...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 637
  • 488
# 195

Ти как мислиш, че моя реагира днес.Аз нищо не му бях споменавала.

Аз съм същата по отношение на косата.До преди да родя никога не се знаеше в какъв вид ще се прибера от фризьорския салон ooooh! Mr. GreenКъсо, мнооооого късо, черно, русо,червено, оранжево,лилавко, кестеняво........само не съм се къдрила, иначе всичко друго.
Виж целия пост
# 196
Пухче, браво, страхотни са!!!  Peace
Виж целия пост
# 197




страхотни са Пух!! Peace Peace
Виж целия пост
# 198
Пухче, браво, страхотни са!!!  Peace
Чакайте бе, вие тази на глезена не сте ли я виждали още?
Виж целия пост
# 199
Пухче, браво, страхотни са!!!  Peace
Чакайте бе, вие тази на глезена не сте ли я виждали още?
Аз не бях....   33uu
Стоянчо, ти да не беше я виждал??? newsm78
Шси кажеш, всичко шси кажеш.... Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 200
Шси кажеш, всичко шси кажеш.... Whistling Whistling Whistling
Какво да казвам, аз имам специални умения - знам, че сте се виждали с нея. Даже имам документи Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Чакайте бе, вие тази на глезена не сте ли я виждали още?

Шси кажеш, всичко шси кажеш.... Whistling Whistling Whistling
Какво да казвам, аз имам специални умения - знам, че сте се виждали с нея. Даже имам документи Simple Smile

Не са обръщали внимание, пък и аз единия път бях с дълъг панталон.
Виж целия пост
# 202
Шси кажеш, всичко шси кажеш.... Whistling Whistling Whistling
Какво да казвам, аз имам специални умения - знам, че сте се виждали с нея. Даже имам документи Simple Smile
ShockedСамо недей да вадиш оня документ,
дето й зяпаме татуто на триъгълника....  ooooh!
Виж целия пост
# 203
Само недей да вадиш оня документ,
дето й зяпаме татуто на триъгълника....  ooooh!
Ами добре тогава... Ще го прибера в тайната си колекция Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Само недей да вадиш оня документ,
дето й зяпаме татуто на триъгълника....  ooooh!
Ами добре тогава... Ще го прибера в тайната си колекция Simple Smile
Ако го прибереш заедно с аватара си (сегашния), голямо добро ще ми направиш  Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Извинете ме, ама престанете да ми оспамвате темата, Crossing Arms
има си  специализирана тема за това Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 206
здравейте  Grinning    мисля че сьм по темата  Sunglasses да ви покажа аз как сьм си решила вьпроса сьс татуто  Joy
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=74218&cat=48

и понеже са ми в повече пуснах да продам няколко  Mr. Green вече ми остана само 1,продадох 3  Peace
Виж целия пост
# 207
здравейте  Grinning    мисля че сьм по темата  Sunglasses да ви покажа аз как сьм си решила вьпроса сьс татуто  Joy
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=74218&cat=48

и понеже са ми в повече пуснах да продам няколко  Mr. Green вече ми остана само 1,продадох 3  Peace
Shocked Това изглежда супер  Shocked
Ама я дай малко повече инфо, плииииийййййййзз!! Praynig
Виж целия пост
# 208
ами супер е да  Grinning дай си мейла да ти пратя снимка как седи на мен  Peace
абсолутно си заслужава цената  Mr. Green донесох ги от САЩ,тук ги няма,от сайта мисля че може да се порьчат но ще ислезе доста солено
Виж целия пост
# 209
Що не го покажеш тук? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия