"Гоблени " - 8

  • 41 381
  • 507
# 120
Здравейте момичета и аз да се запиша  Hug
Имам едно питане  Grinning в момента шия Малкото селце от списание Галерия бродерия май 2007, обаче вместо с Ариадна го шия с Anchor, та голяма разлика в цветовете се получи, дет се вика нищо общо с картинката  Crazy Това нормално ли е се чудя  newsm78 Много кофти се получи харесах го почти го преполових, а като го гледам е съвсем различно  Crossing Arms
Виж целия пост
# 121
Kylie, дай снимки
pepi_r, аз повече никога няма участвам в конкурсите на гоблените  Naughty сега гледам са променили правилата, крайно време беше  Crossing Arms
здравчето, и аз имам да ти благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
 Flutter Джъмперче, аз с конкурс, без конкурс пак щях да си го ушия /но ако беше без, най-вероятно щеше да си е в оригинал/. Видях, че си участвала в предната игра. Май там сте имали някакъв "спор". Имаше изтрити постинги, но горе долу разбрах за какво става въпрос. Не се връзвай на подобни неща. Важното е на теб да ти хареса това, което шиеш. Все пак не го шиеш за някаква награда - правиш го за свое собствено удоволствие и удовлетвореение  Peace
Виж целия пост
# 123
и аз ще го шия кончето, но като им свърши играта  Whistling
на вас двете успех  Hug
Виж целия пост
# 124
Благодаря ти!!!  Laughing
Ако го ушиеш сега никой няма да разбере  Wink
Виж целия пост
# 125
и без това майка ми ми донесе 5 гоблена и аз си купих 10 та кончето ще изчака  Hug
Виж целия пост
# 126
Момичета, може ли да ми помогнете да намеря схемата и ключа на това:


мисля, че е на Vervaco. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 127
На кое търсиш схема.Не се вижда картинка
Виж целия пост
# 128
Сега вече виждали се? (защото аз я виждам). Моите родители тази есен правят 40 г юбилей от сватбата си и бих искала да им подаря това избродирано за тях. Затова търся схемата.
Виж целия пост
# 129
Успехи с кончето!  Hug
Виж целия пост
# 130
запис  bouquet
Виж целия пост
# 131
 Вече качих (пак тук http://sisssak.multiply.com) всички схеми от тозмесечния брой на Галерия Бродерия.
 


 Тегли народеееееееееее  smile3514 .Който разбира тука се спира.

Втресе ме лигнята  doh
Виж целия пост
# 132
За участвалите в конкурса на Коутс:

http://www.coatsbulgaria.bg/News+and+Events/nationalContest.htm

Виж целия пост
# 133
 Вече качих (пак тук http://sisssak.multiply.com) всички схеми от тозмесечния брой на Галерия Бродерия.
 
 Тегли народеееееееееее   .Който разбира тука се спира.


Как се тегли от тук?
Виж целия пост
# 134
Flutter В някоя от предишните теми, а също така и в гоблените.орг усилено търсих някой който да ми даде схемата на "Рилския манастир". Безуспешно. До днес. Тази сутрин sissak ме зарадва, че ми е открила схемата. Sissak   bouquet Лиготи се колкот искаш, заслужаваш си  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия