...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 646
  • 488
# 405
И аз сакън да не остана по- назад да се включа в темата. Незнам дали сега е най-подходящото време-зависи от мястото на което ще е татуировката. Аз имам 2 и двете ги направих мисля в най-неподходящото време.На гърба я направих преди около месец-два-еми една седмица измръзнах от студ/щото нали се маже/. Обаче страшно много им се радвам и на двете-всеки ден все повече-не ми омръзват и това си е Laughing Laughing Laughing.Същото важи за пиърсинга на пъпчето-и него си го обичам.
Виж целия пост
# 406
Най- неподходящото време за правене на тату е лятото.
Десито- дай снимки Grinning
Виж целия пост
# 407
ами като се прибера вкъщи ще пробвам да кача-срам ме е, ама нещо немога де се справя Embarassed
иначе на крака ми е цвете-малка
на гърба е между трибал и цвете-около една педя е
и двете не са цветни
Виж целия пост
# 408
ами като се прибера вкъщи ще пробвам да кача-срам ме е, ама нещо немога де се справя Embarassed
иначе на крака ми е цвете-малка
на гърба е между трибал и цвете-около една педя е
и двете не са цветни
СНИМ-КИ!СНИМ-КИ!

7 минути до началото... Wink Laughing
Жено, утре в 14 и 30 Peace
Виж целия пост
# 409
Цомбиня, признай се, че  те  хвана страх. Не се оправдавай -бемки, мемки... Mr. Green
Кампари, както винаги- проницателна Whistling
Виж целия пост
# 410
Сори. Малко по диагонал съм чела... Емииииии... 7 минути до началото на последното денонощие до събитието е било. Whistling
Виж целия пост
# 411
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy
Виж целия пост
# 412
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy

Аре стига де Naughty

Споко, не е толкова страшно.Купете си лидокаин спрей от някоя аптека за всеки случай,ако нямат в студиото.Не знам дали действа, не съм пробвала лично,но все пак....
Виж целия пост
# 413
.... Купете си лидокаин спрей от някоя аптека за всеки случай,ако нямат в студиото.Не знам дали действа, не съм пробвала лично,но все пак....
Задължително Hug
Цомбе?
Чу ли, ма? Whistling
Да купиш пътьом Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 414
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy

Приятел в нужда се познава,чакай да те успоя. Mr. Green
Майка ми си направи преди 3 години някъде.Смятай на 39 беше тогава и по принцип е супер страхлива,обаче нито я заболя ,нито нищо.Отзад на плешката си направи,и без лидокаин или нещо друго.
Виж целия пост
# 415
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy

Приятел в нужда се познава,чакай да те успоя. Mr. Green
Майка ми си направи преди 3 години някъде.Смятай на 39 беше тогава и по принцип е супер страхлива,обаче нито я заболя ,нито нищо.Отзад на плешката си направи,и без лидокаин или нещо друго.
Е, по- голямо успокоение от тва- здраве му кажи.... Crazy
Мерси! Hug Heart Eyes Hug....и мойта ще е там Wink
Виж целия пост
# 416
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy

Приятел в нужда се познава,чакай да те успоя. Mr. Green
Майка ми си направи преди 3 години някъде.Смятай на 39 беше тогава и по принцип е супер страхлива,обаче нито я заболя ,нито нищо.Отзад на плешката си направи,и без лидокаин или нещо друго.
Е, по- голямо успокоение от тва- здраве му кажи.... Crazy
Мерси! Hug Heart Eyes Hug....и мойта ще е там Wink
а мойта де ще е ма Crossing Arms


Лидокаин ли бе?
Той е 12 лева ма Shocked
Виж целия пост
# 417
....Лидокаин ли бе?
Той е 12 лева ма Shocked
А? newsm78 Верно ли, ма? ooooh!
А, недей тогава.... Crossing Arms
Аз имам лидокаинова паста- ще я взема нея Whistling Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 418
Уфффф....почва да ме Фаща бъз.... Crazy

Приятел в нужда се познава,чакай да те успоя. Mr. Green
Майка ми си направи преди 3 години някъде.Смятай на 39 беше тогава и по принцип е супер страхлива,обаче нито я заболя ,нито нищо.Отзад на плешката си направи,и без лидокаин или нещо друго.
Е, по- голямо успокоение от тва- здраве му кажи.... Crazy
Мерси! Hug Heart Eyes Hug....и мойта ще е там Wink

Ми така де,щом дъртата не се оплака а е супер мрънкало,значи няма страшно.
И пъпа си проби на стари години. Joy
Виж целия пост
# 419
....Ми така де,щом дъртата не се оплака а е супер мрънкало,значи няма страшно.
И пъпа си проби на стари години. Joy
Ма тя ми е почти набор, ма! ooooh!
И аз си пробих пъпа това лято.... Whistling
Баси, и мойта щерка скоро така ще говори за мене! ooooh! ooooh! Crossing Arms Crossing Arms
И, ако искаш много да знаеш не сме дърти Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия