Декупаж (салфетна техника)- 4

  • 47 973
  • 354
# 285
Ми то пак е тяхно, бре, жено!Не съм влизала там да проверявам.Ух, шматка! ooooh!
Виж целия пост
# 286
аз съм по-голяма  Crazy -не знаех, а уж до скоро живеех на 20 м. /не в църквата/
Виж целия пост
# 287
Сега пробвах в руската енциклопедия/ не съм толкова добра по руски/ . Пише ,че се изработва от ориз и прилича на попивателна хартия. Ако съм превела правилно.
Виж целия пост
# 288
Откъде да намеря тази хартия от обувки.
Виж целия пост
# 289
Кампари ама аз сега се размислих след като писах, ти не знам дали ме разбра за кой магазин говоря, не този който е залепен до Армсронга, а е до църквата- на същата улица по нагоре, минаваш пиреус и пише галерия или нещо такова продават бои, картини и т.н. една баба продава там
Виж целия пост
# 290
аз съм по-голяма  Crazy -не знаех, а уж до скоро живеех на 20 м. /не в църквата/

 hahaha hahaha
Да, бе, сега се сетих за кой магазин ми говориш.Ще го преслушам при следващото излизане  в тази посока.

Orkud ,  от магазините за обувки.В кутиите вътре има.Обувките са опаковани с  хартия.
Виж целия пост
# 291
Ама вие половината декупажистки сте от Бургас! И магазини специални си имате Thinking Не е честно! Cry В Стара Загора нито има магазини, нито някой е чувал за декупаж newsm45
Виж целия пост
# 292
Горката,сещам се за книжарница ДАЛИ но е в Пловдив в старият град имаше доста неща салфетки,хартия дори кутии най разли4ни . Peace
Виж целия пост
# 293
А така. Аз пък съм по средата, от Ямбол. Не се притеснявай, това че сме от цялата страна е плюс. Ще си изпращаме материали, а и интернет има и ще си поръчваме.
Виж целия пост
# 294
 Hug ще трябва да си измисля път до Пловдив, а засега правя поръчки на ходещи често в София, но не е същото...
Виж целия пост
# 295
Мерси Кампари ! Никога нямаше да се сетя
Виж целия пост
# 296
Fancy N , можеш  да си поръчваш от Мираж.Аз и друг път съм писала ,че материалите ,които се продават при нея са качествени и по-евтини от другите ,които се внасят.
 orkud , ти също. Доставката, от която и да е куриерска фирма е не повече от шест лева.Мисля, че толкова ще излезе, ама пак може да питате.

Мираж, можеш ли да ми кажеш как си определяш цените на готовото изделие.Ако не е много нахално ,разбира се. Praynig
Виж целия пост
# 297
Бързам да ви покажа първата си "поръчка" hahaha Пристига оня ден леля ми и казва:"Искам да ми направиш тези чаши с ето този мотив!" Бе тия клиенти много нахални smile3512 Направих й ги, какво да правя http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366&photo=19 Като бонус й направих и една поставка за свещ- тя стана по-хубава, естествено http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151366&photo=21
Ами така става като всеки си пъха носа в изкуството rotfImbo hahaha
Виж целия пост
# 298
И благодаря на всички за подкрепата и съветите! Hug
Виж целия пост
# 299
Мираж, между 13.08 и 23.08 ми се очертава ходене до Варна, та много ми се ще да те посетя  Hug Ще  бъдеш ли в магазина през това време? Дано да не ти улуча отпуската  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия