...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 637
  • 488
# 225
Хайде сега всички доброжелатели да ви видя къде сте?!

(повдиг на темата, щото Руска да види какво съм й говорел)
Виж целия пост
# 226
Хайде сега всички доброжелатели да ви видя къде сте?!

(повдиг на темата, щото Руска да види какво съм й говорел)
Гхххх... Close

Така.......сега........казвам:
Пиърсинга си ми е много добре, поне беше добре цял месец вече.
НО- оня ден детето ми го натисна отгоре и ме позаболя малко
и днес открих, че леееееееекичко ми е забрало мястото- дупката.
Стоянчо, ще ми мине....пък! Whistling
Виж целия пост
# 227
Стоянчо, ще ми мине....пък! Whistling
Знам, бе, Руске! Перитонитът се лекува. Стига навреме да го открият Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Стоянчо, ще ми мине....пък! Whistling
Знам, бе, Руске! Перитонитът се лекува. Стига навреме да го открият Simple Smile
Ще се оправя, и тату ще си таправя после... Whistling
А, най- важното- на собствен ход ще дойда до Пловдив,
за да ти го покажа на лайф!!! Whistling Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
А, най- важното- на собствен ход ще дойда до Пловдив,
за да ти го покажа на лайф!!! Whistling Heart Eyes
Ни тъ щъ в Пловдив таквази омаскарена!
Виж целия пост
# 230
 PeaceБъдеща фенка на тату от Варна...И аз исках лятото,но ме разкандардисаха SadТа сега реших по повод 15.09-първия учебен ден на хлапето-майка му да си направи подарък FlutterКойто е от Варна може и да даде предложение за тату-студио,на мен ми казаха за "На тъмно" #2gunfireама май само рекламата му е голяма.... Thinking
Виж целия пост
# 231
PeaceБъдеща фенка на тату от Варна...И аз исках лятото,но ме разкандардисаха SadТа сега реших по повод 15.09-първия учебен ден на хлапето-майка му да си направи подарък FlutterКойто е от Варна може и да даде предложение за тату-студио,на мен ми казаха за "На тъмно" #2gunfireама май само рекламата му е голяма.... Thinking

Аз моята я правих преди 11 години. Мисля, че момчето вече не работи или поне не, в Бг. Иначе я правих в студио Чарли. Бяха най-добрите навремето  и дадох двойно повече пари, колкото бих дала иначе в някое случайно студио. РАзбира се с тези неща не трябва да се правят експерименти, затова и избрах Чарли. Но не самият него (че ми дойде малко шантав самия той), а момчето, което работеше с него. Голям сладур, но не помня името му, уви ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 232
 newsm78 newsm78Буба къде се намира студио Чарли
Виж целия пост
# 233
Навремето беше в Баня Гъбата(някъде по етажите беше), но много отдавна вече не е там. Изобщо нямам идея, обаче има ли го още и къде се помещава сега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 234
Мами с пиърсинг,
ще идете ли да се изкажете компетентно тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211980.0 Hug
Виж целия пост
# 235
 ThinkingКофти работа..ама благодарско все пак Wink
Виж целия пост
# 236
Мами с пиърсинг,
ще идете ли да се изкажете компетентно тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211980.0 Hug
Аааа! Дойде ли баба за огънче!

Никакви ги няма, нали?!

"Дупчи съ ма, дупчи съ, аз имам дупка и тук, и тук..." викаха всички. Ся мълчат кат` пукали.
Виж целия пост
# 237
Стоянчо, ш`тъ бия! newsm66
Виж целия пост
# 238
http://inkbrothers.hit.bg/gallery.htm

Те са за София, а за Варна.. аз си правих моята татуировка при Милен от Добрич,  в момента има студио в Албена. Горещо препоръчвам и тримата. Flutter
Виж целия пост
# 239
Пате,че няма да отида до София за едно тату-няма.Тоя пич- Гени си е направо страшничък #Crazy/не казвам че не е добър../а Милен във Варна няма ли студио? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия