"Гоблени " - 8

  • 41 383
  • 507
# 150
marulka_s ти вече си ми приятел и би трябвало да ги виждаш

Виждам, виждаааам, благодарско. Hug  bouquet
Марулич, помагаЙ де, как така ги виждаш, а аз не? На първа страница ли са?
Виж целия пост
# 151
Е, накрая ги видях, Сисак   bouquet Така и не разбрах как стана Grinning
Виж целия пост
# 152
Браво мацки,вие сте плам и буен вятър  newsm10
Виж целия пост
# 153
Сисак, можеш ли да сложиш схемата на сезон зима №11821949022590046.jpg  защото не се отваря тази, която е увеличена.
 
 
Виж целия пост
# 154
Браво мацки,вие сте плам и буен вятър  newsm10
Аха, направо вятър и мъгла. Joy
Виж целия пост
# 155
нещо ново и от мен
http://picasaweb.google.fr/jumperche/AcIbvC03/photo#5090781947802662546
http://picasaweb.google.fr/jumperche/AcIbvC03/photo#5090781947802662530
Виж целия пост
# 156
джъмперчето страхотни са!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 157
Сисак, можеш ли да сложиш схемата на сезон зима №11821949022590046.jpg  защото не се отваря тази, която е увеличена.
 
 

Не разбрах за кой сезон става въпрос.В кой сайт го видя.Бързо схващам,ама много трябва да ми се обяснява.Щото съм руса.


А Джъмперчето е страшна.Боде ги много бързо гобленчетата.И все хубави ги прави.
Виж целия пост
# 158
бързо, щото са малки  Embarassed или много лесни
Виж целия пост
# 159
джъмперчето,много сати готини гобленчетата. Хайде следващото вместо мен, а? Joy
Виж целия пост
# 160
нали, както съм ги подкарала верно за двама шия  Hug
Виж целия пост
# 161
джъмперчето,мн. са ти сладки новите творения  bouquet
Виж целия пост
# 162
 Wink http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1990
Виж целия пост
# 163
Слагам едно ръководство,как се тегли от различните сайтове.Изтеглете,прочетете и ако нещо не сте разбрали питайте
http://sissak.hit.bg/rukowodstwo.doc
Мисля, че ще е добре ако се постави този линк в библиотеката на форума в раздел "Гоблени", като полезна информация за всички нас, а защо не и на първа страница на всяка новооткрита тема  Wink
Виж целия пост
# 164
Абе мацки, къде в София мога да си намеря ДМЦ на метър?  newsm78 Трябват ми малко и затова не ми се занимава да си поръчвам от нета!  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия