...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 639
  • 488
# 300
....даже имам мерак да си пробия едното зърно на гардата ма на дали ще го направа
Що?
И аз си мислех да си пробия и двете зърна,
и да си сложа халки....шси сложа и на носа....да. Grinning


Руске ти съвсем изтреще май  Sick
Виж целия пост
# 301
Има жени /момичета/,на които тези неща стоят добре,но аз не бих направила със себе си подобно нещо
Виж целия пост
# 302
 newsm78 и аз сега ще си правя татус... обаче искам и пиърс на езика... моля тези които имат или са имали да дават инфо  Peace Praynig притесненията са ми само и единствено за нервните окончания по езика ,нито болка, нито каквото и да било др ме плаши..   bouquet
Виж целия пост
# 303
Така се почва любима...  Crazy

Първо си направих по една дупка на ушите..После по още една..След това по две ми се виждаха малко, та си направих по три на всяко ухо..

След това исках още нещо- татуировка на дупето  Mr. Green

После още нещо- обица на пъпа...

Сега пак от доста време ме тресе треската по още една татуировка- на кръста или ниско долу в бикините и ще видим как ще се боря с тези си желания и страсти..  Crazy

Та така..ПОчни с едно, пък после всичко ще си дойде на мястото  Mr. Green
oooooooo да много си права,и аз съм така вече на всякъде имам обици Joy
Виж целия пост
# 304
Така се почва любима...  Crazy

Първо си направих по една дупка на ушите..После по още една..След това по две ми се виждаха малко, та си направих по три на всяко ухо..

След това исках още нещо- татуировка на дупето  Mr. Green

После още нещо- обица на пъпа...

Сега пак от доста време ме тресе треската по още една татуировка- на кръста или ниско долу в бикините и ще видим как ще се боря с тези си желания и страсти..  Crazy

Та така..ПОчни с едно, пък после всичко ще си дойде на мястото  Mr. Green
oooooooo да много си права,и аз съм така вече на всякъде имам обици Joy
и на тутурутката ли Whistling
Виж целия пост
# 305
аз имам обеци на пъпа,езика,ушите и тату на глезена.....сега искам още  Grinning
Виж целия пост
# 306
newsm78 и аз сега ще си правя татус... обаче искам и пиърс на езика... моля тези които имат или са имали да дават инфо  Peace Praynig притесненията са ми само и единствено за нервните окончания по езика ,нито болка, нито каквото и да било др ме плаши..   bouquet
за обецата на езика.....не боли,става за секунда ,но после се подува и спада за около 3 дни/хубавото е че си на течна храна няколко дни,това за спазващите диета Wink/Имам я от 4 години.Един път си глътнах топчето докато се храних/беше се развило/ и я сеалих за през нощта,но на сутринта беше зарасла Sadайде пак наново го дупчих Grinning
Виж целия пост
# 307
преди 3 месеца родих със секцио......анастезиоложката искаше да сваля обецата,но аз не можах. Simple Smile....и така си раждах с нея/за обецата на езика става въпрос/
Виж целия пост
# 308

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 309
imam ve4e tato na krusta i se 4udq dali 6te stoi dobre ako si napravq i edna na grubnaka gore do vruta ili shte e mnogo pretrupano. I piursing mnogo me kefi oba4e me e strah da si napravq-iskam na ezika,mnogo e sexi.kajete si mnenieto-tenks
Виж целия пост
# 310
Някой няма ли да ми даде идея най- накрая? Crossing Arms
Цомбе, стана догодина Whistling
Виж целия пост
# 311
Някой няма ли да ми даде идея най- накрая? Crossing Arms
Цомбе, стана догодина Whistling
Ми стана, ти докато се накумиш ooooh!
Виж целия пост
# 312
Някой няма ли да ми даде идея най- накрая? Crossing Arms
Цомбе, стана догодина Whistling
Ми стана, ти докато се накумиш ooooh!
Аре, избирай картинка най- после! Whistling
Каприз такъв! Crossing Arms
Виж целия пост
# 313
Аре стига сте се моткали бе-бъзли такива.Накрая ще дойда с вас да си направя трета и да ви пазя страх. Идеи не давам,да не споменавате после Whistling
Виж целия пост
# 314
Някой няма ли да ми даде идея най- накрая? Crossing Arms
Цомбе, стана догодина Whistling
Ми стана, ти докато се накумиш ooooh!
Аре, избирай картинка най- после! Whistling
Каприз такъв! Crossing Arms
Тая па.Аз ли съм каприз ма.На мен ми е все едно кво ще е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия