Декупаж (салфетна техника)- 4

  • 47 973
  • 354
# 30
Fancy N, имам такива папки - ще бъдат изпробвани! Mr. Green
Пробвай и върху някоя стара рентгенова снимка, идея просто. Hug
Виж целия пост
# 31
bushkata, наскоро в някой от руските сайтове четох как една мацка лепи върху тъмен фон. първо изрязва мотива, после разделя салфетката и залепя най- долния слой. Така има точните контури на мотива и вероятно с по- тънка четка го боядисва с бяло.
Toва е хитро, мерси.
Виж целия пост
# 32
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=679&PN=2
вижте папагалите и мидичките--3д
и физалиса казва че го лепила на твьрд картон
а другото е самосьхнеща маса
http://prodecoupage.com/forum/24-83-1 тук сьщо
особено 16номер
Виж целия пост
# 33
http://prodecoupage.com/publ/7-1-0-18
http://prodecoupage.com/publ/7-1-0-17
Виж целия пост
# 34
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152279 ето още релефни техники.Лимонка аз пробвах цветенцата с найлоновите кесийки за фурна и с прозрачно фолио за ламиниране/не станаха лоши като начало/-под салфетката нанесох фрост ефект/в бързината не се сетих дрго/изсуших и залепих салфетката с декупажно лепило.Бушката,няма отдолу да боядисваш самата салфетка в бяло а повърхноста-може само там където е салфетката
Виж целия пост
# 35

И да споделя с вас за едно много забутано магазинче на пазара в Красно село(ако не го знаете де) има доста салфетки на бройка по 0.25 лв.Ако има интерес ще обеснявам къде е Laughing


Обясни, моля  Praynig
Виж целия пост
# 36
Моля да ми кажете адреса на магазин Слънчоглед в София.
Искам като идвам другата седмица, ако мога да го намеря, да купя някои нещица оттам.
Тук *(в момента съм в Стара Загора) няма такъв магазин и никакви свястни материали. Confused
Виж целия пост
# 37
Моля да ми кажете адреса на магазин Слънчоглед в София.
Искам като идвам другата седмица, ако мога да го намеря, да купя някои нещица оттам.
Тук *(в момента съм в Стара Загора) няма такъв магазин и никакви свястни материали. Confused

Ето точния адрес:
http://www.slanchogled.com/?81&0102&983
Виж целия пост
# 38
Моля да ми кажете адреса на магазин Слънчоглед в София.
Искам като идвам другата седмица, ако мога да го намеря, да купя някои нещица оттам.
Тук *(в момента съм в Стара Загора) няма такъв магазин и никакви свястни материали. Confused

Ето точния адрес:
http://www.slanchogled.com/?81&0102&983

  bouquet
Виж целия пост
# 39
  party023  bigdance2   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,КАПРАРИ!        Здраве,щастие,късмет и музата винаги да е с теб Hug
Виж целия пост
# 40
Caprari, честит рожден ден! Най-сърдечни благопожелания и от мен, от здраве да не се отървеш и нека щастието и красотата бъдат твои постоянни спътници! Весело посрещане на празника!  bouquet
Виж целия пост
# 41
 bdbaloni

Caprari, да си жива, здрава и много, много щастлива   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 42
Вмъкни Цитат
Caprari, честит рожден ден!


 Вчера бях на работа и си купих още материали и днес се захванах да правя една кутия за баба ми - да си държи билките в нея  Simple Smile
след малко излизам да си търся салфетки с подходящи мотиви.

вие много сте напреднали, тази 3D техника се вижда супер сложна  ooooh! но пък такива красоти правите .... Heart Eyes
ако не се отчая от себе си, някой ден ще я пробвам  Blush
Виж целия пост
# 43
 newsm59, Caprari!
Нека всички твои мечти се превърнат в реалност!
Виж целия пост
# 44
Честит рожден ден на Caprari и от мен!!!   ura
Много здраве  newsm10 , любов  luvbed , късмет  Flowers Four Leaf Clover и в най-скоро време близначета  stork-boy stork-girl !
Всичко най-хубаво  newsm51 и наздраве  Drunk !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия