Декупаж (салфетна техника)- 5

  • 26 873
  • 317
# 75
Кампари, каква е тази паста и как се работи с нея? Как успя и на двете чаши да направиш еднакви елементи?  smile3501
Ra4e, много е красиво. Имам предположения, но не мога да бъда сигурна. Някой, който е работил с този материал, нека помогне. На  radinna, например кутията е страхотна. Може би тя ще помогне. radinnaааа, помагай! newsm17

dididi , нешата са  newsm10
Виж целия пост
# 76
Мираж много благодаря за съдействието, разгледах нещата всичко е страхотно   bouquet
А ето нещо ново и от мен, снимките са гаднички но бързах а и имах един малък помощник горящ от желание да докопа апарата
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412
Виж целия пост
# 77
Мираж много благодаря за съдействието, разгледах нещата всичко е страхотно   bouquet
А ето нещо ново и от мен, снимките са гаднички но бързах а и имах един малък помощник горящ от желание да докопа апарата
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412


 : Two Hearts
Виж целия пост
# 78
Мираж много благодаря за съдействието, разгледах нещата всичко е страхотно   bouquet
А ето нещо ново и от мен, снимките са гаднички но бързах а и имах един малък помощник горящ от желание да докопа апарата
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412

Отново видях и научих нещо  love001
Виж целия пост
# 79
Браво madlena , много е хубава бутилката!   bouquet
Виж целия пост
# 80
В края на месеца ще пътувам за Варна,та искам да ви помоля да ми дадете някакви координати на  магазин,от където да си купя материали за декупаж.
Предварително благодаря и успехи в начинанията ви.
Виж целия пост
# 81
Аз имам една средно голяма кофа и се чудя как да я направя. В Плевен не намирам интересни салфетки за да я украся. Трябва ми за детската стая. Вики там си държи малките играчки
Виж целия пост
# 82
sissak аз ще ти отговоря до колкото мога, намери пост на Мираж и в профила й е публикуван сайта който можеш да разгледаш, че там има и контакти вкл. адрес
Сега се подсетих Мираж провери си телефона който си пуснала в сайта струва ми се че нещо е грешен, вчера ти пратих съобщение а не получих рапорт за доставено, ти получи ли го?
Само да допълня Miriel много неща можеш да направиш с въпросната кофа, но първо се разрови в Парти центровете, Бонжурите а може и МакДонълтс за хубави детски салфетки, честно да си призная  не знам дали в Плевен има Метро, но там има страхотни салфетки за съжаление на цели опаковки но ако е хубав мотива си заслужава, като намериш салфетка покажи и ще измислим нещо, а можеш да погледнеш на Радина албума тя беше правила едно детско кошче, много сполучливо
Виж целия пост
# 83
Браво на  Кампари,Радина,Мадлена и Дидиди smile3501 newsm51
Раче,всеки път като ги гледам тези рускини изпадам в депресия,  Weary много са добри !   
Виж целия пост
# 84
Eто нещо и от мен кутия за ключове- http://images19.snimka.bg/003645957.jpg ,страхотни нещица сте сътворили  bouquet
Виж целия пост
# 85
Аз имам една средно голяма кофа и се чудя как да я направя. В Плевен не намирам интересни салфетки за да я украся. Трябва ми за детската стая. Вики там си държи малките играчки
По ще ти е лесно с опаковачна хартия.
Аз днес ще правя една пластмасова кутия от сладолед с такава хартия, но се чудя как да изчистя етикета и дали да го чистя въобще newsm78 Дайте акъл моля. Пуснах я веднъж в миялната, но етикета стои още Shocked
Виж целия пост
# 86
Етикета можеш да махнеш, като негрееш мястото със сешоар, после се отлепя много лесно  Peace
Виж целия пост
# 87
Етикета можеш да махнеш, като негрееш мястото със сешоар, после се отлепя много лесно  Peace

Непременно ще пробвам!  bouquet
Виж целия пост
# 88
Само да допълня Miriel много неща можеш да направиш с въпросната кофа, но първо се разрови в Парти центровете, Бонжурите а може и МакДонълтс за хубави детски салфетки, честно да си призная  не знам дали в Плевен има Метро, но там има страхотни салфетки за съжаление на цели опаковки но ако е хубав мотива си заслужава, като намериш салфетка покажи и ще измислим нещо, а можеш да погледнеш на Радина албума тя беше правила едно детско кошче, много сполучливо

В Плевен ни Бонжур, ни МакДонълтс или Метро #2gunfire
Виж май имаме Парти магазини. Ще погледна там.
Виж целия пост
# 89
Много благодаря на Мираж и Мадлена за наградите по повод конкурса newsm51

Раче, малко по-нагоре от твоя пост съм писала как става яйченото кракле, ако нещо не е ясно питай
Мадлена, бутилката е много интересна, но с помощник явно снимки не стават Hug
didi mum , много сладко
Вечернице, защо изобщо ще го махаш - той няма да си личи под хартията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия