дни. НО после пак ми дойде след 2 седмици(доста оскъдно) и още 2 седмици след това пак имам леко кръвотечение. Направо полудявам. Ще изчакам да ми свършки кръвотечението и ще отида на гинеколог.  Thinking Луда работа. Дано се нормализират нещата.
Виж целия пост
# 308
ужас. аз нямам хубави думи и добро мнение за въпросното хапче. Миналата година ми се наложи да го изпия. На опаковката( листовката) пишеше някакви проценти в първите 3 часа, пък в следващите незнам колко си часа- по-малко процента  и т.н
Изпих го точно 40 минути след половия акт ( времето в което моят съпруг отиде до аптеката и го купи и след малко ровене в интернет, за да се уверим, че няма риск за мен). Та, както и да е- забременях... така, че не му вярвам на това хапче, ама хич Simple Smile
Моя колежка има подобна на моята история, само, че тя го пила 8 часа след акта- на следващата сутрин. Сега в коремчето й расте футболист Simple Smile
Не искам да разочаровам и стресна момичетата, но има и такива случаи.
Виж целия пост
# 309
ИМА ВСЯКАКВИ СЛУЧАИ .
АЗ ГО ПИХ СЪЩО ПО ВРЕМЕ НА ОВУЛАЦИЯ И НЕ СЪМ БРЕМЕННА!
Виж целия пост
# 310
Здравейте. Моля ви за помощ. Изчетох доста противоречиви мнения, чух противоречиви мнения и от гинеколози и вече съм напълно объркана и не на себе си. На 07.09 ми свърши последната менструация. Тогава спрях и да пия Ясмин- пих го 6 месеца и трябваше да направя почивка. За късмет - на 17.09 се скъса презерватива и приятелят ми буквално си е свършил в мен. По презерватива нямаше нищичко. Пих Ескапеле след по-малко от час. От тогава минаха 13 дни и нищо! Нямам пробивно кървене, нито цикъл. По принцип трябваше да дойде днес или утре. Притеснена съм ужасно много. Толкова да се пазя цял живот и накрая... Не мога да го повярвам чак! Според един от гинеколозите, с които се консултирах, щом е нямало кървене до няколко дни след приема на Ескапеле, значи има вероятност да съм бременна. Вторият гинеколог ми каза, че при всеки хапчето действа индивидуално - че може да има кървене,после цикъл, може да има направо цикъл на датата, на която се очаква, а може и да закъснее доста. Третият гинеколог пък каза, че има по-малко от 1% вероятност да съм бременна, защото съм пила Ескапел много бързо. Не знам какво да правя. Побъркала съм се, а и знам колко лесно се забременява след спиране на противозачатъчните. Загубих си съня тези дни ,не приличам на човек вече.  Моля ви за съвет и помощ.
Виж целия пост
# 311
Моля ви, отговорете ми. Наистина вече не издържам на този стрес, не знам как да се успокоя , само да това мисля...
Виж целия пост
# 312
ами щом са минали 13 дни си направи тест и ще видиш резултата  Peace
Виж целия пост
# 313
Притеснявам се дали тестът ще покаже вярен резултат. Страх ме е ,че може да не покаже бременност, а всъщност да има, или пък обратното.
Виж целия пост
# 314
Не се тревожи,аз когато го пих също не прокървих,дойде си ми на датата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия