Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да пътувам до Милано, без да се сблъсквам с трафика?
Какви са някои от темите, обсъждани в тема 62 на форума „Мами в Италия“?
Какви са някои от препоръките за бременност и грижи за бебето, които се споделят в разговори?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да пътувам до Милано, без да се сблъсквам с трафика?
-
Какви са някои от темите, обсъждани в тема 62 на форума „Мами в Италия“?
-
Какви са някои от препоръките за бременност и грижи за бебето, които се споделят в разговори?
-
Какви са характеристиките на дивана Tylosand от IKEA?
-
Какви са разликите между матраците BEDDINGE HÅVET, LÖVÅS, MURBO и RESMO от IKEA?
Супер заглавийце 
Лошото е, че вечер е по-силно дори и на десния ми крак има болка от горе до долу (казаха ми, че някакъв нерв бил притиснат сега). Нямам високо кръвно, напротив ниско е, нямам и протеини в урината. Според мен е само от горещините, понеже ми изчезна, когато беше захладняло. След малко сме при лекарката и ще говоря с нея, после ще ти кажа.

) при баба....
лека по4ивка и се обади, ако имаш време 


дано се управиш.Не ходи на плаж по горещините
не остана вече нищо за ядене
Няма да ям сладко и бебето пак ще е голямо.

(Мултичентрум, Ферроград и Маг2), нещо, което не ми се струва добър вариант